Pas, pasy cnoty dla mężczyzn 

Pas cnoty CB-6000 GOLD

640,00 zł
Wysyłamy w 24h

Points of intrigue Clear

199,00 zł
Wysyłamy w 24h

Points of intrigue Black

199,00 zł
Wysyłamy w 24h

Mystim 10 kłódek plastikowych

53,00 zł
Wysyłamy w 24h

Pas cnoty BON4m Plus

699,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Nowy

Model 01 - Chastity - 3.5" - Cock Cage - Black

185,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 01 - Chastity - 3.5" - Cock Cage - Transparent

185,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Nowy

Model 02 - Chastity - 3.5" - Cock Cage - Black

185,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 02 - Chastity - 3.5" - Cock Cage - Transparent

185,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Nowy

Model 03 - Chastity - 4.5" - Cock Cage - Black

192,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 03 - Chastity - 4.5" - Cock Cage - Transparent

192,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 04 - Chastity - 4.5" - Cock Cage - Black

192,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Nowy

Model 04 - Chastity - 4.5" - Cock Cage - Transparent

192,00 zł
Wysyłamy do 7 dni
Nowy

Model 05 - Chastity - 5.5" - Cock Cage - Black

199,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 05 - Chastity - 5.5" - Cock Cage - Transparent

199,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 06 - Chastity - 5.5" - Cock Cage - Black

199,00 zł
Wysyłamy w 24h
Nowy

Model 06 - Chastity - 5.5" - Cock Cage - Transparent

199,00 zł
Wysyłamy w 24h
Pokazuje 1 - 42 z 43 elementów

Pasy cnoty początkowo noszone wyłącznie przez kobiety, w XII wieku rycerze wybierający się w dalekie wyprawy zakładali pasy cnoty swoim wybrankom, chcąc mieć pewność, że dochowają im wierności. Dzisiaj pasy cnoty wróciły do łask, jednak role się odwróciły i noszą je mężczyźni, dlatego też nazywane są także „klatkami na penisa”. Ten niezwykle popularny gadżet nie pozwoli noszącemu go mężczyźnie na odbycie stosunku seksualnego, uniemożliwi mu także masturbowanie się. Odpowiednio założony jest całkowicie bezpieczny – nie przeszkadza w oddawaniu moczu i utrzymaniu higieny. Pasy cnoty cieszą się coraz większą popularnością i stanowią nietypowy, ekscytujący sposób na zacieśnienie relacji między partnerami i odkrycie na nowo przyjemności jaką daje seks.

Zainteresowanie produktem jest coraz większe, natomiast pary stosujące tego rodzaju gadżet zgłaszają zwiększenie satysfakcji seksualnej (reakcja dotyczy tak mężczyzny, jak kobiety). Lubisz dać się czasem zdominować? Pozwól swojej partnerce wypróbować taki pas na Tobie.

Noszenie pasa cnoty pozwala za załatwianie potrzeb fizjologicznych i utrzymanie higieny, natomiast uniemożliwia stosunek czy masturbowanie się. Pomyśl o tym - kilka dni kumulowania sił witalnych i zawartości jąder, by w końcu, spuszczony ze smyczy, oddać się na całego przyjemności stosunku. I uwierz - będziesz zadowolony w każdej chwili, w której partnerka pozwoli Ci uwolnić bestię. Koniec z wymówkami typu: jestem zmęczony/a, może jutro. Będziesz chciał wolności dla bestii choć na chwilę, nawet po ciężkim dniu w pracy. Jest to jedna z najlepszych dróg urozmaicenia życia erotycznego dla obojga. Niepotrzebne staną się lubrykanty i inne dodatki pobudzające wyobraźnię i wzrok. Wyposzczony penis będzie błagał o choćby jedno zbliżenie i z pewnością będzie to zbliżenie jakiego wcześniej nie zaznało żadne z Was.

Męskie pasy cnoty mają również inne zalety: partnerka jest spokojniejsza o Twoją wierność, zatem w chwilach zbliżenia może w pełni skupić się na przyjemności, którą jej dajesz. Ty z kolei udowadniasz podwójnie swoją męskość, wierność i oddanie, zyskując 100% satysfakcji w łóżku i poza nim. Jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń nie może nie spróbować choć jednej sesji z pasem cnoty - z dużym prawdopodobieństwem powrócisz do niego nie raz.

Jak wygląda męski pas cnoty? Główną część stanowi klatka (w której chowamy ptaka:)), dodatkowo pas posiada również pierścień (lub pierścienie), przekładnie, a także kłódkę z kluczykiem. Ukochana zniewala mężczyznę i zachowuje kluczyk dla siebie. Kiedy kobieta wyzwala swojego partnera - żadne z nich nie potrzebuje już gry wstępnej. Oczekiwanie na sex mężczyzny i świadomość bycia zniewolonym może być nie do zniesienia podniecająca - czasem kobieta powinna być panią swojego faceta. 
 
Modeli męskich pasów cnoty jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie - regulowane - szersze i węższe, dłuższe i krótsze, nakładane na krótki lub na dłuższy okres czasu; przezroczyste, kolorowe, skórzane, stalowe, silikonowe, nakładane tylko na penisa, lub w formie bokserek. Gadżet erotyczny może być używany krócej lub dłużej. Stanowi też dobry pomysł na prezent (na wieczór kawalerski czy panieński, albo z okazji walentynek, rocznicy itd.).