Prezerwatywy, kondomy duży rozmiar 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Prezerwatywy duży rozmiar zostały zaprojektowane z myślą o mężczyznach ponadprzeciętnie obdarzonych przez naturę. Są wykonane z rozciągliwego materiału i dzięki temu bardzo dobrze dopasowują się do penisów o większych rozmiarach, zapewniając pełen komfort w czasie zbliżenia. To odpowiedź na potrzeby mężczyzn, dla których standardowe prezerwatywy powszechnie dostępne w sklepach okazują się zwykle za małe. Warto mieć na uwadze, że źle dobrana pod względem wielkości prezerwatywa jest nie tylko problematyczna przy zakładaniu, ale również nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa. Za ciasne prezerwatywy powodują dyskomfort i często pękają. Prezerwatywy o dużych rozmiarach rozwiązują te problemy. Są dłuższe i nieco szersze od standardowych, dzięki czemu gwarantują mężczyźnie lepsze samopoczucie i pełną swobodę podczas seksu.

Bardzo ważnym aspektem bezpiecznego seksu jest dobrze dopasowana prezerwatywa. Prezerwatywy są jednym z najlepszych środków antykoncepcyjnych, chroniących nas dodatkowo również przed chorobami wenerycznymi, poza ewentualnym spowodowaniem niechcianej ciąży. Wiele testów udowodniło już, że tak naprawdę nie marka prezerwatywy powoduje jej lepszą lub gorszą efektywność, ale to, w jaki sposób jest ona dopasowana.

Za duże prezerwatywy mogą zsunąć się podczas stosunku, lub spowodować wyciek preejakulatu na powierzchnię kondomu. W ten sposób bardzo łatwo o niechciane zapłodnienie i powiązane z tym problemy. Lepiej śmiało kupować prezerwatywy o mniejszych rozmiarach i nie wstydzić się takiej sytuacji, niż radzić sobie potem z nieprzyjemnymi konsekwencjami niewłaściwego zabezpieczenia.

Zbyt małe prezerwatywy mogą powodować odrętwienie, problem z erekcją, niepotrzebne wydłużenie lub skrócenie czasu stosunku. W trosce o komfort stosunku oraz jego prawidłowy przebieg warto zainteresować się odpowiednim dobraniem rozmiaru prezerwatywy, tak  aby nie była ona ani za duża, ani za mała i w ten sposób odpowiednio chroniła nas przed niechcianą ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową. Pamiętaj, zbyt ciasne prezerwatywy, wcale nie są bardziej efektywne.

Nie musisz rezygnować ze swojej ulubionej marki prezerwatyw. Wiele z popularnych koncernów produkujących kondomy, dobrze wie, że istnieją różne wymagania dotyczących tego środka antykoncepcyjnego. Nasz sex shop Secret Place oferuje takie prezerwatywy jak Unimil Skyn Large, Pasante King Size, Durex Comfort XL.

Chociaż powtarza się, że rozmiar przyrodzenia nie ma znaczenia, ciesz się ze swojej wielkości w odpowiedni sposób. Nie wstydź się kupowania prezerwatywy. Duży rozmiar to coś, czym powinieneś się szczycić. Korzystaj z nich jak z normalnych prezerwatyw i ciesz się komfortem, jakiego do tej pory nie znałeś. Bardzo istotne jest to, żeby seks był przyjemny, a jak może on przynosić satysfakcję, kiedy musisz nosić prezerwatywę za ciasną i sprawiającą, że masz ochotę ją tylko zdjąć i ryzykować swoje zdrowie i przyszłość?

Oszczędź sobie przykrości i zainwestuj w prezerwatywy o dużych rozmiarach. Jeżeli w waszym związku, to ta druga połówka zajmuje się antykoncepcją, przypomnij jej, że potrzebujesz zabezpieczenia o nietypowym wymiarze, odpowiednim dla Ciebie.