Masażery erotyczne 

Stymulator LAYA spot FUN FACTORY, czerwony

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

Stymulator LAYA spot FUN FACTORY, czarny

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

BGee Deluxe  - doskonały masażer punktu G

124,00 zł
Dostępny z innymi opcjami
Dostawa do 7 dni

BGee Deluxe  - doskonały masażer punktu G

124,00 zł
Dostępny z innymi opcjami
Dostawa do 7 dni

Smart Wand Large Ivory (EDYCJA LIMITOWANA)nowoczesny masażer do ciała od Lelo

835,00 zł
Wysyłamy w 24h

Smart Wand Large Blacknowoczesny masażer do ciała od Lelo.

751,00 zł
Wysyłamy w 24h

Smart Wand Large Plumnowoczesny masażer do ciała od Lelo

751,00 zł
Wysyłamy w 24h

Smart Wand Medium Ivory (limited edition)– nowoczesny masażer do ciała od Lelo.

625,00 zł
Wysyłamy w 24h

Smart Wand Medium Plum – nowoczesny masażer do ciała od Lelo.

583,00 zł
Wysyłamy w 24h

Smart Wand Medium Black – nowoczesny masażer do ciała od Lelo.

583,00 zł
Wysyłamy w 24h

Picobong Koa Ring Vibe masażer dla par purpurowy

188,79 zł
Wysyłamy w 24h

Picobong Koa Ring Vibe masażer dla par różowy

188,79 zł
Wysyłamy w 24h

Picobong Koa Ring Vibe masażer dla par czarny

188,79 zł
Wysyłamy w 24h

LELO Yva Vibrator Silver

9 618,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

331,00 zł
Wysyłamy w 24h

Stymulator LAYA spot FUN FACTORY mag-różowy

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masażer typu "magiczna różdżka" z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey.

405,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masażer Doxy (fioletowy)

484,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masażer Doxy (różowy)

484,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masażer Doxy (czarny)

484,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masażer Doxy (biały)

484,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 71 elementów

Narzekasz na nudę w łóżku? A może lubisz się zabawić i szukasz nowych, ekscytujących wrażeń, których nie sposób zapomnieć? Jesteś osobą gotową na wszystko, otwartą na wszelkie możliwe doznania? Jeśli odpowiedziałaś na te pytania twierdząco, będziesz z pewnością zachwycona naszym innowacyjnym produktem, jakim jest masażer erotyczny.

W naszym sklepie posiadamy bogaty wybór masażerów erotycznych. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. Stymulowanie pewnych części ciała przynoszą kobiecie lub mężczyźnie wielką przyjemność. Dostępne są masażery oraz stymulatory - najczęściej takie, stosowane do stymulacji łechtaczki. Masażery zapewniają niebywałą przyjemność oraz wspaniałe erotyczne doznania. Dostępne są masażery przeznaczone do masażu całego ciała oraz takie których używa się w strefach intymnych. Do masażerów warto zastosować lubrykanty, które spotęgują doznania. Masażery erotyczne posiadają funkcję wibracji, którą można dowolnie regulować w zależności od potrzeb.

Masażery erotyczne to gadżety o zastosowaniu wibratorów, które nadają się do stymulacji zarówno łechtaczki, jak i odbytu, co zapewnia doznania potęgujące osiąganie twojej rozkoszy. Masażery wspaniale dostosowują się do kształtu twojego ciała i szybko odnajdują punkty wymagające dopieszczenia. Wibratory są wykonane z bezpiecznego silikonu medycznego, który zapobiega powstawaniu alergicznych reakcji. Zabawka jest giętka i elastyczna, i można ją wykorzystywać do pieszczenia innych części ciała, np. piersi. Silnik zainstalowany w tym urządzeniu zdominuje twoje ciało i sprawi, że będziesz osiągać pełnię rozkoszy w błyskawicznym tempie. Z racji tego, że gadżet jest całkowicie wodoodporny, można go używać również wraz z lubrykantami - wystarczy po użyciu umyć go ciepłą wodą z delikatnym detergentem, a następnie można korzystać z niego bez żadnych obaw.

Masażery erotyczne to idealne gadżety dla par, które dopiero co zaczynają eksperymentować w łóżku. Delikatne działanie masażera rozbudzi wasze zmysły i zachęci do dalszych pieszczot, które mogą przerodzić się w coś zupełnie niezwykłego. Jeśli zaś wolisz sama pieścić się i doprowadzać do stanu ekstazy, wibrator ten zupełni odmieni twoje samodzielne zabawy. Przede wszystkim wreszcie osiągniesz pełnię rozkoszy w przypadku dopieszczenia punktu G. Jego delikatne ruchy i wibracje wywołane przez dość silną pracę silnika sprawią, że nie będziesz mogła oderwać się od nocnych igraszek. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie wywołują żadnych reakcji alergicznych. Warto zatem postawić na własną przyjemność i skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, o której nie będziesz mogła zapomnieć na naprawdę długi czas. 

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana co do naszej oferty, zapraszamy do lepszego zapoznania się z naszymi propozycjami. Nasze gadżety i zabawki erotyczne to innowacyjne produkty, które zostały zaprojektowane z myślą o tych osobach, jakie jeszcze nie doznały prawdziwej przyjemności i chciałyby to zmienić. Odpowiednie koncepcje użyte w przypadku projektu naszych zabawek erotycznych pozwoliły nam osiągnąć znaczący sukces na rynku, do którego rozszerzenia serdecznie zachęcamy. Naprawdę warto skorzystać z naszej propozycji i choć raz pozwolić się rozpieścić. Odczucia wywołane użytkowaniem naszych erotycznych zabawek nie da się zastąpić niczym innym, dlatego też już dziś zapraszamy cię do zamówienia jednego z naszych artykułów.