Lelo Black Pepper & Pomegranate świeczka do masażu czarny pieprz i granat 150g

5504001

czarny pieprz i granat 150g

Wysyłamy w 24h

125,00 zł

Jeśli szukasz zmysłowego dodatku do sypialni, który rozpali Was i pozwoli wprowadzić w odpowiedni nastrój, to mamy dla Ciebie coś idealnego! Świeca do masażu od Lelo nie tylko oświetli pomieszczenie zmysłowym światłem, ale również sprawi, że się zrelaksujecie. Jest to idealna alternatywa do tradycyjnych olejków, która pozwoli zbudować atmosferę. Marka Lelo oferuje jedynie produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się niesamowitym designem, ale i odpowiednim działaniem. Już teraz sprawdź, jak bardzo rozpali Wasze ciała świeca do masażu.

Świeca do masażu LELO Black Pepper & Pomegranate to produkt najwyższej jakości. Połączenie zapachu czarnego pieprzu i granatu będzie działać na Wasze zmysły i budować nastrój idealny do późniejszych chwil uniesienia. Świeca posiada w składzie naturalne składniki, które nawilżają skórę. Co ważne, produkt może być stosowany kilkukrotnie, nie jest on jednorazowego użytku. Jak zatem używać świecy do masażu? Po podpaleniu, po około 5 minutach, konsystencja świeczki się zmieni  ciepły olejek, podgrzany do idealnej temperatury. Teraz wystarczy tylko wylać do bezpośrednio na ciało lub na dłonie i przystąpić do masażu pobudzającego zmysły. Po skończeniu masażu i zdmuchnięciu świecy, olejek powraca do pierwotnej konsystencji. Dzięki temu, że świeca do masażu LELO Black Pepper & Pomegranate prezentuje się bardzo nowocześnie i estetycznie, może stanowić ona idealny pomysł na prezent.

Pamiętaj, by produkt jest przeznaczony do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z prezerwatywami i innymi produktami lateksowymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Black Pepper & Pomegranate świeczka do masażu czarny pieprz i granat 150g

Lelo Black Pepper & Pomegranate świeczka do masażu czarny pieprz i granat 150g

czarny pieprz i granat 150g

Podobne produkty