Dla Niej - akcesoria erotyczne 

Wibrator Stubby FUN FACTORY, granatowy

259,00 zł
Wysyłamy w 24h

czarne

189,00 zł
Wysyłamy w 24h

cukierkowy róż

189,00 zł
Wysyłamy w 24h

jeżynowe

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fun Factory Bendy Beads kulki analne czerwone

99,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fun Factory Bendy Beads kulki analne czarne

99,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fun Factory DeLight stymulator różowy

449,00 zł
Wysyłamy w 24h

Pulsator FUN FACTORY Stronic Eins, ciemny fiolet

675,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, jeansowy niebieski

179,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, witaminowy róż

179,00 zł
Wysyłamy do 7 dni

Wibrator FUN FACTORY Semilino, witaminowy

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

Wibrator FUN FACTORY Semilino, czarny

315,00 zł
Wysyłamy w 24h

czarne

219,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (różano-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (fioletowo-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs bicolored (różowo-białe)

83,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (fioletowo-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (różowo-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h

Joyballs secret single (czerwono-czarne)

81,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 593 elementów

Salon Zmysłów Secret Place to miejsce przeznaczone z myślą głównie o kobietach. Większość zabawek erotycznych dostępnych w naszej ofercie przeznaczona jest dla przedstawicielek „płci pięknej”. Klientki oraz klienci chcący sprawić zmysłowy prezent bliskiej sercu kobiecie, znajdą w naszej ofercie wszystko to, czego potrzebują, aby zachwycić obdarowywaną osobę.

Akcesoria erotyczne dla kobiet to gadżety, z których Panie mogą korzystać same podczas masturbacji, lub w trakcie seksu, wspólnie z partnerką albo partnerem. W Secret Place mamy najwyższej jakości dilda, wyprodukowane wyłącznie z najwyższej klasy tworzyw, które charakteryzuje całkowite bezpieczeństwo podczas kontaktu z ciałem. Dilda które sprzedajemy nie posiadają anatomicznych kształtów, choć ich projektanci zadbali, aby jak najlepiej korespondowały z naturalnymi kształtami kobiecego ciała. Panie, które zainteresowane są eksploracją swojej seksualności, z pewnością zainteresuje nasza oferta korków analnych, które nie tylko wzbogacają życie erotyczne o nowe, ekscytujące doświadczenia, ale także wpłyną na zmysły, kusząc swoją niemal biżuteryjną estetyką.

 Kolejną grupą akcesoriów erotycznych do użytku przez kobiety są wibratory, czyli najczęściej stosowane narzędzia do wywoływania erotycznej rozkoszy, które kuszą swoją wyjątkową estetyką. Znajdziecie zarówno wibratory klasyczne, proste i niezawodne, jak i bardziej innowacyjne urządzenia, takie jak wibratory do punktu G, o kształcie ułatwiającym stymulację tego fenomenalnego miejsca erogennego, wibratory do łechtaczki, których zadaniem jest pieszczenie miejsc erogennych na zewnątrz ciała, które są najwrażliwsze na dotyk. Jeśli szukacie wibratora, który ma pieścić pochwę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, to znaczy, że szukacie wibratora „króliczka”.

 Wibratory typu „króliczek” posiadają specjalną wypustkę, która pieści łechtaczkę podczas wewnętrznego masażu pochwy. Wibracje to jednak nie wszystko! Proponujemy również urządzenia, do których należą między innymi pulsatory. To wyjątkowe akcesoria erotyczne, które oprócz wibrowania wykonują ruch frykcyjny, dostarczając wrażeń zbliżonych do intensywnego seksu penetracyjnego.

 Bezdotykowy stymulator łechtaczki, to zabawka przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Jego działanie polega na dostarczaniu przyjemności poprzez stymulację najbardziej wrażliwego na bodźce miejsca erogennego na ciele kobiety. Takie symulatory pieszczą powierzchnię łechtaczki za pomocą powietrza lub fal dźwiękowych. Akcesoria erotyczna dla pań to także kulki gejszy, czyli narzędzia służące do treningu mięśni dna miednicy, czyli tzw. mięśni Kegla, które są bardzo istotne dla przyjemności z seksu, jak i komfortu codziennego życia.