Lubrykanty, żele intymne smakowe, zapachowe, jadalne 

pomarańcza, guarana 200ml

23,99 zł
Wysyłamy w 24h

ylang-ylang 200ml

23,99 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant jadalny o smaku truskawkowymShunga - Toko Lubricant Strawberry 165 ml

67,00 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant jadalny o smaku egzotycznych owocówShunga Toko Lubricant Exotic 165 ml

67,00 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant jadalny o smaku wiśniShunga Toko Lubricant Cherry 165 ml

67,00 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant jadalny o smaku melonaShunga Toko Lubricant Melon 165 ml

67,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

wiśniowyWild Cherries Flavored Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h

truskawkowyFresh Strawberries Flavored Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h

solony karmelSalted Caramel Flavored Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h

Sensuva Thoat Realxing Spray Butter Rum

70,00 zł
Wysyłamy w 24h

Sensuva Thoat Realxing Spray Cinnamon

70,00 zł
Wysyłamy w 24h

Sensuva Thoat Realxing Spray Chocolate Mint

70,00 zł
Wysyłamy w 24h

Shunga - Toko Lubricant Sensual Grape 165 ml

67,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant Lovely Lovers LollyPop.

39,99 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant Lovely Lovers Raspberry Tasty Lube.

39,99 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant Lovely Lovers Chocoral Tasty Lube.

39,99 zł
Wysyłamy w 24h

Intimate Earth Chocolate Mint 120ml lubrykant czekoladowo-miętowy 

69,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Jadalny lubrykant do seksu oralnego o smaku ciasta bananowego

69,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Jadalny lubrykant do seksu oralnego o smaku nektarynki

69,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Jadalny lubrykant do seksu oralnego o smaku jabłek

69,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Żel intymny o smaku truskawkowym

19,99 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, z magicznych właściwości, jakie posiadają lubrykanty. Obecnie na rynku pojawia się ich coraz więcej w różnych konfiguracjach zapachowych, a jak się też okazuje i smakowych. Lubrykanty jadalne? Pewnie dla wielu osób może wydawać się to dziwne i niezbyt zachęcające połączenie, lecz zapewniamy, że jest to produkt, która powinna mieć każda para kochająca eksperymentować w łóżku.

Lubrykanty jadalne, zapachowe, smakowe to środki do nawilżania miejsc intymnych, których skład umożliwia spożycie przez człowieka. Większość tego typu lubrykantów jest na bazie wody, a smak pochodzi z naturalnych aromatów występujących w owocach, kwiatach lub ziarnach. Tego typu lubrykanty smakowe świetnie sprawdzają się jako apetyczne urozmaicenie seksu oralnego. Nie musisz się obawiać przykrych konsekwencji wynikających z połknięcia żelu - jest on całkowicie nieszkodliwy.

Lubrykanty jadalne z naszej firmy to całkowicie bezpieczny produkt, który nie wywołuje żadnych silnych reakcji alergicznych ani innych niepożądanych skutków. Jest to gadżet, który stymuluje wszystkie najczulsze punkty organizmu człowieka i szybko doprowadza do przyjemnych odczuć oraz wrażeń, jakie związane są z jego wykorzystaniem. To nie tylko środek nawilżający, jaki pomaga w osiągnięciu stuprocentowej rozkoszy, ale także dodatkowy bodziec smakowy, który wyzwala więcej przyjemnych doznań, niż zwykłe lubrykanty na bazie wody bądź silikonu. Tym razem możesz rozkoszować się lizaniem intymnych miejsc, które nabiorą przyjemnego smaku - może być to smak twoich ulubionych owoców, czy też bardziej słodkie i pobudzające smaki czekolady bądź innych łakoci. Wszystkie przyjemne smaki są dostępne właśnie w naszym sklepie, dzięki czemu nie musisz się wysilać i szukać dodatkowej przyjemności w innych przedsiębiorstwach.

Lubrykanty jadalne niewątpliwie posiadają wiele zalet - nie tylko w zakresie dostarczania zupełnie innych wrażeń i bodźców do naszego organizmu, ale również we względach praktycznych. Łatwo się zmywają i są idealne do stosowania z innymi zabawkami, które ty i twój partner/ twoja partnerka możecie zamówić także na naszej stronie. Nigdy nie osiągnięcie większej rozkoszy, niż wtedy, kiedy nawilżone miejsca intymne staną się czułe na dotyk i zabawę językiem, a jednocześnie będą smakować niesamowitymi aromatami. Nasze lubrykanty smakowe nie uczulają i nie wywołują podrażnień, a także dolegliwości związanych z układem pokarmowym, dlatego bez obaw możecie je stosować nawet codziennie. Wszystko zależy jedynie od waszej fantazji, a także od tego, w jakim stopniu pokochacie lubrykanty jadalne. Jeśli szukacie nowych doświadczeń i lubicie eksperymentować w łóżku, nasze lubrykanty jadalne zdecydowanie was zachwycą. Od teraz rozkosz nabierze zupełnie innego wymiaru, a wszelkie igraszki i najskrytsze fantazje, jakie zdecydujecie się spełnić będą na wyciągnięcie waszej ręki. Polecamy na początek wypróbować parę naszych produktów, aby przyzwyczaić się do zupełnie odmiennych niż dotychczas doznań - gwarantujemy, że nie pożałujecie ani chwili.

Wybierz swój ulubiony smak. Na co dziś masz ochotę? Orzeźwiające espresso, gorąca czekolada, zmysłowy aromat szampana, a może wolisz smak innego ulubionego drinka? Jedyne, co Cię zatrzymuje, to Twoja własna wyobraźnia!