Akcesoria i zabawki erotyczne dla mężczyzn 

Fun Factory Bendy Beads kulki analne czerwone

99,00 zł
Wysyłamy w 24h

Fun Factory Bendy Beads kulki analne czarne

99,00 zł
Wysyłamy w 24h
Dostawa do 7 dni

silikonowy, elektrostymulacja

269,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowy, elektrostymulacja

314,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowe, 3szt.

204,00 zł
Wysyłamy w 24h

silikonowy, elektrostymulacja

269,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masturbator z zakończeniem oralnym Fleshlight Ice Mouth Crystal.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masturbator z zakończeniem analnym Fleshlight Pink Butt Speed Bump.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h

Silikonowy masturbator dla mężczyzn Fleshjack Sword.

242,00 zł
Wysyłamy w 24h

Masturbator z zakończeniem analnym Fleshlight Pink Butt Original.

273,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 384 elementów

Akcesoria erotyczne są również dla mężczyzn

Wiele osób żyje w przekonaniu, że gadżety erotyczne są zarezerwowane wyłącznie dla płci pięknej, nic bardziej mylnego. Wraz z postępem czasu i zwiększającą się świadomością seksualną panowie co raz częściej decydują się na zakup akcesoriów i gadżetów erotycznych.

Gadżety erotyczne dla mężczyzn przeznaczone są zarówno po to by sprawiać więcej przyjemności obojgu partnerom podczas stosunku, jak i dla samozaspokojenia się w pojedynkę.

Bardzo dużym faktorem powodującym decyzję zakupową gadżetów erotycznych jest coraz większej ilości stresu w życiu. Mężczyźni tak jak kobiety decydują się na zakup sex zabawek, które pozwalają na jego rozładowanie.

Najlepsze gadżety erotyczne dla mężczyzn

W Secret Place posiadamy najlepsze akcesoria erotyczne dla mężczyzn przeznaczone do korzystania zarówno w indywidualnie jak i wspólnie z partnerką/partnerem, zapewniając najlepsze wrażenia płynące z seksu.

W kategorii dostępne są sex zabawki dla mężczyzn, kosmetyki i suplementy diety, dzięki którym Panowie z łatwością poprawią swoje życie erotyczne. Znajdą tu Państwo zarówno narzędzia służące do masturbacji, jak i te zwiększające moc doznań w trakcie sexu obojgu partnerom, jak nakładki na penisa czy pompki do powiększania pewnisa.

Więcej z masturbacji, czyli masturbatory

Posiadamy kolekcję najlepszych masturbatorów zwanych sztucznymi pochwami lub bardziej dyskretne marki Tenga w postaci jajeczek oraz te imitujące pochwy najbardziej popularnych aktorek porno na świecie.

Zabawki erotyczne dla facetów. Przyjemność i zdrowie.

Zabawki erotyczne nie tylko polepszają jakość życia seksualnego, zapewniają orgazmy i gorącą atmosferę, ale również dbają o zdrowie fizyczne. Najlepszym przykładem jest masażer prostaty, którego regularne stosowanie pomaga uniknąć nieprzyjemnych dolegliwości, z którymi większość mężczyzn musi się zmagać. Mowa tu o problemach z utrzymaniem moczu czy ciągłym odczuwaniem parcia na pęcherz.

Prostata jest bardzo ważnym gruczołem występującym w męskim ciele, produkuje i magazynuje nasienie, ale co najciekawsze, prostata nazywana jest męskim punktem G!

Erotyczny masaż tego wrażliwego miejsca wraz z odpowiednio dobranym stymulatorem prostaty pomogą osiągnąć najsilniejszy orgazm, którego może doświadczyć mężczyzna.