Akcesoria BDSM 

No Peeking dwupak masek zakrywających oczy

76,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

satynowy pejcz FSoG

117,00 zł
Wysyłamy w 24h

szpicruta / palcat do klapsów

144,00 zł
Wysyłamy w 24h

 Fifty Shades of Grey Bondage Rope Twin Pack

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Kajdanki w kolorze czarnym

51,00 zł
Dostępny

Zestaw do krępowania

110,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni

Zestaw gadżetów soft BDSM

88,00 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni

Lily Fringe Whip - delikatny pejczyk

63,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Pom Pom - delikatne piórko do łaskotania

43,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

LELO Tantra Feather Teaser Red

122,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

LELO Tantra Feather Teaser Purple

122,00 zł
Wysyłamy w 24h

LELO Tantra Feather Teaser Black

122,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 223 elementów

Coś dla wielbicieli i wielbicielek bestsellerowej serii książkowej E. L. James. Powieść „50 twarzy Greya” to prawdziwy hit, który doczekał się świetnie przyjętej adaptacji na wielkim ekranie. W Secret Place wiemy, że ta niezwykle popularna seria odbiła się echem także w wielu sypialniach, budząc zainteresowanie pikantniejszymi sposobami uatrakcyjniania naszych intymnych relacji. Przedstawiamy Państwu kolekcję nazwą nawiązującą do bestsellerowej powieści o perypetiach Anastasii Steele i Christiana Greya, w skład której wchodzą niezwykle eleganckie przedmioty przeznaczone do zabaw w konwencji lekkiego BDSM. Znajdą w niej Państwo kajdanki, sznury, pejcze, a dla najwierniejszych wielbicieli – sam krawat Christiana Greya.

BDSM to skrót od bondage, dominance, sadism, masochizm. Oznacza to, że istnieje wiele kategorii BDSM. Do każdej z nich istnieje wiele odkrywczych, wzmagających przyjemności i rozwijających seksualną wyobraźnię zabawek. Nasz sex shop oferuje akcesoria z kategorii BDSM - baw się w odkrywanie nowych przyjemności dla siebie oraz swoich partnerów seksualnych.

bondage - fizyczne oraz psychiczne krępowanie ciała będzie o wiele ciekawsze, jeżeli w tym celu zostaną użyte takie atrybuty jak kajdanki na dłonie i stopy, łączniki, łańcuchy, specjalne sznury zapobiegające obcieraniu skóry, obroże i smycze, skórzane pasy na uda. Wiele osób odczuwa fizyczną i psychiczną przyjemność z pozostawania w jednej pozycji przez cały czas, niektórzy natomiast uwielbiają wiązać i przyczyniać się do unieruchomienia kochanka.

dominowanie i uległość - jest interesującą rozgrywką psychiczną między kochankami, jednak zastosowanie dla przykładu batów, knebli, opasek na oczy, wzmaga intensywność odczuwanej rozkoszy w trakcie tej wyjątkowej zabawy. Zabawa ta jest również bardzo ciekawa, kiedy wychodzi poza drzwi sypialni, gdzie swobodnie można nadal chodzić w eleganckich i kuszących obrożach, albo wybrać się na spacer na smyczy.

sadyzm i masochizm - znęcanie się staje się o wiele bardziej luksusowe i majestatyczne, jeżeli używamy w tym celu wyjątkowych atrybutów jak nietypowe dilda, haki do podwieszania, wibratory o dużej sile wibracji, elektrostymulatory. Odczuwany ból bardzo często jest zamieniany na przyjemny sygnał, sugerujący odczuwanie pieszczot. Wiele osób odczuwa również psychiczną rozkosz z zadawania lub odbierania bólu.