Pulsatory 

Fun Factory Stronic G pulsator różowy

Pulsator Fun Factory Stronic G różowy

689,00 zł
Dostępny
Fun Factory Stronic G pulsator winogronowy

Pulsator Fun Factory Stronic G winogronowy

689,00 zł
Dostępny
Fun Factory Stronic G pulsator lazurowy

Pulsator Fun Factory Stronic G lazurowy

689,00 zł
Dostępny
Fun Factory Stronic Real Boss pulsator...

Fun Factory Stronic Real Boss pulsator ciemnofioletowy

689,00 zł
Dostępny
Fun Factory Stronic Real Boss pulsator różowy

Fun Factory Stronic Real Boss pulsator różowy

689,00 zł
Dostępny
Fun Factory Stronic Real Boss pulsator...

Fun Factory Stronic Real Boss pulsator cielisty

689,00 zł
Dostępny
Fun Factory Stronic Surf pulsator czarny

689,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Marc Dorcel G-Stormer

Pierwszy pulsator króliczek spod znaku Marc Dorcel

688,00 zł
Dostępny
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Pulsatory, czyli co wybrać gdy wibratory to za mało

Pulsatory to nowoczesna alternatywa dla popularnych wibratorów. Gadżety te gwarantują zupełnie nowe w świecie zabawek erotycznych doznania, dzięki wykonywaniu ruchów w przód i w tył. W przeciwieństwie do wibracji, które przez część osób mogą być odbierane jako doznanie zbyt mechaniczne i sztuczne, wibratory pulsacyjne zapewniają wrażenia bardzo zbliżone do płynących z naturalnego stosunku seksualnego. Jednak, jak pokazują liczne badania satysfakcji konsumenckiej czy rozmowy z seksuologami - przyjemność przy korzystaniu z pulsatora jest o wiele większa niż przy zwykłym, tradycyjnym, przestarzałym, czy wreszcie nudnym wibratorze.

Na czym polega działanie pulsatora

Używanie pulsatora to doświadczenie dużo bardziej przypominające seks z partnerem, co pozwala czerpać więcej radości ze stosowania i ułatwia osiągnięcie orgazmu podczas samotnych zabaw. Regulacja pulsacji pozwala na dopasowywanie siły "pchnięć" do własnych potrzeb, dzięki czemu jeszcze nigdy sterowanie długością, siłą i jakością stosunku nie było tak proste. Wykonane z przyjemnych w dotyku, antyalergicznych materiałów, są łatwe do utrzymania w czystości. Pulsatory mogą mieć powierzchnię gładką lub z wypustkami zapewniającymi dodatkowe doznania. Są znakomitym gadżetem dla stymulacji punktu G, a dzięki innowacyjnej budowie i działaniu, mogą być używane również bez pomocy rąk.

Pulsatory dla kobiet i dla mężczyzn

Gadżety te pozwalają także poprawić jakość życia seksualnego podczas łóżkowych igraszek. Dzięki temu rutyna i nuda w sypialni staną się odległą przeszłością. Szczególnie że pulsatory nie są zabawkami erotycznymi przeznaczonymi wyłącznie dla kobiet. Istnieje także wersja dla mężczyzn, nie będąca jednak jedynie gadżetem dla homoseksualnych facetów - wersja ta służy bowiem do masażu prostaty, co oznacza w praktyce, że w wielu wypadkach używanie pulsarów przyniesie niebagatelne korzyści zdrowotne. Tym samym w dłuższej perspektywie pozwoli to znacząco ulepszyć jakość Waszego życia seksualnego.  

Wszystkie przydatne cechy i funkcje wibratorów są oczywiście zachowane: stopniowanie intensywności, zachowanie specyficznego kształtu i koloru, wytrzymałość na uszkodzenia. Różni się jednak zasilanie - w tym wypadku zastosowane dużo ciekawsze i bardziej wydajne rozwiązanie - zamiast baterii używamy ładowarek typu click 'n' charge. Do tego czyszczenie staje się banalne - pulsatory wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość na wodę i płyny, co pozwala wstawić go pod kran bez żadnego ryzyka uszkodzenia. Ostatnią, ale nie najmniej ważną cechą jest zachowanie podczas przenoszenia sprzętu w torebce czy gdziekolwiek indziej - sprzęt posiada blokadę transportową, co pozwala zapobiec nieprzewidzianemu włączeniu się go w niepożądanej sytuacji.