Lista produktów producenta: Marc Dorcel (FR)

Dostawa do 7 dni
Marc Dorcel Geisha Plug Ruby M korek...

ciemnoszary

149,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Marc Dorcel - Ultimate Plug Promo
Marc Dorcel Ultimate Plug V2 korek analny...

ciemnoszary

96,60 zł 161,00 zł -40%
Obniżona cena!
Dostępny
Marc Dorcel Deep Stroker dwustronny...

Dorcel Deep Stroker - dwustronny mastrurbator

69,00 zł
Dostępny
Marc Dorcel Clit Vibe wibrator...

Wibrator łechtaczkowy marki Marc Dorcel wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu.

116,00 zł
Dostępny
Marc Dorcel Wanderful masażer do ciała różowy

Wanderful marki Marc Dorcel to masażer do całego ciała, idealnie sprawdzający się w stymulacji miejsc intymnych.

294,00 zł
Dostępny
Marc Dorcel - Expert G Phospho Promo
Marc Dorcel Expert G Phospho wibrator...

108,00 zł 180,00 zł -40%
Obniżona cena!
Dostępny
Marc Dorcel Megawand masażer do ciała czarny

Marc Dorcel - Megawand

350,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Marc Dorcel Wanderful masażer do ciała czarny

Marc Dorcel - Wanderful Black

294,00 zł
Dostępny
Marc Dorcel Xtend Boy Penis Enlarger...

Marc Dorcel - Xtend Boy Penis Enlarger

135,00 zł
Dostępny
Marc Dorcel P-Vibe wibrujący masażer...

Balsam zwiększający wrażliwość miejsc intymnych.

289,00 zł
Dostępny
Pokazuje 1 - 42 z 98 elementów

Marc Dorcel jest firmą specjalizującą się w tworzeniu designerskich zabawek erotycznych, które cieszą nabywców nie tylko poprzez ich zastosowanie, ale również wygląd. W ofercie Marc Dorcel znajdują się gadżety oraz akcesoria, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno osoby, które zaczęły odkrywać swoją seksualność i chcą spróbować nowych sposobów na stymulację i dobrą zabawę w łóżku, jak i ludzie, którzy od dłuższego czasu próbują akcesoriów erotycznych i chcą znaleźć produkty innowacyjne, oryginalne, ciekawe. W ofercie firmy są: wibratory, masturbatory, dilda, nakładki wibrujące, pierścienie erekcyjne, kulki gejszy czy masażery łechtaczki.


Firma stworzyła wiele rodzajów wibratorów, dzięki czemu każda z pań może dobrać produkt pod względem: kształtu, głębokości penetracji, grubości, tworzywa wykonania, rodzaju wibracji. Jedne z najczęściej kupowanych wibratorów to: Marc Dorcel Baby Rabbit - wibrator punktu G i łechtaczki oraz Marc Dorcel Orgasmic Rabbit - wibrator łechtaczki i punktu G. To wibratory dla wymagających kobiet, którym zależy na pieszczotach wielu punktów. Są wyposażone w króliczka, który podczas standardowej zabawy zapewni dodatkową rozkosz poprzez stymulację łechtaczki. Ruchy rotacyjne tych wibratorów powodują, że pieszczoty punktu G są bardzo proste do osiągnięcia. Można kontrolować moc wibracji króliczka oraz samego wibratora z osobna, co pozwala na indywidualne dopasowanie pracy urządzenia do potrzeb. Tworzywo, z którego stworzone są wibratory jest w pełni bezpieczne, a zarazem wodoodporne, dzięki czemu kąpiel, czy prysznic mogą stać się jeszcze bardziej przyjemne. Dla pań, które są żądne wrażeń jak najbardziej przybliżonych do sytuacji prawdziwego zbliżenia, stworzone zostały wibratory anatomiczne, które swym kształtem idealnie odzwierciedlają anatomię penisa. Wygląd jest niezwykle realistyczny, a tworzywo, z którego są wytworzone to elastometr termoplastyczny. W ofercie firmy można znaleźć także mini wibratory, które można mieć zawsze przy sobie. Nie mogło zabraknąć również długich rodzajów dildo dla pań, które wspólnie chcą cieszyć się intymnymi chwilami. W ofercie znajduje się również wiele rodzajów masażerów łechtaczki.


Firma Marc Dorcel oferuje również szeroką gamę produktów przeznaczonych dla panów. Należą do nich nakładki wibrujące na penisa, które zapewniają dodatkowe, niesamowite wrażenia obojgu partnerów. Wśród produktów można znaleźć także masturbatory Marc Dorcel wykonane z bezpiecznych materiałów, łatwe do mycia, przyjemne w dotyku. Firma w ofercie posiada mnóstwo rodzajów pierścieni erekcyjnych, które różnią się kształtami oraz grubością. Każdy z panów może dopasować produkt, który będzie spełniał jego wymagania. Dla panów stworzone zostały także nakładki na penisa, które pozwolą zapewnić partnerkom nowe, niesamowite doznania.


Wśród małych gadżetów znajdzie się bardzo dużo produktów, które z łatwością można schować w kieszeni, czy torebce. Rozmiar produktów zapewnia możliwość przeżycia wspaniałych chwil w każdym miejscu, o każdej porze. Do tego rodzaju sprzętu należą mini wibratory, ale także bardzo ciekawe nakładki wibracyjne na palec. Umożliwiają one zabawę pełną wrażeń w pojedynkę lub we dwoje, w każdych okolicznościach. Dla osób, które szukają nowych, niespodziewanych wrażeń, stworzone zostały jajka wibrujące sterowane zdalnie. Już teraz partnerzy mogą dawać sobie niespodziewaną radość i przyjemność będąc nawet w miejscach publicznych. Z mniejszych produktów, idealne dla kobiet okażą się kulki gejszy. Szczególną popularnością cieszy się model Venus Balls v2. Prócz szerokiego zastosowania, jakim jest sprawianie przyjemności, ćwiczenie mięśni Kegla, wyróżnia je także niesamowity, nowoczesny i nowatorski wygląd. Kulki gejszy mogą okazać się niesamowitym prezentem, ponieważ ćwiczenia mięśni Kegla wpływają nie tylko na polepszenie doznań seksualnych, ale wpływają również na zdrowie kobiety, która dzięki takim ćwiczeniom będzie mniej narażona na choroby układu rozrodczego oraz moczowego.


W szerokiej gamie produktów znajdują się także gadżety stworzone do pieszczot analnych, wyprodukowane z delikatnego tworzywa. Wśród produktów znajdują się korki analne i dildo stworzone do stymulacji tych stref. Idealne zarówno dla pań chętnych nowych doznań, jak i dla panów, którzy pragną poznać i pieścić niesamowicie ważną, aczkolwiek często pomijaną strefę erogenną, jaką jest prostata. Dużym powodzeniem cieszy się seria Marc Dorcel Ultimate Plug. To korek analny wyposażony w przyssawkę, który posiada w zestawie element wibrujący, który łatwo można umieścić w korku.