Prezerwatywy, kondomy smakowe 

Prezerwatywy nielateksowe Unimil Skyn...

SKYN Cocktail Club (1 op. / 3 szt.)

10,99 zł
Dostępny
Unimil Skyn 5 Senses prezerwatywy...

Zestaw 5 pobudzających zmysły prezerwatyw nielateksowych

19,99 zł
Dostawa do 7 dni
Dostawa do 7 dni
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Prezerwatywy smakowe to najczęściej takie, które posiadają dodatek w postaci odrobiny smakowego lubrykantu na bazie wody, którym pokryta jest powierzchnia prezerwatywy. Wykorzystanie prezerwatywy smakowej podczas stosunku to świetne rozwiązanie dla tych par, które przepadają za seksem oralnym i poszukują ciekawego i apetycznego urozmaicenia swoich sypialnianych zabaw. Gorący seks o smaku owoców lub czekolady może nakręcić niejednego. Prezerwatywy smakowe to nie tylko bezpieczęństwo w trakcie zbliżenia seksualnego, ale niesamowita przygoda z nowymi doznaniami smakowymi. Spraw przyjemność sobie i swojej partnerce i wybierz swój ulubiony smak.

Prezerwatywa to także element pobudzający wyobraźnię i stymulujący wszelkie doznania, dzięki którym czujemy się szczęśliwsi i spełnieni w kwestii erotycznej, która stanowi nierozerwalny element naszego codziennego życia. Nasz sklep erotyczny prezentuje różnorodny wybór prezerwatyw, od tych klasycznych, o przezroczystej strukturze, poprzez barwne i smakowe. Nasze prezerwatywy smakowe ubarwią miłosne doznania wszystkim parom, dla których stosowanie zwykłych prezerwatyw zaczęło być już nieco nudne. Oferujemy bogaty przekrój smaków prezerwatyw na każdy rozmiar. Prezerwatywy o smaku świeżych owoców tropikalnych, bananów, czy ananasów z pewnością zachwycą wszystkich, którzy cenią sobie zapachy i smaki przywodzące do zmysłów wrażenie świeżości i rześkości. Możliwości smakowe naszych prezerwatyw są przebogate i tylko od Państwa zależy, na jaki smak w danej chwili intymności się zdecydujecie.

Smak prezerwatywy ma za zadanie pobudzić dodatkowe bodźce, które wpływać będą na większą intensywność zbliżenia. Zastosowanie substancji smakowych w prezerwatywach z naszego sklepu w żaden sposób nie umniejsza ich wytrzymałości. Spełniają pokładane w nich oczekiwania. Nie traci także intensywności smakowej oraz zapachowej.

Prezerwatywy z naszego sklepu przysłużą się niewątpliwie w przekraczaniu granic potrzeb intymnych. Zapach i smak staną się niepodważalnymi symbolami pierwszych doświadczeń lub wejścia na zupełnie inną drogę w celu poszukiwania rozkoszy. Zapoznajcie się Państwo bliżej z ofertą, by docenić pełnię własnych zmysłów!