Pulasator, pulsatory 

Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, ciemny fiolet

675,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Pulsator Fun Factory Stronic G lazurowy

689,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Pulsator Fun Factory Stronic G różowy

689,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Pulsator Fun Factory Stronic G winogronowy

689,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Pulsatory to nowoczesna alternatywa dla popularnych wibratorów. Gadżety te gwarantują zupełnie nowe w świecie zabawek erotycznych doznania, dzięki wykonywaniu ruchów w przód i w tył. W przeciwieństwie do wibracji, które przez część osób mogą być odbierane jako doznanie zbyt mechaniczne i sztuczne, pulsatory zapewniają wrażenia bardzo zbliżone do płynących z naturalnego stosunku seksualnego. Jednak, jak pokazują liczne badania satysfakcji konsumenckiej czy rozmowy z seksuologami - przyjemność przy korzystaniu z pulsatora jest o wiele większa niż przy zwykłym, tradycyjnym, przestarzałym, czy wreszcie nudnym wibratorze. Używanie pulsatora to doświadczenie dużo bardziej przypominające seks z partnerem, co pozwala czerpać więcej radości ze stosowania i ułatwia osiągnięcie orgazmu podczas samotnych zabaw. Regulacja pulsacji pozwala na dopasowywanie siły "pchnięć" do własnych potrzeb, dzięki czemu jeszcze nigdy sterowanie długością, siłą i jakością stosunku nie było tak proste. Wykonane z przyjemnych w dotyku, antyalergicznych materiałów, są łatwe do utrzymania w czystości. Pulsatory mogą mieć powierzchnię gładką lub z wypustkami zapewniającymi dodatkowe doznania. Są znakomitym gadżetem dla stymulacji punktu G, a dzięki innowacyjnej budowie i działaniu, mogą być używane również bez pomocy rąk.

Gadżety te pozwalają także poprawić jakość życia seksualnego podczas łóżkowych igraszek. Dzięki temu rutyna i nuda w sypialni staną się odległą przeszłością. Szczególnie że pulsatory nie są zabawkami erotycznymi przeznaczonymi wyłącznie dla kobiet. Istnieje także wersja dla mężczyzn, nie będąca jednak jedynie gadżetem dla homoseksualnych facetów - wersja ta służy bowiem do masażu prostaty, co oznacza w praktyce, że w wielu wypadkach używanie pulsarów przyniesie niebagatelne korzyści zdrowotne. Tym samym w dłuższej perspektywie pozwoli to znacząco ulepszyć jakość Waszego życia seksualnego.  

Wszystkie przydatne cechy i funkcje wibratorów są oczywiście zachowane: stopniowanie intensywności, zachowanie specyficznego kształtu i koloru, wytrzymałość na uszkodzenia. Różni się jednak zasilanie - w tym wypadku zastosowane dużo ciekawsze i bardziej wydajne rozwiązanie - zamiast baterii używamy ładowarek typu click 'n' charge. Do tego czyszczenie staje się banalne - pulsatory wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość na wodę i płyny, co pozwala wstawić go pod kran bez żadnego ryzyka uszkodzenia. Ostatnią, ale nie najmniej ważną cechą jest zachowanie podczas przenoszenia sprzętu w torebce czy gdziekolwiek indziej - sprzęt posiada blokadę transportową, co pozwala zapobiec nieprzewidzianemu włączeniu się go w niepożądanej sytuacji.  

Sklep erotyczny Secret Place oferuje szeroką gamę tych zabawek. Wybierz najlepszy pulsator dla siebie.