Wibratory łechtaczkowe 

Fun Factory DeLight stymulator różowy

449,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fifty Shades of Grey - Sweet Touch

144,00 zł
Wysyłamy w 24h

Symulator seksu oralnego marki Lelo w kolorze fuksjowym.

710,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Danny Divido (róż cukierkowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Danny Divido (fioletowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim Danny Divido (różowy)

404,00 zł
Wysyłamy w 24h

BGee Deluxe  - doskonały masażer punktu G

124,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

BGee Deluxe  - doskonały masażer punktu G

124,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Pokazuje 1 - 42 z 211 elementów

Stymulacja łechtaczki gwarancją orgazmu

Badania wykazały, że orgazm łechtaczkowy to droga do erotycznego spełnienia dla nawet 80% kobiet, więc zapotrzebowanie na gadżety erotyczne pomagające w jego osiągnięciu nigdy nie maleje. Ze względu na skrajnie odmienne oczekiwania pań, oferujemy bogatą ofertę wibratorów do stymulacji łechtaczki.

Stymulacja łechtaczki... bez dotyku. Poznaj stymulatory Womanizer

Dyskretne wibratory do stymulacji łechtaczki - jednymi z najciekawszych gadżetów erotycznych w ofercie są niewielkich rozmiarów wibratory wyspecjalizowane wyłącznie w pieszczeniu clitoris. Ich wymiary sprawiają, że idealnie mieszczą się w torebce i można je wszędzie ze sobą zabrać. Specyficzną grupą są stymulatory łechtaczki Womanizer, które wyróżnia możliwość doprowadzania kobiety do orgazmu bez stykania się z ciałem. Magia ich działania polega na emisji fal powietrza docierających bezpośrednio do tego najwrażliwszego miejsca. Różne tryby działania stymulatorów pozwalają na indywidualne zaplanowanie podróży do bezdotykowego orgazmu! Część tych wyjątkowych wibratorów występuje pod zupełnie niewinną postacią, jak choćby te w kształcie szminki. To dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania i pozwala zachować stuprocentową dyskrecję w każdej sytuacji.

Wibratory w kształcie króliczka

Wibratory dwufunkcyjne  - odrębną kategorią są klasyczne wibratory waginalne z dodatkową opcją stymulacji łechtaczki. Zarówno te zaginane, dopasowujące się do ciała, jak i te pieszczotliwie nazywane „króliczkami” posiadają dwa zakończenia, jednocześnie stymulujące „guziczek rozkoszy” oraz pochwę. Proponujemy wibratory o różnym kształcie, w tym klasyczne, proste oraz te z profilowaniem pozwalającym na precyzyjne celowanie w punkt G.

Orgazm łechtaczkowy z wibratorami We-Vibe

Wibrator łechtaczkowy to droga do orgazmicznego nieba - w naszej ofercie znajdują się wibratory łechtaczkowe o nietypowych funkcjach, jak choćby z opcją podgrzewania czy te służące do jednoczesnej stymulacji łechtaczki, punktu G i krocza. Szczególną grupą są ultranowoczesne wibratory We-Vibe gwarantujące niezapomnianą zabawę we dwoje. Zdalnie sterowane, mogą być obsługiwane przez partnera, doprowadzającego kobietę do ekstazy dokładnie z taką intensywnością, jak sam tego zapragnie. 

Jako że każda kobieta ma inne oczekiwania, co do intensywności otrzymywanych bodźców prowadzących ją na szczyty rozkoszy, wibratory posiadają regulację poziomu i częstotliwości drgań. W zależności od potrzeby, umożliwiają szybkie osiągnięcie intensywnego orgazmu lub stopniowe dążenie do ekstatycznego punktu kulminacyjnego.

Wiedząc, jak ważny jest dla kobiet wygląd używanych akcesoriów, zadbaliśmy o urozmaicenie asortymentu, pozwalające wybierać spośród różnych wielkości, kształtów, ale też kolorów. Wibratory sprzedawane są w estetycznie wykonanych pudełkach i posiadają instrukcję obsługi.