Wibratory klasyczne 

Wibrator Stubby FUN FACTORY, granatowy

259,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, jeansowy niebieski

179,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Wibrator FUN FACTORY Semilino, witaminowy

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, witaminowy róż

179,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Wibrator FUN FACTORY Semilino, czarny

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Sizzling Simon

539,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Tickling Truman

539,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Electric Eric

539,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Terrific Truman (granatowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Terrific Truman (fioletowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Terrific Truman (różowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Sassy Simon (limonkowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Sassy Simon (fioletowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Sassy Simon (różowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Al Punto (morski)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Al Punto (fioletowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Al Punto (różowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Elegant Eric (turkusowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Elegant Eric (fioletowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Elegant Eric (różowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 130 elementów

Czasem to właśnie najprostsze rozwiązania okazują się być tymi genialnymi. Jeśli to, czego poszukujesz, to – po prostu – wibrator, to dobrze trafiłaś. Produkty zebrane w tej kategorii to najprawdziwsza klasyka gatunku, jeśli mówimy o produktach przeznaczonych sprawianiu cielesnych przyjemności.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze na rynku klasyczne wibratory. Choć nie posiadają żadnego specjalnego przeznaczenia, ani setek dodatkowych funkcji, to jedne z najlepszych produktów erotycznych, jakie kiedykolwiek powstały. Proste kształty, łatwa obsługa oraz niezawodność – to cechy, które posiadają tylko najlepsze produkty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego komponując ofertę klasycznych wibratorów, dbamy o to, by ich jakość odpowiadała oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.

Wibratory klasyczne swoim kształtem i wielkością przypominają naturalnego męskiego penisa. Silnie oddziałują na wyobraźnię i doskonale sprawdzają się przy stymulacji łechtaczki i pochwy. Dzięki temu, że są dostępne w bardzo szerokim wyborze modeli, łatwo znaleźć wśród nich taki, który pod każdym względem odpowiada naszym indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

Wibratory różnią się między sobą przede wszystkim wielkością. Możemy wybierać między mniejszymi, dyskretnymi modelami i pokaźnymi egzemplarzami, których długość przekracza 30 cm. Również średnica wibratorów bywa bardzo zróżnicowana, co pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do swoich preferencji.

Ciekawą odmianą od najpopularniejszych, prostych modeli mogą okazać się stymulatory o wygiętym kształcie. Wprawdzie odbiegają nieco od męskiej anatomii, ale dzięki temu lepiej stymulują wnętrze pochwy, dopasowując się do jej kształtu. Tego typu wibratory szczególnie dobrze sprawdzają się przy masażu punktu G. Warto zwrócić uwagę również na modele wyposażone w różnego rodzaju dodatkowe wypustki i prążkowania - dzięki nim zabawy z wibratorem mogą nabrać zupełnie innego wymiaru.

Wygląd wibratorów może być bardzo zróżnicowany. Do naszej dyspozycji są zarówno klasyczne modele z cyberskóry w cielistych odcieniach, wiernie odwzorowujące wygląd męskiego penisa z naturalnymi żyłkami, jak i bardziej oryginalne stymulatory wykonane ze specjalnego żelu w fantazyjnych kolorach i kształtach. Dostępne są także modele z silikonu, lateksu i plastiku w różnych wariantach. Warto zdecydować się na wibrator, który najbardziej odpowiada nam pod względem wizualnym - dzięki temu jego użytkowania z pewnością będzie przyjemniejsze.

Przed zakupem dobrze jest zorientować się również w szczegółach technicznych poszczególnych modeli. Sposób sterowania i zasilania, a także natężenie dźwięku w czasie pracy w dużej mierze decydują o komforcie użytkowania. Siła wibracji i możliwość ich regulacji wpływa natomiast na doznania w czasie pieszczot. Jeśli lubimy zabawy w wannie, warto sprawdzić, czy model, który mamy na oku jest wodoodporny.

Wibratory klasyczne doskonale sprawdzają się zarówno w czasie zabaw w samotności jak i przy pieszczotach z partnerem. Można wykorzystywać je przy grze wstępnej albo jako alternatywę dla klasycznego stosunku. Stanowią świetne urozmaicenie pieszczot. Warto po nie sięgnąć, jeśli jesteśmy otwarci na nowości i szukamy sposobu na ożywienie swojego życia erotycznego. Wibratory skutecznie wypędzą nudę w sypialni i otworzą nas na zupełnie nowe doznania. To gadżet, który obowiązkowo powinien znaleźć się pod ręką każdej kobiety - zawsze gotowy do użycia, gdy przyjdzie taka potrzeba.

Używając wibratorów, dobrze jest zaopatrzyć się również w odpowiednie lubrykanty. Zapewnią on odpowiedni poziom nawilżenia i sprawią, że pieszczoty z wykorzystaniem stymulatorów będą jeszcze przyjemniejsze.