* FSoG - No Bounds Collection Spreader Bar

FSoG - No Bounds Collection Spreader Bar

Wysyłamy do 7 dni

Rozpórka z oficjalnej kolekcji Fifty Shades Darker. Pokryta została wysokiej jakości skórą, posiada dwie rozpinane klamerki z każdej strony. Rozpórka jest długości 51 centymetrów i jest kompatybilna z kajdankami na nadgarstki i kostki u nóg.

„Fifty Shades Darker” to kolekcja luksusowych zabawek erotycznych i akcesoriów do wykorzystania w sypialni, dzięki którym urządzisz swój własny, niepowtarzalny pokój zabaw, rodem z bestsellerowej powieści E. L. James. Kontynuacja „Fifty Shades of Grey” jest jeszcze bardziej pikantna od swojej poprzedniczki, a dzięki tej kolekcji masz możliwość poczuć to na własnej skórze. Każdy produkt z serii „Fifty Shades Darker” został stworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół, nad czym czuwała sama autorka serii.

 

Kolekcja „Fifty Shades Darker” wykonana została z najwyższej jakości, bezpiecznych dla ciała materiałów. Nie zawierają one ftalanów, ani innych potencjalnie szkodliwych substancji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt jest bezpieczny w użyciu.

 

Czy jesteście gotowi pójść o krok dalej?

 

„Ten wachlarz produktów jest tym, co wyobrażałam sobie podczas pisania Pięćdziesięciu twarzy Greya. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że zabawki które opisałam w swoich książkach są dostępne w rzeczywistości.” E. L. James

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* FSoG - No Bounds Collection Spreader Bar

* FSoG - No Bounds Collection Spreader Bar

FSoG - No Bounds Collection Spreader Bar

Podobne produkty