Prezerwatywy, kondomy analne 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Prezerwatywy analne, czyli po prostu prezerwatywy przeznaczone do uprawiania bezpiecznego i komfortowego seksu analnego. Tego typu prezerwatywy są bardziej wytrzymałe od tradycyjnych, często także posiadają dodatek w postaci lubrykantu o właściwościach znieczulających. Pamiętaj, że seks analny jest bezpieczny tylko wtedy, gdy jest uprawiany w prezerwatywie. Prezerwatywy analne podobnie jak standardowe kondomy chronią przed zapłodnieniem oraz przed chorobami przenoszonymi droga płciową. Są one zazwyczaj grubsze niż normalne kondomy. Zalecane w stosunkach analnych, gdzie są narażone na większe napięcia. Można je również użyć, gdy mamy kłopoty z przedwczesnym wytryskiem, gdyż osłabiają bodźce i pozwalają dłużej kontrolować przebieg stosunku seksualnego.

Prezerwatywy analne posiadają znacznie więcej zalet niż zwykłe kondomy używane w trakcie stosunku dopochwowego. Przede wszystkim mają pogrubioną ściankę, dzięki czemu możemy mieć stuprocentową pewność, że podczas całego stosunku będziemy w odpowiedni sposób zabezpieczeni. Dodatkowo ich pogrubione ścianki lepiej stymulują przebieg stosunku i pozwalają uniknąć niekontrolowanych wypadków - jeśli masz problemy z przedwczesnym wytryskiem od teraz to już nie problem. Prezerwatywy analne jak zatem widać, są stosowane nie tylko w celach profilaktycznych, choć i o tych powinniśmy pamiętać w pierwszej kolejności, ale również w celach stymulowania oraz wprowadzania nowych bodźców i reakcji. Jeśli twój partner nalega na stosunek analny, a ty nie czujesz się wystarczająco pewna, by wykonać krok w stronę tego posunięcia, to warto przedyskutować z nim możliwość zakupienia specjalnych kondomów. Dzięki nim, nie będziesz musiała się obawiać o swoje zdrowie, nawet jeśli twój partner deklaruje stuprocentowe przekonanie, iż nie choruje na nic, co mogłoby ci zagrozić. Szczególnie poleca się również te prezerwatywy osobom, które często zmieniają swoich partnerów, czy też partnerki seksualne. Profilaktyka to rzecz, o której często zapomina się w trakcie stosunku, ale warto o niej pamiętać, by ustrzec się nieprzyjemnych konsekwencji.

Nasze produkty to gwarancja całkowitej satysfakcji - połączenie jakości i odpowiednich materiałów, zapewnia komfort oraz poczucie bezpieczeństwa podczas nocnych igraszek w łóżku. Zdecydowanie polecamy osobom, które są otwarte na wszelkie doznania. Nasze prezerwatywy pozwolą ci się odprężyć i nie myśleć o nieprzyjemnych konsekwencjach, jakie mogłyby nastąpić i co więcej rzeczywiście się przed nimi uchronić. Dlatego też zachęcamy do lepszego zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie i do zakupu naszych produktów. Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, jak bardzo przyjemny może być stosunek analny. Czekamy na ciebie i twoje zamówienia, które dostarczymy do ciebie w bardzo dyskretny sposób. Pozwól się rozpieszczać w łóżku i zamów nasze produkty stymulujące - gwarantujemy całkowitą satysfakcję.