Masturbatory 

Masturbator z zakończeniem oralnym Fleshlight Ice Mouth Crystal.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masturbator z zakończeniem analnym Fleshlight Pink Butt Speed Bump.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Silikonowy masturbator dla mężczyzn Fleshjack Sword.

242,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Masturbator z zakończeniem analnym Fleshlight Pink Butt Original.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Przeźroczysty silikonowy masturbator Fleshlight Ice Butt Crystal.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Silikonowy masturbator dla mężczyzn Fleshlight Ice Lady Crystal.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

 Masturbator dla mężczyzn Fleshlight Alien z zakończeniem waginalnym.

287,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Masturbator dla mężczyzn Fleshlight Pink Lady Vortex.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masturbator silikonowy Fleshlight Pink Lady Stamina Training Unit.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masturbator z zakończeniem waginalnym Fleshlight Pink Lady Original .

273,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 168 elementów

Najlepszy gadżet erotyczny dla mężczyzn

Zastanawiasz się nad tym jak urozmaicić swoje życie erotyczne? Mamy coś dla Ciebie! Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś w naszej kolekcji masturbatorów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta. Wiemy także, że nie pożałujesz tego zakupu. Gwarantujemy stuprocentową satysfakcję i największe doznania. Powiedź dość smutnej samotności i przekonaj się, że możesz bawić się cudownie ze samym sobą. 

Czym są masturbatory dla facetów

Masturbatory to gadżety erotyczne dla mężczyzn poszukujących nowych doznań. W zależności od kształtu i budowy mogą symulować stosunek pochwowy, oralny lub analny. Szeroki wybór rodzajów i kształtów masturbatorów sprawi, że każdy mężczyzna znajdzie gadżet odpowiedni dla siebie. Można znaleźć modele klasyczne w formie tuby z cyberskóry lub silikonu, w tym również w tubach zamykanych ułatwiających dyskretne i higieniczne przechowywanie. Popularne są również modele odzwierciedlające swoim wyglądem części intymne, kobiece usta, dłonie czy nawet całą postać. Dla spotęgowania doznań niektóre masturbatory mogą posiadać funkcję wibracyjną lub pompująco - ssącą. Dodatkową stymulację mogą zapewnić wypustki, w tym również ruchome (rotacyjne), sterowane pilotem. 

Nasze zabawki są wykonane z najlepszych materiałów, dlatego świetna jakość jest ich największym atutem. Struktura przypomina ludzką skórę, dlatego nie musisz obawiać się o żadne podrażnienia. Mamy nadzieję, że skupisz się na samej przyjemności, której z pewnością doświadczysz za sprawą naszych gadżetów. Możesz być pewny, że wrażenia, jakich doświadczysz, będą niezapomniane. Oczywistością jest to, że o przyjemnych chwila szybko się nie zapomina.

Lepsza masturbacja wszędzie i kiedy tylko jej potrzebujesz

Oferowane masturbatory są w komfortowych rozmiarach dzięki czemu będziesz mógł zabrać je ze sobą np. w podróż. Niezależnie od tego, czy będzie to delegacja, wyjazd w góry, czy też wyprawa za ocean. Teraz już nie będziesz musiał czaić się z przyjemnością! Będziesz mógł ulżyć sobie, kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. Jesteśmy pewni, że jeśli staniesz się jednym z tych szczęśliwców, to już nigdy nie dokuczy Ci nuda. 

Gwarancja spełnienia i dobrej zabawy z naszej strony powinna Cię przekonać! Nie znajdziesz nigdzie indziej lepszej oferty! Zainwestuj już dziś, a nuda już nigdy nie zajrzy do Twojego łóżka. Bądź spełniony, kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. Dołącz do grupy szczęśliwych mężczyzn, którzy mają już swoje figlarne zabawki i nie daj się nudzie!