Super cienkie, ultracienkie prezerwatywy, kondomy 

Sensitive Feel (1op./12szt) supercienkie

22,80 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Ultracienkie prezerwatywy zapewniają najlepsze doznania oraz lepsze od standardowych prezerwatyw przyleganie. Pozwalają zwiększyć wrażliwość seksualną obojga partnerów. Do produkcji prezerwatyw super cienkich używa się zazwyczaj innych materiałów niż lateks. Najczęściej jest to poliizopren. Materiał nie powoduje uczuleń oraz jest trwały i wytrzymały. Fakt, że są cienkie nie oznacza, że są bardziej podatne na uszkodzenia. Są one równie trwałe jak standardowe prezerwatywy. Nie mają też typowego zapachu dla lateksu, który dla wielu jest przykrym zapachem gumy. Dodatek lubrykantu sprawia, że prezerwatywa staje się mniej wyczuwalna, dzięki czemu stosunek przeżywa się tak, jakbyśmy nie korzystali z zabezpieczenia. Używając takich kondomów możemy stosować także oliwki, mleczka lub olejki i nie musimy obawiać się, że to wpłynie na ich wytrzymałość.

Nie od dziś wiadomo, że stopień grubości prezerwatywy w znacznym stopniu ma wpływ na jakość doznań erotycznych. Co zrobić, gdy po raz kolejny odczuwamy, że zastosowane zabezpieczenie blokuje naszą przyjemność i znowu okazuje się, że wszystko jest nie tak? Polecamy super cienkie prezerwatywy z naszego sklepu internetowego. Zaprojektowane zostały one specjalnie w taki sposób, by pełnić rolę "drugiej skóry". Ultra cienka powłoka tworzywa sprawia wrażenie organicznej warstwy, przez którą przedostają się wszelkie zewnętrzne bodźce, dzięki temu intensywność miłosnych doznań jest niemal tak intensywna, jak w momencie, gdy kochamy się bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Możliwe? Oczywiście, że tak! Nowoczesne, super cienkie prezerwatywy nie blokują najdrobniejszych odczuć naszego ciała, pobudzając tym samym najintensywniejsze doznania. W czasie stosowania w ogóle nie czuje się jakiegokolwiek działania materiału niezwiązanego z naszą prywatną fizjonomią. Seks staje się więc nieskrępowaną przygodą, zapominamy o barierze i nareszcie liczy się to, co najważniejsze - nieskrępowana przyjemność i brak oporów.

Prezerwatywy, mimo że są super cienkie, charakteryzują się także ponadprzeciętną wytrzymałością na nacisk, rozciąganie i siłę ludzkiego ciała. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wielu Parom uda się wreszcie zapomnieć o wzmożonej obsesji kontroli ruchów podczas stosunku, która może popsuć nawet najciekawiej zapowiadające się zbliżenie. Wiadomo, że pełną radość z seksu i miłości czerpiemy tylko wtedy, gdy nie jesteśmy poddawani zbędnym stresom i niepewności.

Prezentowane w naszym sklepie prezerwatywy są dowodem na to, że o jakości produktu nie decyduje tylko grubość materiału wykonawczego, ale też właściwy dobór komponentów, a także bonusy w postaci substancji smakowych i zapachowych. Cienkie prezerwatywy są pakowane w sposób niezwykle dyskretny i bezpieczny dla ich delikatnej struktury. Można przechowywać je w kieszeniach odzieży, torbach i miejscach na dyskretne przedmioty codziennego użytku. Są bardzo odporne na działanie wysokich temperatur, przez co sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych.