Dilda i sztuczne penisy ze szkła i kamienia 

przezroczyste, szklane

162,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

przezroczyste, szkło dmuchane boro-krzemianowe

215,80 zł
Wysyłamy w 24h

przeszroczyste, szkło dmuchane boro-krzemianowe

259,80 zł
Wysyłamy w 24h

przezroczyste, szkło dmuchane boro-krzemianowe

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

czarne, kamienne, granitowe

446,00 zł
Wysyłamy w 24h

Szklane dildo z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Freed.

179,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Sztuczny penis ze szkła – odkryj na nowo swój punkt G

Wszystkie Panie, które chcą na nowo odkryć swoją kobiecość oraz wspiąć się na wyżyny przyjemności, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z produktami z kategorii sztucznych penisów ze szkła. Są to wyjątkowe gadżety erotyczne, które pozwalają na maksymalne pobudzenie punktu G. Ich kształty oraz ciekawy design sprawiają, że zarówno samotne zabawy w łóżku, jak i chwile spędzone z partnerem już nigdy nie będą takie same.

Wiele kobiet może początkowo mieć wątpliwości co do materiału z jakiego są wykonane, jednak nie ma się czego obawiać. Szkło jest w pełni bezpieczne dla organizmu, a samo szklane dildo idealnie układa się wewnątrz ciała, co sprawia, że możemy się nim cieszyć przez całą noc, bez żadnych zahamowań.

Aby spełnić potrzeby i oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientek i Klientów, oferujemy duży wybór szklanych penisów. W naszym sklepie znajdą Państwo całkowicie gładkie dilda, a także posiadające wypustki, czy też odmienne końcówki, które odpowiednio wyprofilowane ułatwiają penetrację i zwielokrotniają odczuwanie rozkoszy.

Poza tym podstawową ich przewagą nad innymi rodzajami zabawek erotycznych jest fakt, że przejmują temperaturę otoczenia, a to daje nam nieskończone możliwości. Dla przełamania nudy w łóżku warto zanurzyć zabawkę w gorącej bądź lodowatej wodzie. Gwarantuje to niezapomniane doznania, dobrane do indywidualnych preferencji każdego z nas. Nie bój się przyjemności, odważ się na odrobinę szaleństwa, a zobaczysz, że naprawdę warto!    

Mocniejsze doznania w łóżku tylko z kamiennym dildo

Alternatywę dla tradycyjnych, silikonowych sztucznych penisów stanowią również cieszące się coraz większą popularnością kamienne dilda. Mają one o wiele mocniejszą konstrukcję, która pozwala na jeszcze intensywniejszą stymulację. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a co za tym idzie wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. Do ich zalet należy  zaliczyć również łatwość mycia i fakt, że nie absorbują zarazków, w takim stopniu, jak ma to miejsce w przypadku standardowych przyrządów z gumy, czy silikonu.

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo dilda wykonane, między innymi z granitu. Zabawki tego typu są idealnie wyprofilowane, dzięki czemu gwarantują zarówno intensywną penetrację, jak i stuprocentową satysfakcję podczas pieszczot zewnętrznych. Warto wspomnieć, że kamienne gadżety erotyczne również przejmują temperaturę otoczenia. Zatem ich niepowtarzalny kształt można wykorzystać podczas zabaw z gorącą, bądź zimną wodą i jeszcze bardziej zwiększyć odczuwanie rozkoszy.

Zapewniamy, że z tymi zabawkami z łatwością zapomnisz o starych gadżetach erotycznych. Doznawane odczucia będą o wiele intensywniejsze, a satysfakcją nieporównywalna z niczym do tej pory. Nie czekaj, tylko popraw swoje życie erotyczne już dziś z kamiennym sztucznym penisem!