Nakładki na penisa 

PF FatBoy Cock Extender Thin 18cm nakładka...

Perfect Fit - Fat Boy Extender Thin 18cm (czarny)

150,99 zł
Dostępny
Marc Dorcel Xtend Boy Penis Enlarger...

Marc Dorcel - Xtend Boy Penis Enlarger

135,00 zł
Dostępny
Kink Jacked Up Thick Extender with Ball...

Nakładka na penisa z TPE

140,00 zł
Dostępny
Kink Jacked Up Thin Extender with Ball...

Nakładka na penisa z TPE

100,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Marc Dorcel Liquid-Soft Xtend silikonowa...

Niezwykle miękka i rozciągliwa silikonowa nakładka na penisa

176,00 zł
Dostępny
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Jak natychmiastowo powiększyć penisa?

Rozmiar ma znaczenie? Dla wielu osób tak! Jeśli szukasz sposobu na to, aby dodać swojemu penisowi kilka dodatkowych centymetrów natychmiast, a przy tym chcesz zadbać o dodatkową stymulację, na pewno powinieneś sprawdzić przedłużki na penisa z naszej oferty!

Posiadanie większego penisa to marzenie wielu mężczyzn. Chcieli by oni zachwycać swoje partnerki seksualne swoimi rozmiarami. Nie zawsze jest to spowodowane kwestią posiadania zbyt małego penisa - po prostu kilka dodatkowych centymetrów miło łechce ego, ale też pozwala na spróbowanie bardziej intensywnej formy miłości. Przedłużki na penisa to bezpieczny i co najważniejsze - sprawdzony oraz natychmiastowy sposób na to, aby w łóżku zyskać kilka dodatkowych centymetrów!

Czym są przedłóżki na penisa?

Przedłużki na penisa to gadżet podnoszący satysfakcję ze stosunku. Nakładane na penisa w stanie wzwodu zmieniają (powiększają) jego rozmiar, a dzięki zróżnicowanym formom mogą zmieniać równie kształt, żeby zapewnić partnerce dodatkową stymulację. Popularne są przedłużki ze zgiętym czubkiem, którego zadaniem jest pobudzanie punktu G. Przedłużki świetnie sprawdzają się zwłaszcza w pozycjach, które nie zapewniają głębokiej penetracji. Mogą być świetnym gadżetem urozmaicającym współżycie dla par, w których partner ma problem z rozmiarem członka, lub które po prostu szukają nowego rodzaju wrażeń. Przedłużki na penisa w zależności od rodzaju mogą również przedłużać stosunek, ponieważ z racji zasłaniania części penisa nieco ograniczają docierające do niego bodźce. Są antyalergiczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Przedłużki mogą mieć różne kolory - niektóre z nich są przezroczyste, podczas gdy inne mają kolor skóry, dzięki czemu doskonale się maskują i wyglądają jak prawdziwy penis.

Przedużna na penisa dla niego, przyjemność dla obojga partnerów

Przedłużki do penisa są stworzone z myślą o potrzebach obydwu kochanków. Na zewnętrznej stronie znajdują się tłoczone wypustki, które delikatnie masują i pieszczą podczas seksu. W ofercie mamy także gładkie, imitujące wygląd penisa przedłużki, których zewnętrzna strona pokryta jest gładką w dotyku sztuczną skórą i naturalnie wyglądającymi żyłkami. Wnętrze przedłużki zazwyczaj pokryte także jest wypustkami, które stymulują członka i zapewniają nieziemskie doznania.

Zwiększ pewność siebie z przedłużkami na penisa z Secret Place

Przedłużki to przede wszystkim sposób na spróbowanie czegoś nowego, mogą być bezpiecznie stosowane podczas różnych zabaw, a łatwość utrzymania ich w czystości sprawia, że są bezpieczne i higieniczne. To także element, który może pozytywnie działać na pewność siebie i pomaga utrzymać erekcję. Mężczyźni, którzy cierpią na kompleksy związane ze zbyt małym członkiem, mogą korzystać z nakładek, które w pewnym sensie działają terapeutycznie i dodają im pewności siebie, pomagając tym samym pozbyć się stresu przed zbliżeniem. Z tego też powodu przedłużki na penisa są zalecane przez seksuologów.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie przedłużki na penisa są przede wszystkim stworzone z bezpiecznych dla ciała materiałów, najczęściej jest to silikon medyczny, który jest łagodny dla skóry i nie powoduje alergii. Wysokiej jakości wykończenie nakładem na penisa sprawia, że nie ma ryzyka zranienia czy zadrapania taką nakładką. Po prostu wybierz nakładkę i ciesz się radością z nowego wymiaru seksu!