Lubrykanty, żele intymne, nawilżające specjalne 

Nowy

Lubrykant silikonowy Ease marki Intimate Earth, przeznaczony do seksu analnego.

103,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Lubrykant silikonowy Ease marki Intimate Earth, przeznaczony do seksu analnego.

63,00 zł
Wysyłamy w 24h

Pjur Power 150ml

83,60 zł
Wysyłamy w 24h

Shunga Rain of Love G-spot Arousal Cream 30 ml

201,00 zł
Wysyłamy w 24h

krem wzmacniający doznania dla Niej i dla NiegoDragon Sensitive Cream 60 ml

154,00 zł
Wysyłamy w 24h

Krem potęgujący doznania Shunga Lotus Noir Cream for Lovers 60 ml

176,00 zł
Wysyłamy w 24h

Shunga - Secret Garden Female Orgasm Enhancing Cream 30 ml

186,00 zł
Wysyłamy w 24h

krem łagodzący After Spanking Cream

72,00 zł
Wysyłamy w 24h
Promo

Defense Protection Lubricant 120 ml

51,75 zł 69,00 zł -25%
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h

Defense Protection Lubricant 60 ml

45,00 zł
Wysyłamy w 24h

Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h

lubrykant wodny antybakteryjnySoothe Anal Anti-Bacterial Lubricant 60 ml

49,00 zł
Wysyłamy w 24h

Intimate Organics - Soothe 240 ml

74,26 zł
Wysyłamy w 7-14 dni

truskawkowyFresh Strawberries Flavored Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lubrykant Macadamia (orzechowy) 120 ml

47,97 zł
Wysyłamy w 24h

solony karmelSalted Caramel Flavored Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h

wiśniowyWild Cherries Flavored Lubricant 120 ml

69,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 21 z 117 elementów

W tej grupie towarów znajdziecie Państwo środki do nawilżania miejsc intymnych o dodatkowych, specjalnych właściwościach, zwiększających komfort i przyjemność ze stosunku seksualnego. Szczególnie polecamy zapoznać się z produktami z tej kategorii kobietom, które mierzą się z problemami z naturalną lubrykacją, lub poszukują takiego lubrykantu, który będzie miał kojące, odżywcze właściwości dla wyjątkowo wrażliwej skóry w miejscach intymnych i ich okolicach.

Lubrykanty specjalne to między innymi żele rozgrzewające, żele chłodzące, środki posiadające właściwości rozluźniające lub delikatnie znieczulające, przeznaczone do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa seksu analnego.

Żele rozgrzewające i chłodzące - niektórzy lubią, gdy robi się trochę cieplej, niektórzy preferują chłodek. Neurony odbierają bodźce o temperaturze i przekazują go do ośrodków w mózgu, które często są sprzężone z odczuwaniem przyjemności. Drażnienie skóry temperaturą jest od dawna znanym sposobem na pobudzenie partnerów. Niektórzy wykorzystują w tym celu ciepły wosk, przykładają do siebie kostki lodu. Zamiast zbędnych przygotowań przed stosunkiem wystarczy skorzystać ze specjalnych lubrykantów wywołujących takie same termo-wrażenia, a przy okazji wpływają na ułatwienie penetracji lub też są doskonałą pomocą podczas masażu. Lubrykanty rozgrzewające i chłodzące sprawdzają się znakomicie, szczególnie w wyjazdach, gdzie nie mamy możliwości skorzystania z zamrażarki lub wożenia ze sobą świeczek.

Środki posiadające właściwości rozluźniające i delikatnie znieczulające - tego rodzaju środki to ogromna pomoc dla osób, które cierpią na zbyt krótkie stosunki. Kiedy staje się to już powodem docinek drugiej osoby, albo chcesz po prostu zafundować sobie długotrwałą rozrywkę, której nie zakończysz zbyt szybko, warto skorzystać z takich środków. Działają one łagodnie, wywołując wrażenie delikatnego znieczulenia. Efektem tego działania jest przedłużenie trwania stosunku, ze względu na zmniejszenie odczuwalnych podczas seksu przyjemnych bodźców. Delikatne zmniejszenie natężenia wrażeń czuciowych, sprawi, że stosunek nadal będzie przyjemny i wyjątkowy, ale przy okazji genialnie satysfakcjonujący, ze względu na poprawę czasu jego trwania.

Lubrykanty jadalne - dzięki nim seks stanie się prawdziwą zabawą! Tego typu żele są smaczne i bezpieczne. Seks oralny stanie się wyjątkowo przyjemny i z pewnością zwiększy swoją częstotliwość w waszym łóżku. Istnieje duży wybór smaków, w związku z czym w sypialni już nigdy nie będzie nudno. Wielką satysfakcję przynosi też zlizywanie tego typu środków z innych części ciała partnera, jak brzuch, stopy, piersi, szyja. To doskonała zabawa, kiedy, oprócz komfortu, jaki gwarantuje wykorzystanie lubrykantów podczas penetracji, możemy smakować swojego ciała i lizać się bez opamiętania.

Lubrykanty analne - Ze  względu na silną potrzebę dbania o analne strefy naszego ciała, wyprodukowano specjalne środki polecane do seksu analnego. Ich receptura jest przygotowana w ten sposób, aby wyjątkowo poprawiały komfort penetracji tych delikatnych stref i pomagały odczuwać przyjemność obu stronom.

Lubrykanty specjalne to wyjątkowy produkt dla wszystkich kochanków, zarówno tych młodszych jak i dojrzalszych. Pomagają one odczuwać wyjątkową rozkosz i rozkręcić sypialniane igraszki na całego. Są one też wygodne w transporcie i użyciu.