Wibratory klasyczne 

Fun Factory Gigolino wibrator jeansowy...

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, jeansowy niebieski

179,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
We-Vibe Tango Pleasure Mate zestaw...

Zestaw gadżetów erotycznych od We - Vibe 

549,00 zł
Wysyłamy w 24h
Mystim Electric Eric wibrator czarno-biały

Mystim Electric Eric

539,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Mystim Terrific Truman wibrator granatowy

Mystim Terrific Truman (granatowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Terrific Truman wibrator fioletowy

Mystim Terrific Truman (fioletowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Terrific Truman wibrator różowy

Mystim Terrific Truman (różowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Sassy Simon wibrator limonkowy

Mystim Sassy Simon (limonkowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Sassy Simon wibrator fioletowy

Mystim Sassy Simon (fioletowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Sassy Simon wibrator różowy

Mystim Sassy Simon (różowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Al Punto morski Promo
Mystim Al Punto wibrator morski

Mystim Al Punto (morski)

242,40 zł 404,00 zł -40%
Obniżona cena!
24 godziny
Mystim Al Punto wibrator fioletowy

Mystim Al Punto (fioletowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Al Punto wibrator różowy

Mystim Al Punto (różowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Elegant Eric turkusowy Promo
Mystim Elegant Eric wibrator turkusowy

Mystim Elegant Eric (turkusowy)

242,40 zł 404,00 zł -40%
Obniżona cena!
24 godziny
Mystim Elegant Eric wibrator fioletowy

Mystim Elegant Eric (fioletowy)

404,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
LELO Liv 2 wibrator waginalny różowy

584,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Vibe Therapy - Tantric Black Promo
Vibe Therapy Tantric wibrator czarny

Wibrator do stymulacji punktu G od We - Vibe 

106,80 zł 178,00 zł -40%
Obniżona cena!
24 godziny
Pokazuje 1 - 42 z 135 elementów

Przyjemność tkwi w klasyce

Czasem to właśnie najprostsze rozwiązania okazują się być tymi genialnymi. Jeśli to, czego poszukujesz, to – po prostu – wibrator, to dobrze trafiłaś. Produkty zebrane w tej kategorii to najprawdziwsza klasyka gatunku, jeśli mówimy o produktach przeznaczonych sprawianiu cielesnych przyjemności.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze na rynku klasyczne wibratory. Choć nie posiadają żadnego specjalnego przeznaczenia, ani setek dodatkowych funkcji, to jedne z najlepszych produktów erotycznych, jakie kiedykolwiek powstały. Proste kształty, łatwa obsługa oraz niezawodność – to cechy, które posiadają tylko najlepsze produkty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego komponując ofertę klasycznych wibratorów, dbamy o to, by ich jakość odpowiadała oczekiwaniom najbardziej wymagających osób.

Klasyczne wibratory, klasyczny kształt męskiego członka

Wibratory klasyczne swoim kształtem i wielkością przypominają naturalnego męskiego penisa. Silnie oddziałują na wyobraźnię i doskonale sprawdzają się przy stymulacji łechtaczki i pochwy. Dzięki temu, że są dostępne w bardzo szerokim wyborze modeli, łatwo znaleźć wśród nich taki, który pod każdym względem odpowiada naszym indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

Wibratory różnią się między sobą przede wszystkim wielkością. Możemy wybierać między mniejszymi, dyskretnymi modelami i pokaźnymi egzemplarzami, których długość przekracza 30 cm. Również średnica wibratorów bywa bardzo zróżnicowana, co pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do swoich preferencji.

Klasyczne wibratory w wielu wydaniach

Wygląd wibratorów może być bardzo zróżnicowany. Do naszej dyspozycji są zarówno klasyczne modele z cyberskóry w cielistych odcieniach, wiernie odwzorowujące wygląd męskiego penisa z naturalnymi żyłkami, jak i bardziej oryginalne stymulatory wykonane ze specjalnego żelu w fantazyjnych kolorach i kształtach. Dostępne są także modele z silikonu, lateksu i plastiku w różnych wariantach. Warto zdecydować się na wibrator, który najbardziej odpowiada nam pod względem wizualnym - dzięki temu jego użytkowania z pewnością będzie przyjemniejsze.

Przed zakupem dobrze jest zorientować się również w szczegółach technicznych poszczególnych modeli. Sposób sterowania i zasilania, a także natężenie dźwięku w czasie pracy w dużej mierze decydują o komforcie użytkowania. Siła wibracji i możliwość ich regulacji wpływa natomiast na doznania w czasie pieszczot. Jeśli lubimy zabawy w wannie, warto sprawdzić, czy model, który mamy na oku jest wodoodporny.

Wibratory klasyczne doskonale sprawdzają się zarówno w czasie zabaw w samotności jak i przy pieszczotach z partnerem. Można wykorzystywać je przy grze wstępnej albo jako alternatywę dla klasycznego stosunku. Stanowią świetne urozmaicenie pieszczot. Warto po nie sięgnąć, jeśli jesteśmy otwarci na nowości i szukamy sposobu na ożywienie swojego życia erotycznego. Wibratory skutecznie wypędzą nudę w sypialni i otworzą nas na zupełnie nowe doznania. To gadżet, który obowiązkowo powinien znaleźć się pod ręką każdej kobiety - zawsze gotowy do użycia, gdy przyjdzie taka potrzeba.

Używając wibratorów, dobrze jest zaopatrzyć się również w odpowiednie lubrykanty. Zapewnią on odpowiedni poziom nawilżenia i sprawią, że pieszczoty z wykorzystaniem stymulatorów będą jeszcze przyjemniejsze.