Wibratory łechtaczkowe 

Fun Factory DeLight stymulator różowy

Fun Factory DeLight stymulator różowy

449,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
FSoG Sweet Touch wibrator czarny

Fifty Shades of Grey - Sweet Touch

144,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
LELO Ora 2 wibrator łechtaczkowy fuksjowy

Symulator seksu oralnego marki Lelo w kolorze fuksjowym.

710,00 zł
Dostępny
Mystim Danny Divido wibrator króliczek róż...

Mystim Danny Divido (róż cukierkowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Danny Divido wibrator króliczek...

Mystim Danny Divido (fioletowy)

404,00 zł
24 godziny
Mystim Danny Divido wibrator króliczek różowy

Mystim Danny Divido (różowy)

404,00 zł
24 godziny
B Swish bgee Deluxe Teal (turkusowy) Promo
B Swish Bgee Deluxe masażer turkusowy

BGee Deluxe  - doskonały masażer punktu G

81,60 zł 136,00 zł -40%
Obniżona cena!
Dostępny
Dostawa do 7 dni
B Swish Bcute Classic wibrator...

86,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
B Swish Bcute Classic wibrator...

78,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
B Swish Bcute Classic wibrator...

86,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Picobong Kaya Rabbit Vibe Cerise Promo
Picobong Kaya Rabbit Vibe wibrator...

188,87 zł 314,79 zł -40%
Obniżona cena!
Dostępny
Pokazuje 1 - 42 z 233 elementów

Wibratory łechtaczkowe to zabawki erotyczne chętnie wybierane przez kobiety w każdym wieku, zarówno te posiadające już wiele doświadczeń, jak i te, które dopiero odkrywają świat erotyki. Zabawka ta została stworzona specjalnie dla kobiet, podobnie jak klasyczne wibratory i kulki gejszy. Wybierz nasze stymulatory łechtaczki i razem z nimi przenieś się do krainy rozkoszy. Jesteśmy pewni, że jeśli raz poznasz ich zniewalającą moc zechcesz na stałe włączyć je do asortymentu Twoich ulubionych zabawek.

Stymulacja łechtaczki gwarancją orgazmu

Zastanawiasz się dlaczego warto włączyć wibratory do łechtaczki do grona Twoich zabawek erotycznych? Orgazm łechtaczkowy to droga do erotycznego spełnienia dla bardzo wielu kobiet! W związku z tym zapotrzebowanie na gadżety erotyczne pomagające w jego osiągnięciu nigdy nie maleje. Ze względu na skrajnie odmienne oczekiwania pań, oferujemy bogatą ofertę dobrych wibratorów do stymulacji łechtaczki w przystępnej cenie. Możesz pieścić się nimi sama lub pozwolić partnerowi, aby to on sprawił Ci przyjemność.

Stymulacja łechtaczki bez dotyku - poznaj stymulatory Womanizer

Dostarczymy Ci najlepsze, dyskretne wibratory do łechtaczki. Jednymi z najciekawszych gadżetów erotycznych tego typu w naszej ofercie są niewielkich rozmiarów wibratory wyspecjalizowane wyłącznie w pieszczeniu clitoris. Ich wymiary sprawiają, że idealnie mieszczą się w torebce i można je wszędzie ze sobą zabrać.

Specyficzną grupą są stymulatory łechtaczkowe Womanizer, które wyróżnia możliwość doprowadzania kobiety do orgazmu bez stykania się z ciałem. Magia ich działania polega na emisji fal powietrza docierających bezpośrednio do tego najwrażliwszego miejsca. Różne tryby działania wibratorów łechtaczkowych pozwalają na indywidualne zaplanowanie podróży do bezdotykowego orgazmu! Część tych wyjątkowych stymulatorów łechtaczki występuje pod zupełnie niewinną postacią, jak choćby te w kształcie szminki. To dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania i pozwala zachować stuprocentową dyskrecję w każdej sytuacji.

Wibratory w kształcie króliczka

Wibratory dwufunkcyjne to jeszcze więcej zabawy! Odrębną kategorię stanowią klasyczne wibratory waginalne z dodatkową opcją stymulacji łechtaczki. Zarówno te zaginane, dopasowujące się do ciała, jak i te pieszczotliwie nazywane „króliczkami” (ze względu na ich długie uszka) posiadają dwa zakończenia, jednocześnie stymulujące „guziczek rozkoszy” oraz pochwę. Proponujemy wibratory o różnym kształcie, w tym klasyczne, proste oraz te z profilowaniem pozwalającym na precyzyjne celowanie w punkt G. Gwarantujemy, że z nimi na pewno odlecisz do krainy przyjemności.

Orgazm łechtaczkowy z naszymi wibratorami

Wibrator łechtaczkowy to droga do orgazmicznego nieba - w naszej ofercie znajdują się wibratory i masażery łechtaczkowe od różnych producentów, o nietypowych funkcjach np.:

  • z opcją podgrzewania,
  • służące do jednoczesnej stymulacji łechtaczki, punktu G i krocza,
  • imitujące seks oralny,
  • stymulujące łechtaczkę i odbyt. 

Nowoczesne wibratory We-Vibe

Szczególną grupą są ultranowoczesne wibratory do łechtaczki We-Vibe gwarantujące niezapomnianą zabawę we dwoje. Zdalnie sterowane, mogą być obsługiwane przez partnera, doprowadzającego kobietę do ekstazy dokładnie z taką intensywnością, jak sam tego zapragnie.
Jako że każda kobieta ma inne oczekiwania, co do intensywności otrzymywanych bodźców prowadzących ją na szczyty rozkoszy, wibratory posiadają regulację poziomu i częstotliwości drgań. W zależności od potrzeby, umożliwiają szybkie osiągnięcie intensywnego orgazmu lub stopniowe dążenie do ekstatycznego punktu kulminacyjnego.

Wibratory, masażery i inne gadżety dla Ciebie

Wiedząc, jak ważny jest dla kobiet wygląd używanych akcesoriów, zadbaliśmy o urozmaicenie asortymentu masażerów i wibratorów łechtaczkowych. Dzięki temu możesz wybierać spośród różnych wielkości, kształtów, ale też kolorów. Nasze najlepsze wibratory do łechtaczki sprzedawane są w estetycznie wykonanych pudełkach i posiadają instrukcję obsługi oraz gwarancję producenta. Polecamy także zapoznanie się z pozostałym asortymentem sklepu, którym znajdziesz fantastyczne zabawki erotyczne odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.