Niewibrujące masażery prostaty 

silikonowy, elektrostymulacja

269,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowy, elektrostymulacja

314,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowe, 3szt.

204,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowy, elektrostymulacja

269,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowe, elektrostymulacja

314,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masażer prostaty marki Nexus, wyposażony w kulkę masującą krocze. Wersja wykonana z wytrzymałego polipropylenu pokrytego warstwą delikatnego silikonu.

239,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Poznaj męski punkt G z niewibrującymi masażerami prostaty

Każdy z nas słyszał o punkcie G, który od razu kojarzony jest z tajemniczą strefą erogenną w kobiecym ciele. Nie każdy jednak wie, że mężczyźni również mają swój punkt G. Gruczoł prostaty jest, bowiem nazywany męskim punktem G i daje Panom tyle samo przyjemności, co jego damski odpowiednik. Pieszczoty i stymulowanie tych miejsc sprawiają mężczyznom nieopisaną rozkosz, potęgują orgazmy i wzmacniają erekcję. Panowie, którzy używają niewibrujących masażerów prostaty pobudzają przepływ krwi oraz obniżają napięcie mięśni krocza, a co najważniejsze stymulują swój punkt G, dzięki czemu odczuwają dużo większą satysfakcję.

Niewibrujący stymulator prostaty, jako idealna zabawka erotyczna

Niewibrujące stymulatory prostaty mogą się również okazać idealnym elementem gry wstępnej. Ich wygląd oraz kształt pobudzają wszelkie zmysły i dają szerokie pole do popisu wszystkim amatorom dodawania pikanterii do zabaw łóżkowych. Ponadto warto ich również używać podczas seksu. Aplikacja takiego masażera jest wyjątkowo łatwa, a doznania podczas stosunku stają się o wiele bardziej intensywniejsze. Dzięki tym niewielkim urządzeniom można cieszyć się z seksu na wiele sposobów, osiągając zupełnie nowy wymiar doznań.