Lubrykanty, żele intymne, nawilżające analne, do zabaw analnych 

Pjur Backdoor Serum 20 ml

84,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Analyse Me! Serum 20 ml

84,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Analyse Me! 30 ml

40,00 zł
Wysyłamy w 24h

JoyDivision EasyANAL 80 ml

64,00 zł
Dostępny

 JoyDivision Super-Rutscher "anal" 100 ml

39,16 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni

Lubrykant do seksu analnego dla mężczyzn

40,00 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant do seksu analnego dla kobiet

86,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant do seksu analnego dla kobiet

40,00 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant do zabaw analnych dla mężczyzn

88,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Analyse Me! 100 ml

88,00 zł
Wysyłamy w 24h

Back Door Relaxing Anal Glide 30ml

40,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Back Door Relaxing Anal Glide 100ml

88,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Analyse Me! 20 ml (spray)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Back Door Relaxing Anal Glide 250ml

198,00 zł
Wysyłamy w 24h

pjur Back Door Comfort Anal Glide 250ml

188,00 zł
Wysyłamy w 24h

easyANAL Relax-Spray 30 ml

74,00 zł
Dostępny

Adventure Anal Relaxing Serum 30 ml

93,50 zł
Wysyłamy w 24h

Żel do stymulacji analnej o działaniu relaksującym Intimate Earth Daring Anal Relaxing Gel 30 ml

89,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant silikonowy Ease marki Intimate Earth, przeznaczony do seksu analnego.

63,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant silikonowy Ease marki Intimate Earth, przeznaczony do seksu analnego.

103,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant analny marki YESforLOV.

107,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant Lovely Lovers 4FISTING.

49,99 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant analny Fifty Shades of Grey - At Ease

40,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Nowy

Lubrykant analny na bazie wody

35,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Lubrykanty analne to środki służące nawilżaniu odbytu w celu odbycia stosunku seksualnego. Żele intymne do seksu analnego bardzo często posiadają w swoim składzie dodatek substancji o właściwościach delikatnie znieczulających i zapobiegających powstawaniu mikropęknięć skóry odbytu i jego okolic. Należy bezwzględnie pamiętać, że odpowiednie nawilżenie jest absolutną podstawą przyjemnego i bezpiecznego seksu analnego. Nigdy, pod żadnym pozorem nie wolno o tym zapominać - rezygnacja z lubrykacji odbytu może być przyczyną poważnych konsekwencji zdrowotnych. Nie warto ryzykować zdrowia kosztem chwilowej przyjemności, tym bardziej, że użycie lubrykantu analnego zapewni bezpieczeństwo i jeszcze bardziej zwielokrotni tę przyjemność.

Lubrykanty nawilżające analne posiadają specjalną formułę, która łagodzi pieszczoty i sprawia, że stają się o wiele przyjemniejsze, niż w rzeczywistości, bez odpowiedniego nawilżenia. Ich delikatny skład z pewnością nie wywoła żadnych niepożądanych efektów, które mogą w przyszłości odsunąć myśli od nieco odważniejszych igraszek. Nasze produkty są testowane i zdecydowanie nie mają negatywnych skutków, dających dyskomfort. Każdy z naszych artykułów jest wykonany ze składników najwyższej jakości, jakie zostały zatwierdzone przez odpowiednie instytucje. Każdy z naszych lubrykantów posiada lekką, łatwo zmywalną konsystencję, która nie zalega w miejscach intymnych wywołując zakażenia. Lubrykanty do zabaw analnych są szczególnie polecane początkującym parom, które jeszcze nie odważyły się spróbować nieco ostrzejszych zabaw w łóżku. Wspaniałe właściwości nawilżające i łagodzące zdecydowanie sprawią, że stosunek analny stanie się o wiele bardziej przyjemny niż dotychczas, a żaden z partnerów już nigdy nie odczuje dyskomfortu związanego z myślą o podobnych zabawach. Jeśli chcesz ożywić swoje życie erotyczne i wprowadzić nieco więcej dynamiki do twojego związku, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po jeden z naszych lubrykantów analnych. Sprawią, że mięśnie zwieracza szybko przyzwyczają się do nietypowej sytuacji, jaką jest gwałtowne rozpychanie i rozluźnianie ich w bardzo szybkim tempie.

W trosce o najwyższą jakość oraz zadowolenie naszych klientów, dostarczamy produktów o unikalnym składzie, które z pewnością nie wywołają żadnych efektów ubocznych. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że podczas dobrej zabawy, nie będziecie Państwo zagrożeni nieprzyjemnymi sytuacjami, jakie niekiedy mogą być wywołane przez nieodpowiedni dobór lubrykantów. Lubrykanty analne z naszej firmy to gwarancja satysfakcji oraz poprawienia życia seksualnego w każdym związku. Szczególnie polecamy klientom, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w kontaktach analnych oraz tych, którzy chcą nieco poeksperymentować i doświadczyć zupełnie nowych wrażeń. Z naszymi artykułami jest w 100% możliwe - wszystko zależy jedynie od Państwa wyobraźni i nieposkromionych pokładów fantazji, które od teraz mogą być spełnione bez zbędnego wysiłku. Wystarczy tylko się odważyć i zamówić już dziś lubrykanty analne w naszym Salonie. Serdecznie zachęcamy do zakupu naszych produktów i do lepszego zadowalania swoich partnerów w nowym wymiarze.