Wibratory dla Par 

Luna Smart Bead – rewolucyjne jajeczko wibrujące do ćwiczeń mięśni dna miednicy w kolorze fuksji od Lelo.

499,00 zł
Wysyłamy w 24h

Luna Smart Bead – rewolucyjne jajeczko wibrujące do ćwiczeń mięśni dna miednicy w kolorze pudrowego różu od Lelo.

499,00 zł
Wysyłamy w 24h

Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator czarny

251,79 zł
Wysyłamy do 7 dni

Picobong Koa Ring Vibe masażer dla par purpurowy

188,79 zł
Wysyłamy w 24h

Picobong Koa Ring Vibe masażer dla par różowy

188,79 zł
Wysyłamy w 24h

Picobong Koa Ring Vibe masażer dla par czarny

188,79 zł
Wysyłamy w 24h

cieliste, nabój wibrujący

459,00 zł
Wysyłamy w 24h

fioletowe, nabój wibrujący

459,00 zł
Wysyłamy w 24h

PicoBong - Transformer Cerise

419,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator dla par pokryty 24-karatowym złotem.

1 499,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator dla par pokryty 24-karatowym złotem.

1 499,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 64 elementów

Jeszcze większa przyjemność ze stymuatorami dla Par

Wibratory dla obojga kochanków to świetny sposób na urozmaicenie zabaw łóżkowych we dwoje. To wybór dla osób, które nie boją się eksperymentów i wyzwań. Jeśli jesteś otwarty/a na nowe doznania, chcesz zaskoczyć partnera, to akcesorium jest właśnie dla Ciebie!

Kształt wibratora dla par jest w zasadzie niezmienny – przypomina literkę U. Posiada dwie końcówki, jedna jest nieco cieńsza od drugiej i to właśnie ta trafia do pochwy partnerki, stymuluje penisa partnera przy penetracji.  Zadaniem drugiej, grubszej końcówki jest stymulacja łechtaczki partnerki. Taka konstrukcja może dostarczyć wielu nowych, niezapomnianych doznań obu partnerom. Istnieją oczywiście inne wersje wibratorów dla par. Są one stworzone do wzajemnego pieszczenia (wtedy są dwuelementowe), a nawet wzajemnej penetracji. Nie cieszą się one tak dużą popularnością jak te w kształcie litery U, jednak korzystanie z nich jest bardzo przyjemne.

Zadbaj o swojego partnera

Trzeba również pamiętać o tym, że każdy nowy gadżet wymaga pewnej znajomości ciała partnera i tego, jak reaguje on na różne rodzaje pieszczot.  Przed użyciem jakiegokolwiek nowego urządzenia, należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Przy użyciu wibratora, należy być uważnym  i obserwować reakcje drugiej połówki, upewnić się, że nie sprawiamy jej bólu. Warto też zadbać o siebie – jeśli gadżet sprawia dyskomfort, należy zmienić sposób jego używania.

Wibratory dla par to dobry wybór dla osób otwartych, szukających inspiracji i urozmaicenia w sypialni. Przedstawiamy produkty najwyższej jakości, które sprostają wysokim oczekiwaniom klienta.