Kulki gejszy, waginalne, do ćwiczenia mięśni Kegla sklep  

Joyballs bicolored (różano-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (fioletowo-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (różowo-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (fioletowo-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (różowo-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (czerwono-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

65,00 zł
Wysyłamy w 24h

65,00 zł
Wysyłamy w 24h

65,00 zł
Wysyłamy w 24h

65,00 zł
Wysyłamy w 24h

65,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

LELO Luna Beads NoirNieprogresywne kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

163,00 zł
Wysyłamy w 24h

Lelo Luna Beads Minizestaw progresywnych kulek gejszy do ćwiczeń mięśni kegla (wersja mini)

231,00 zł
Wysyłamy w 24h
Promo

53,90 zł 77,00 zł -30%
Obniżona cena!
Wysyłamy w 24h

Luna Beads marki LELOZestaw progresywnych kulek gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

231,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 67 elementów

Kulki gejszy (znane też jako kulki waginalne lub kulki do ćwiczenia mięśni Kegla) to niewielki gadżet, który został wymyślony przez japońskie gejsze. Gadżet służy do ćwiczeń mięśni Kegla – dzięki regularnemu treningowi mięśni zapewnia sobie intensywne orgazmy oraz możliwość urozmaicenia swojego życia seksualnego. Kulki występują w wielu formach oraz rozmiarach, każde z nich może służyć innemu rodzajowi ćwiczeń. Kulek gejszy można używać podczas wykonywania codziennych czynności. W tym czasie kulki stymulują waginę do pracy. Podczas ćwiczeń mięśni Kegla można wybrać się na spacer, lub po prostu wykonywać swoje codzienne obowiązki. Kulki gejszy mogą być używane przez kobiety w każdym wieku.

Początkujące kobiety nie powinny przekraczać wyznaczonego czasu - kilka minut dziennie, bardziej doświadczone panie, mogą jednak podróżować z kulkami nawet do kilku godzin. Powinno się jednak pamiętać o tym, że muszą one być wykonane z bezpiecznego materiału, a ich ciężar powinien być dostosowany do stopnia zaawansowania treningu.

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów przyrządu. Kulki do ćwiczenia mięśni Kegla występują zarówno w formie pojedynczej jak i podwójnej czy potrójnej - obecnie najpopularniejsza wersja. Producenci tych intymnych gadżetów wyszli naprzód oczekiwaniom kobiet i postarali się o dostosowanie przyrządu do wymagań jakie stawiają współczesne kobiety. W ten sposób powstały kulki przeznaczone głównie do treningów, które oferują możliwość zmiany obciążenia w trakcie poszczególnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Z uwagi na to, że przyrząd ten może pozostawać w naszym ciele nawet do kilku godzin dziennie, producenci musieli zadbać o doskonałą jakość wykonania. Najczęściej stosuje się do ich produkcji silikon medyczny, który zapobiega uczuleniom. Gadżet produkowany jest także z innych materiałów dostępnych na rynku, jednak najczęściej wybierane przez kobiety są jednak silikonowe. Kulki waginalne są szeroko dostępnym gadżetem, który znalazł swoje zastosowanie nie tylko w treningu. Bardziej wrażliwe kobiety są  stanie, podczas ćwiczeń wykonywanych z kulkami, odczuwać ekscytację oraz przyjemność związaną ze stosowaniem kulek gejszy. Do celów erotycznych jednak częściej są wybierane kulki wyposażone w wypustki wibrujące.

Kulki gejszy dostępne są w różnych rozmiarach od ok 3,5 do ok 4,2 cm. O ile ciężar kulek nie jest aż tak bardzo różniący się i możemy się do niego powoli przyzwyczaić tak ze średnicą należy uważać. Trzeba również pamiętać o tym, że kulki należy czyścić przed i po użyciu, Wiele osób próbuje aplikować kulki bez użycia pomocniczych środków co jest błędne i może doprowadzić do uszkodzenia pochwy lub otarć. Pamiętajmy więc, że aplikacja każdego gadżetu wymaga środka nawilżającego, który nie będzie miał wpływu ani na gadżet, ani na nasze ciało. Najlepiej w takich przypadkach sprawdzają się lubrykanty na bazie wody.