Do punktu G  / Jest 127 produktów.

Myślałyście, że tajemniczy punkt „G” to nic innego, jak zwykły mit? No to byłyście w błędzie! Punkt ten nie tylko istnieje naprawdę, ale znalezienie go umożliwia odkrycie zupełnie nowych doznań ze stosunku seksualnego. W tej kategorii znajdziecie wibrujące zabawki, które pozwolą Wam go odnaleźć i pobudzić w taki sposób, by sprawić jak najwięcej ...

Myślałyście, że tajemniczy punkt „G” to nic innego, jak zwykły mit? No to byłyście w błędzie! Punkt ten nie tylko istnieje naprawdę, ale znalezienie go umożliwia odkrycie zupełnie nowych doznań ze stosunku seksualnego. W tej kategorii znajdziecie wibrujące zabawki, które pozwolą Wam go odnaleźć i pobudzić w taki sposób, by sprawić jak najwięcej przyjemności.

Punkt Gräfenberga (tak brzmi pełna nazwa punktu G) znajduje się w przedniej ścianie pochwy, mniej więcej w odległości 5 cm od wejścia. Jest niewielki, ale dość duży, by można go było zlokalizować np. za pomocą palca.

Wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G różnią się od klasycznych. Przede wszystkim posiadają nieco inny kształt. Delikatna krzywizna umożliwia precyzyjną lokalizację tajemniczego punktu kobiecej rozkoszy, dzięki czemu zabawa z punktem G staje się naprawdę łatwa i oszałamiająco przyjemna. Orgazm punktu G to jedno z najbardziej intensywnych przeżyć, jakie może przeżyć kobieta w trakcie seksu. Gorąco zachęcamy do eksperymentowania z punktem G – to świetny sposób, aby odkryć zupełnie nowe pokłady rozkoszy.

Więcej
Promo

AVE - Cirrus L (biały)

428,35 zł 659,00 zł -35%
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h

AVE - Cirrus L (niebieski)

659,00 zł
Wysyłamy w 24h
Promo

66,26 zł 88,35 zł -25%
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 21 z 127 elementów