* Picobong Tano 2 (fioletowy)

Picobong Tano 2 (fioletowy)

Wysyłamy do 7 dni

Tano 2 plug vibe – unowocześniona wersja klasycznego pluga analnego Tano w kolorze fioletowym od Picobong.

Dwukrotnie mocniejszy od klasycznej wersji, wibrujący korek analny może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Może być noszony na co dzień oraz stanowić miłe urozmaicenie podczas klasycznego seksu waginalnego. 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwoli Ci znaleźć najbardziej odpowiedni dla Twoich upodobań.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Picobong. Nie musisz obawiać się o zamoczenie zabawki, ponieważ wibrator jest całkowicie wodoszczelny do głębokości 1 metra. Możesz go swobodnie używać w wannie lub pod prysznicem.

Wibrator wymaga jednej baterii AAA umożliwiających nieprzerwaną pracę przez 2 godziny.

Szwedzka Marka Picobong to nowoczesne podejście do zabawy. Nienachalna estetyka i zastosowanie bezpiecznego dla ciała silikonu oraz ABS to cechy, dzięki którym produkty marki Picobong są świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Cicha praca silnika i moc oraz sposób uszeregowania trybów wibracji zdejmują z Ciebie troski o dyskrecję, czy stopniowanie doznań. Po prostu pozwól mu działać…

Urządzenie działa na 1 baterię x AAA

Bezpieczeństwo używania zabawki PicoBong  gwarantuje wykonanie z najwyższej materiałów, takich jak silikon jakości medycznej i plastik ABS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Tano 2 (fioletowy)

* Picobong Tano 2 (fioletowy)

Picobong Tano 2 (fioletowy)

Podobne produkty