Masturbatory dla mężczyzn Fleshlight  

230,79 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshligh Girls - Nicole Aniston Fit

294,00 zł
Wysyłamy w 24h

272,79 zł
Wysyłamy w 24h

230,79 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshlight - GO Surge Pink Lady

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshlight - GO Surge Pink Lady Combo

285,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshlight - GO Torque Ice

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshlight - GO Torque Ice Combo

285,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshlight - phonestrap

99,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fleshlight - Pink Lady Value Pack

389,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Fleshlight Turbo to najbardziej realistyczna i satysfakcjonująca alternatywa seksu oralnego. Masturbatory Fleshlight to najchętniej kupowane zabawki erotyczne dla mężczyzn na świecie.

277,00 zł
Wysyłamy w 7-14 dni
Nowy

Fleshlight Turbo to najbardziej realistyczna i satysfakcjonująca alternatywa seksu oralnego. Masturbatory Fleshlight to najchętniej kupowane zabawki erotyczne dla mężczyzn na świecie.

277,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 21 z 86 elementów

Marka Fleshlight jest jedną z wiodących na rynku światowym. To właśnie jej zawdzięczamy wynalezienie i opatentowanie materiału używanego w sztucznych pochwach - masturbatorach. Wszystkie produkty firmy wykonywane są starannie, z dbałością o najwyższą jakość, z dokładnie wybieranych materiałów. Sztuczne pochwy firmy Fleshlight to doskonały wybór zarówno dla mężczyzn obdarzonych dużym temperamentem seksualnym i cierpiących z powodu samotności, jak i dla par pragnących urozmaicić swoje życie erotyczne.  Gadżety sygnowane są twarzami największych gwiazd porno zarówno kobiecymi jak i gejowskimi.  To również ciekawy pomysł na prezent dla kolegi na wieczorze kawalerskim czy dla znajomego obchodzącego urodziny - prezent zarazem zabawny, jak i przydatny.


Masturbatory Fleshlight to wysokiej jakości produkty, które imitują usta, cipkę lub odbyt. Masturbatory wykonane są z materiału SuperSkin™, który do złudzenia przypomina ludzką skórę. Z masturbatorami Fleshlight zabawy w pojedynkę nabiorą nowych wymiarów.
Masturbatory Fleshlight wykonywane są z miękkiego sylikonu o delikatnej, aksamitnej fakturze, która wyjątkowo przypomina ludzką skórę. Są imitacją, która potrafi przynosić doznania do złudzenia przypominające te, które może dać ludzka pochwa, usta czy odbyt. Wielu użytkowników przyznaje, że imitacja ta jest zaskakująco udana - różnica pomiędzy ludzką pochwą, a tą wyprodukowaną przez firmę Fleshlight, może być tak niewielka, że niemal niezauważalna. Właśnie dlatego masturbatory Fleshlight cieszą się tak dużym zainteresowaniem - doznania podczas masturbacji są niemalże tak intensywne, jak podczas prawdziwego stosunku, a miękki materiał, wyściełający wnętrze zabawki jest wykonany na tyle dobrze, że ciężko jest uwierzyć, że nie jest to prawdziwa, ludzka skóra. Przed rozpoczęciem masturbacji należy zanurzyć masturbator na chwilę w ciepłej wodzie, co dodatkowo zintensyfikuje siłę doznań. Masturbatory Fleshlight pozwalają na realizację swych najśmielszych fantazji i wyobrażeń, doskonale odzwierciedlając odczucia towarzyszące prawdziwemu stosunkowi pomiędzy partnerami i rozkosz, jakiej oboje doznają podczas niego.


Aby móc przeżyć prawdziwą rozkosz i w pełni wykorzystać to, jak bardzo masturbatory dla mężczyzn Fleshlight imitują ludzką skórę, należy przed użyciem włożyć je na moment do ciepłej wody lub użyć specjalnego podgrzewacza, który podniesie temperaturę wnętrza masturbatora. Przed zastosowaniem produktu firmy Fleshlight należy posmarować miejsca intymne nawilżającym żelem Fleshlight - należy pamiętać, aby wybierać tylko i wyłącznie lubrykanty na bazie wody, gdyż te tworzone na bazie sylikonu lub oleju mogą doprowadzić do trwałego zniszczenia materiału, z którego została wykonana sztuczna pochwa!
Akcesoria Fleshlight są idealne jeżeli chciałbyś sprawić sobie niespotykaną przyjemność. Zamów już dzisiaj masturbator, który przypadnie Ci do gustu. Szybka wysyłka w dyskretnym opakowaniu to atut, który Nas wyróżnia.