Wibratory do punktu G 

Wibrator Stubby FUN FACTORY, granatowy

259,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fun Factory DeLight stymulator różowy

449,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, jeansowy niebieski

179,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, witaminowy róż

179,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Mystim Al Punto (morski)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Al Punto (fioletowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Al Punto (różowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Vibe Therapy - Tantric Black

178,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 107 elementów

Myślałyście, że tajemniczy punkt „G” to nic innego, jak zwykły mit? No to byłyście w błędzie! Punkt ten nie tylko istnieje naprawdę, ale znalezienie go umożliwia odkrycie zupełnie nowych doznań ze stosunku seksualnego. W tej kategorii znajdziecie wibrujące zabawki, które pozwolą Wam go odnaleźć i pobudzić w taki sposób, by sprawić jak najwięcej przyjemności.

Punkt Gräfenberga (tak brzmi pełna nazwa punktu G) znajduje się w przedniej ścianie pochwy, mniej więcej w odległości 5 cm od wejścia. Jest niewielki, ale dość duży, by można go było zlokalizować np. za pomocą palca.

Wibratory przeznaczone do stymulacji punktu G różnią się od klasycznych. Przede wszystkim posiadają nieco inny kształt. Delikatna krzywizna umożliwia precyzyjną lokalizację tajemniczego punktu kobiecej rozkoszy, dzięki czemu zabawa z punktem G staje się naprawdę łatwa i oszałamiająco przyjemna. Orgazm punktu G to jedno z najbardziej intensywnych przeżyć, jakie może przeżyć kobieta w trakcie seksu. Gorąco zachęcamy do eksperymentowania z punktem G – to świetny sposób, aby odkryć zupełnie nowe pokłady rozkoszy.

W naszym sklepie znajduje się spory asortyment, jeśli chodzi o wibratory do stymulacji do punktu G. Są one specjalnie zakrzywione, niekiedy posiadają nawet specjalne wypustki i wybrzuszenia, dzięki którym każda pieszczota nim staje się dwa razy lepiej odczuwalna w samym organizmie. Istnieją również wibratory, które da się uruchomić - są one szczególne polecane paniom, które jeszcze nie zaczęły swojej przygody z podobnymi gadżetami. Ich delikatne wibrowanie, a także ruchy, które są dostosowane do szczególnych potrzeb ciała sprawią, że już nigdy żadna kobieta nie poskarży się na niekompletne zadowolenie. Dzięki ich niesamowitej mocy pobudzania do różnych reakcji, możliwe jest również osiąganie wielokrotnego orgazmu oraz przyjemność, którą zwykle czerpie się z intymnych pieszczot wykonywanych nie w pojedynkę, a raczej z partnerem. Od teraz jednak wszystkie kobiety, nawet singielki, będą mogły osiągnąć całkowite spełnienie i wreszcie dopieścić ten trudno dostępny dla wielu obszar.

W swoim asortymencie posiadamy wibratory punktu G wykonane wyłącznie z materiałów bezpiecznych, które nie wywołują podrażnień, czy innych niekorzystnych zmian w strefie intymnej. Warto wspomnieć, że artykuły te są właściwe testowane zanim trafią do sprzedaży, dlatego też są jak najlepiej przystosowane do szczególnych potrzeb ze strony nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wibratorom do punktu G, osiągniesz nowy poziom samozadowolenia, który sprawi, że cały twój erotyczny świat nabierze zdecydowanie pełniejszych barw. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, koniecznie wypróbuj jeden z naszych produktów na własnej skórze. Zapewniamy jednak, że przeżycia z tym gadżetem erotycznym to zupełnie warty swojej ceny zakup, który posłuży ci na długie godziny od teraz wypełnione czystą ekstazą i fascynacją, z jaką będziesz odkrywać nowe miejsca w swoim ciele. Serdecznie zapraszamy do lepszego zapoznania się z naszą ofertą oraz do dokonania wyjątkowych, dyskretnych zakupów.