Dilda, sztuczne penisy i członki szklane, kamienne 

przezroczyste, szklane

162,00 zł
Wysyłamy w 24h

przezroczyste, szkło dmuchane boro-krzemianowe

215,80 zł
Wysyłamy w 24h

przeszroczyste, szkło dmuchane boro-krzemianowe

259,80 zł
Wysyłamy w 24h

przezroczyste, szkło dmuchane boro-krzemianowe

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

czarne, kamienne, granitowe

446,00 zł
Wysyłamy w 24h

Szklane dildo z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Freed.

179,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Dildo stworzone z różowego szkła

210,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Dilda wykonane ze szkła lub kamienia stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych dild wykonanych z silikonu. Cechują się one mocniejszą konstrukcją, niż ich silikonowe odpowiedniki, co zapewnia odpowiednio bardziej intensywną stymulacją. Niewątpliwą zaletą dild wykonanych ze szkła lub z kamienia stanowi również trwałość i wytrzymałość materiału, z jakiego zostały wykonane: dzięki temu przyrządy te mogą służyć swojej właścicielce (lub właścicielowi) nawet przez kilka lat. Dilda szklane i kamienne cechują się także łatwością w myciu, przez co nie absorbują zarazków w takim stopniu, jak ma to miejsce w przypadku standardowych przyrządów, których materiałem jest silikon lub guma.

Szklane dilda lub kamienne dilda to nic innego jak wspaniały, ekscytujący dodatek erotyczny, który występuje w niezwykle minimalistycznej formie. Ze względu na rodzaj materiału, z jakiego został wykonany, może budzić spory niepokój wśród przedstawicielek płci pięknej. Nie ma jednak czego się obawiać- szkło jest w pełni bezpieczne dla organizmu i nie spowoduje żadnych uszkodzeń wewnętrznych. Dilda szklane idealnie nadają się również do pieszczot zewnętrznych. Jako że w naszym asortymencie posiadamy całkiem spory ich zasób, z czego większość jest dostosowana do potrzeb różnych klientów i klientek, każdy może wybrać coś dla siebie. Dilda szklane występują w wersji gładkiej, w wersji z wypustkami, z odmiennymi końcówkami i różnorodnym przeznaczeniem.

Warto wspomnieć, że szklane dilda mają jedną, podstawową przewagę nad innymi rodzajami zabawek erotycznych - przejmują temperaturę otoczenia, co pozwala na lepsze doznawanie rozkoszy, zgodne z indywidualnymi preferencjami. Można je schłodzić bądź podgrzać i cieszyć się nowymi wrażeniami, które z pewnością będą wywołane samą różnicą temperatur na zewnątrz i wewnątrz ciała. Wyprofilowane końcówki ułatwiają penetrację i zwielokrotnienie rozkoszy wywoływanej takimi gadżetami, a wypustki pozwolą na cieszenie się wspaniałymi przeżyciami, jakie będą z pewnością dla wielu osób niezapomniane. Szklane i kamienne dilda są niezwykle łatwe również w dezynfekcji - wystarczy przemyć je letnią wodą z odpowiednim detergentem i można cieszyć się nim na nowo. Warto wspomnieć, że dilda te nie wywołują żadnych podrażnień i są cudowną alternatywą dla osób, które ciężko przyjmują kontakt z zabawkami wykonanymi z silikonu. Szkło, z którego są wykonywane dostosowuje się do każdego organizmu i wspaniale układa wewnątrz ciała, co sprawia, że można się nim cieszyć całą noc, bez obaw, że na drugi dzień miejsca intymne będą obolałe, bądź zaczerwienione.

Dilda szklane są bardzo sztywne i są szczególnie polecane tym przedstawicielkom płci pięknej, które jeszcze bardziej chcą dopieścić swój punkt G. Perfekcyjnie spisują się bowiem przy jego stymulacji, która wymaga dość silnych bodźców oraz odpowiedniego dopasowania kształtem do tego wrażliwego miejsca. Rozkosz przeżywana w trakcie używania przeniesie twoje życie erotyczne na inny wymiar i sprawi, że całkowicie zapomnisz o innych metodach zadowalania się. Dlatego też serdecznie zachęcamy do zakupu dild szklanych, które znajdują się w ofercie Salonu Secret Place. Odważ się choć raz, a nie pożałujesz przeżyć, jakie przeniosą twoją rozkosz na inny poziom. Pozwól się rozpieścić i zakup jedno z naszych szklanych dild już dziś. Zrób pierwszy krok w stronę samozadowolenia, a także w kierunku poprawienia jakości życia erotycznego - naprawdę warto!