Wibrujące jajeczka, jajeczka wibrujące 

Luna Smart Bead – rewolucyjne jajeczko wibrujące do ćwiczeń mięśni dna miednicy w kolorze fuksji od Lelo.

499,00 zł
Wysyłamy w 24h

Luna Smart Bead – rewolucyjne jajeczko wibrujące do ćwiczeń mięśni dna miednicy w kolorze pudrowego różu od Lelo.

499,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrujące jajeczko z kolekcji Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations.

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

Jajeczko wibrujące marki B Swish, sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota.

180,00 zł
Wysyłamy w 24h

Jajeczko wibrujące marki B Swish, sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota.

180,00 zł
Wysyłamy w 24h

Jajeczko wibrujące marki B Swish, sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota.

180,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrująca kulka do ćwiczeń mięśni Kegla kanadyjskiej marki We-Vibe.

541,00 zł
Wysyłamy w 24h

Jive od We-Vibe to wibrator do stymulacji punktu G, w formie opływowego, bezprzewodowego jajeczka.

523,00 zł
Wysyłamy w 24h

Zdalnie sterowany wibrator z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Freed. Sterowany zdalnie.

449,00 zł
Wysyłamy w 24h

Kulki gejszy francuskiej marki Dorcel sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota z zasięgiem do 10 metrów.

360,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Gadżet, który powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej pary, ale równie wiele przyjemności dostarczy zabawa w pojedynkę. Jajeczka wibrujące, to doskonałe urozmaicenie życia intymnego, w które z czasem wkrada się nuda.

Jajeczka wibrujące to gadżety erotyczne, przypominające swoim kształtem jajka z wbudowanym, wewnętrznym systemem wibracyjnym. Są gładkie, estetyczne, dostępne w różnych kolorach, wykończone silikonem hipoalergicznym, czyli najbezpieczniejszym materiałem przy zetknięciu z narządami intymnymi. Na rynku można kupić jajeczka wibrujące sterowane przy pomocy bezprzewodowego pilota, z płynną regulacją szybkości wibracji a także dodatkową funkcją pulsacyjną. Gadżety te mogą mieć różną średnicę i przybierać różną długość. Dostępne są też modele wodoodporne, które mogą być wykorzystywane podczas kąpieli. Służą do stymulacji wewnętrznej, wówczas wkładane są do pochwy lub odbytu, oraz do stymulacji zewnętrznej łechtaczki. Produkty te są ciche w użyciu, a dodatkowo łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu (mogą być myte przy pomocy ciepłej wody i mydła). 

Jajeczka dostępne są w kilku rozmiarach oraz kolorach, dlatego każdy ciekawy tego gadżetu, znajdzie i dopasuje odpowiednie dla siebie. Wykonane z silikonu medycznego dają gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania. Bezprzewodowe, sterowane pilotem, posiadają kilkanaście poziomów wibracji, co pozwala zwiększać intensywność doznań. Umieszczone w pochwie, bardziej dyskretne niż wibratory, czy dilda, pozwalają na swobodne poruszanie się, a nawet wykonywanie swoich codziennych czynności. Poza sprawianiem przyjemności dają też wiele korzyści, bowiem dzięki nim kobieta może ćwiczyć mięśnie Kegla, co zwiększa przyjemność podczas stosunku, zapobiega problemom zdrowotnym i ułatwia poród.

Jak się nimi obsługiwać? To proste. Zaplanuj sobie czas, ułóż się wygodnie, wprowadź jajeczko do pochwy, po czym ustaw poziom wibrowania i zrelaksuj się. Ten moment jest dla ciebie i twojej rozkoszy. Jeśli natomiast masz ochotę ponieść się wyobraźni i dzielić ten niesamowicie przyjemne chwile z kimś bliskim, oddaj pilot w ręce swojego partnera, a masz gwarancję niezapomnianych wrażeń. Zabawy z jajeczkiem dają wiele radości zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Większość z nich posiada osobny pilot wibrujący, co można wykorzystać również do symulacji narządów zewnętrznych, jak łechtaczka, czy penis. Podwójna rozkosz dla każdego z partnerów. Działaj na wszystkie swoje zmysły.

Nie zastanawiaj się dłużej. Przejrzyj naszą bogatą ofertą i wybierz odpowiedni gadżet dla siebie lub spraw podniecającą niespodziankę swojej drugiej połowie. Gwarantujemy pełną satysfakcję.