Wibratory zewnętrzne 

Fifty Shades of Grey - Sweet Touch

144,00 zł
Wysyłamy w 24h

Symulator seksu oralnego marki Lelo w kolorze fuksjowym.

710,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 146 elementów

Wibratory zewnętrzne (wibratory łechtaczkowe, stymulatory) zapewniają silniejsze i  znacznie intensywniejsze doznania niż klasyczne wibratory stymulujące od wewnątrz. Nie od dziś wiadomo, że zdecydowana większość kobiet osiąga orgazm poprzez stymulację łechtaczki. Są idealne, jeśli chcesz osiągnąć szybki i intensywny orgazm. Nasze wibratory mają zazwyczaj niewielkie kształty, są poręczne i mieszczą się w dłoni, można je również nosić w torebce. Polecamy ich użycie do masturbacji, podczas penetracji i przy stosunku waginalnym z partnerem. Gwarantujemy rozkosz i chwile niezapomnianego uniesienia.

Nasze wibratory zewnętrzne są wyjątkowo estetyczne, oraz wykonane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Do wyboru mamy wiele różnych, nowoczesnych modeli wibratorów, zarówno w klasycznych, zgrabnych, jak i fikuśnych i śmiesznych kształtach. Posiadamy duży wachlarz kolorów. Nasze stymulatory łechtaczki mają zaokrąglone i przyjemnie łagodne kształty, aby ich użytkowanie było czystą przyjemnością. Są wykonane z wodoodpornych materiałów, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałym i zniewalającym orgazmem podczas kąpieli. Zapewniamy naprawdę intensywne doznania i nieziemski orgazm, którego nigdy nie zapomnisz.

Poręczność i wielkość wibratorów, jak i w niektórych modelach dyskretny kształt, sprawiają, że możesz nosić swój wibrator w torebce. Ochota na seks może przyjść niespodziewanie. Możesz oddać się chwilom zapomnienia w każdej chwili. Może być wykorzystywany wedle upodobań, nawet jako wibrator analny. Należy jednak wtedy pamiętać o zastosowaniu lubrykantu, który również możesz znaleźć w naszej szerokiej ofercie. 

Szukasz nowych i ekscytujących wrażeń ze swoim partnerem? Chcesz osiągnąć jeszcze lepszy orgazm, niż dotychczas? Skorzystaj z naszej oferty. Nasze wibratory zapewnią Ci niezapomniane i wyjątkowo intensywne doznania podczas igraszek. 

Produkty dostarczane są w dyskretnych i eleganckich opakowaniach. Zależy nam na komforcie, bezpieczeństwie i satysfakcji naszych klientów.