Prezerwatywy analne 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Miłośnikom seksu analnego polecamy niezawodne prezerwatywy analne. Znajdujące się w naszej ofercie kondomy są grubsze od standardowych. Dzięki temu zapewniają dodatkową ochronę i zwiększają bezpieczeństwo seksu analnego. Co ważne, ich stosowanie nie ma negatywnego wpływu na komfort i odczuwane doznania. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik nie odczuwał dyskomfortu związanego z zastosowaniem grubszego materiału. Oferowane przez nas prezerwatywy do seksu analnego zostały przetestowane dermatologicznie.

Po co mi prezerwatywa analna?

Prezerwatywy analne można nazwać kondomami specjalnego przeznaczenia. Zostały bowiem stworzone specjalnie z myślą o osobach uprawiających seks analny, w celu zapewnienia im dodatkowej ochrony podczas stosunku. To bardzo ważne w przypadku tego typu aktywności seksualnej. Osoby uprawiające seks analny są bowiem szczególnie narażone na zarażenie się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Skutecznym zabezpieczeniem przed nabawieniem się choroby wenerycznej jest właśnie specjalna prezerwatywa analna, która stanowi swego rodzaju barierę pomiędzy partnerami, chroniącą przed bakteriami i wirusami.

Czym się różnią prezerwatywy analne od tradycyjnych?

Prezerwatywy analne są zazwyczaj grubsze od kondomów standardowych. Jest to związane z tym, że podczas seksu analnego kondom jest narażony na większe napięcia niż ma to miejsce w czasie waginalnego stosunku. Zastosowanie grubszego materiału ma na celu zwiększenie wytrzymałości prezerwatywy, a co za tym idzie - zminimalizowanie ryzyka jej pęknięcia.

Secret Place - tylko najlepsze prezerwatywy do seksu analnego

Sex shop Secret Place oferuje wyłącznie najlepsze, przetestowane dermatologicznie, prezerwatywy do seksu analnego. W naszej ofercie znajdują się kondomy cenionych i niezawodnych marek. Nasze prezerwatywy analne to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo.

Osobom chcącym podnieść jakość swojego życia seksualnego polecamy również markowe zabawki erotyczne. Dzięki gadżetom od Secret Place seks oraz masturbacja są jeszcze przyjemniejsze!