Kulki waginalne do ćwiczenia mięśni kegla 

Joyballs bicolored (różano-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (fioletowo-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (różowo-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (fioletowo-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (różowo-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (czerwono-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

LELO Luna Beads NoirNieprogresywne kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

163,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lelo Luna Beads Minizestaw progresywnych kulek gejszy do ćwiczeń mięśni kegla (wersja mini)

231,00 zł
Wysyłamy w 24h

77,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Luna Beads marki LELOZestaw progresywnych kulek gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

231,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 68 elementów

Kulki gejszy czyli przyjemność i trening mięśni kegla w jednym

Kulki gejszy (znane też jako kulki waginalne lub kulki do ćwiczenia mięśni Kegla) to niewielki gadżet, który został wymyślony przez japońskie gejsze. Gadżet służy do ćwiczeń mięśni Kegla – dzięki regularnemu treningowi mięśni zapewnia sobie intensywne orgazmy oraz możliwość urozmaicenia swojego życia seksualnego. Kulki występują w wielu formach oraz rozmiarach, każde z nich może służyć innemu rodzajowi ćwiczeń. Kulek gejszy można używać podczas wykonywania codziennych czynności. W tym czasie kulki stymulują waginę do pracy. Podczas ćwiczeń mięśni Kegla można wybrać się na spacer, lub po prostu wykonywać swoje codzienne obowiązki. Kulki gejszy mogą być używane przez kobiety w każdym wieku.

Początkujące kobiety nie powinny przekraczać wyznaczonego czasu - kilka minut dziennie, bardziej doświadczone panie, mogą jednak podróżować z kulkami nawet do kilku godzin. Powinno się jednak pamiętać o tym, że muszą one być wykonane z bezpiecznego materiału, a ich ciężar powinien być dostosowany do stopnia zaawansowania treningu.

Jakie kulki waginalne wybrać

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów kulek gejszy. Kulki do ćwiczenia mięśni Kegla występują zarówno w formie pojedynczej jak i podwójnej czy potrójnej - obecnie najpopularniejsza wersja. Producenci tych intymnych gadżetów wyszli naprzód oczekiwaniom kobiet i postarali się o dostosowanie przyrządu do wymagań jakie stawiają współczesne kobiety.W ten sposób powstały kulki przeznaczone głównie do treningów, które oferują możliwość zmiany obciążenia w trakcie poszczególnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie.

Z czego zrobione są kulku do ćwiczenia mięśni kegla

Z uwagi na to, że przyrząd ten może pozostawać w naszym ciele nawet do kilku godzin dziennie, producenci musieli zadbać o doskonałą jakość wykonania. Najczęściej stosuje się do ich produkcji silikon medyczny, który zapobiega uczuleniom. Gadżet produkowany jest także z innych materiałów dostępnych na rynku, jednak najczęściej wybierane przez kobiety są jednak silikonowe. Kulki waginalne są szeroko dostępnym gadżetem, który znalazł swoje zastosowanie nie tylko w treningu. Bardziej wrażliwe kobiety są  stanie, podczas ćwiczeń wykonywanych z kulkami, odczuwać ekscytację oraz przyjemność związaną ze stosowaniem kulek gejszy. Kulki gejszy dostępne są w różnych rozmiarach od ok 3,5 do ok 4,2 cm. O ile ciężar kulek nie jest aż tak bardzo różniący się i możemy się do niego powoli przyzwyczaić tak ze średnicą należy uważać.

Kulki gejszy zawsze powinny być wykorzystywane z lubrykantem

Trzeba również pamiętać o tym, że kulki należy czyścić przed i po użyciu, Wiele osób próbuje aplikować kulki bez użycia pomocniczych środków co jest błędne i może doprowadzić do uszkodzenia pochwy lub otarć. Pamiętajmy więc, że aplikacja każdego gadżetu wymaga środka nawilżającego, który nie będzie miał wpływu ani na gadżet, ani na nasze ciało. Odpowiedni lubrykant należy dobrać do naszych kulek gejszy już podczas zakupu samego gadżetu, w ten sposób unikniemy zbędnych otarć i będziemy mogli czerpać z nich pełną przyjemność.