Masturbatory dla mężczyzn Tenga 

Dostawa do 7 dni
Tenga Egg Misty mini masturbator jajko

39,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Tenga Egg Cloudy mini masturbator jajko

Jajo Masturbator Tenga Egg Cloudy

39,00 zł
Dostępny
Tenga Egg Shiny mini masturbator jajko

Jajo Masturbator Tenga Egg Shiny

39,00 zł
Dostępny
Tenga Egg Surfer mini masturbator jajko

Jajo Masturbator Tenga Egg Surfer

39,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Tenga Hole Lotion Solid Lubrykant wodny do...

Tenga Hole Lotion Solid 170ml

84,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Tenga Air-Tech Reusable Vacuum Cup Regular...

Tenga Air-Tech Reusable Vacuum Cup Regular

126,00 zł
Dostępny
Tenga Air-Tech Reusable Vacuum Cup Ultra...

Tenga - Air-Tech Reusable Vacuum Cup (ultra)

158,00 zł
Dostępny
Tenga Vacuum Controller kontroler próżni...

Tenga - Vacuum Controller

369,00 zł
Dostępny
Pokazuje 1 - 42 z 55 elementów

Oryginalne masturbatory Tenga japońskiej produkcji to gadżet idealny dla każdego mężczyzny. Niecodzienne kształty są najlepszym przykładem japońskiej fantazji. Dla mężczyzn natomiast oznaczają wiele godzin zabawy w poznawanie kolejnych modeli i płynących z nich doznań.

Masturbatory Tenga nadają nowe znaczenie stwierdzeniu "jajko niespodzianka". Jednorazowe masturbatory w kształcie jajek to jedne z najbardziej dyskretnych zabawek dla mężczyzn. Wystarczy ściągnąć osłonkę, wlać do środka lubrykant i cieszyć się mnogością doznań. Każde jajko to inne wnętrze i inne wrażenia. Wszystkie natomiast to szybkie spełnienie fantazji o urozmaiceniu. Jajko Tenga to obowiązkowy element każdej apteczki pierwszej pomocy podczas samotnych podróży. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymagają mycia, jednak żeby móc cieszyć się kilkoma użyciami (maksymalnie 3-4) trzeba użyć prezerwatywy. W innej sytuacji, pozostają jednorazową zabawką, którą można zastąpić innym modelem.

Prawdziwym hitem jest czerwona seria, do której należy pięć różnych modeli. Każdy z nich symuluje inną pozycję seksualną i towarzyszące jej doznania, dzięki czemu każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Samo poszukiwanie najlepszego modelu dostarczy niesamowitych wrażeń. Deep Throat Cup (Głębokie gardło) idealnie zastąpi partnerkę, która po raz kolejny odmówi seksu oralnego. Soft Tube Cup (Miękka tuba), imitujące pozycję siedzącą przednią, pozwoli na dostosowanie siły nacisku: od tego najsłabszego po mocny dla spragnionych naprawdę silnych wrażeń. Rolling Head Cup (Obrotowa główka) to pozycja na jeźdźca z bardzo aktywną partnerką, która kręci biodrami, porusza nimi w przód i tył albo w lewo i prawo. Dodatkowo masturbator masuje główkę penisa i lekko go zasysa, czego w tej pozycji nie zrobi żadna partnerka nawet przy najlepszych chęciach. Double Hole Cup (Podwójna dziura) to spełnienie marzenia o seksie w trójkącie. Dwa osobne wejścia na penisa pozwalają odkryć zalety penetracji pochwowej (Sweet Side) i seksu analnego (Bitter Side). Air Cushion Cup (Poduszka powietrzna), choć imituje pozycję misjonarską, nie jest nudny. Zapewnia wrażenie idealnego przylegania, stymulując całego penisa, od żołędzi po jego nasadę.

Masturbatory Tenga Egg Crater i Tega Red to idealne gadżety na czas podróży. Są niewielkie, dyskretne i gotowe do użycia od razu po odpakowaniu. Nie wymagają mycia. Po zabawie można je od razu wyrzucić. Dzięki dużej ilości modeli pomogą spędzić całą noc na odkrywaniu najciekawszych i najlepszych doznań.

Tenga Flip Hole to jeden z nielicznych wielorazowych masturbatorów producenta. Jest niewielki, kompaktowy, a jego zewnętrzny wygląd zapewnia dyskrecję. Każdy z czterech modeli to inna struktura wewnętrzna, a tym samym inne doznania. Jeden przycisk wystarczy, by regulować ciśnienie wewnątrz zabawki i dostarczać nowych wrażeń. Do tego masturbator łatwo wyczyścić: wystarczy go otworzyć i umyć w środku.

Masturbatory Tenga to obowiązkowy gadżet dla każdego mężczyzny, który pragnie urozmaicenia i nowych wrażeń.