O co boicie się zapytać...

5 sposobów na lepszy seks, które sprawdzą się już dziś!

Gorsze dni miewają chyba wszyscy, nie ma co się za to obwiniać. Każdą i każdego z nas czeka jednak taki epizod w życiu, w którym poczuje, że seks zmienił się na gorsze. Bycie w długim związku zazwyczaj wiąże się z przeżywaniem wzlotów i upadków, a wielu parom w pewnym momencie jakby nawet przestawało zależeć na tym, aby dobrze się bawić w łóżku. Przyjmują to co mają i porzucają starania, eksperymenty – czyli wszystko to, co mogłoby im zapewnić lepszy seks.

Istnieją jednak sprawdzone sposoby na to, aby lepiej się bawić w sypialni „z dnia na dzień”. Niektórzy ich nie znają, inni o nich nie pamiętają, a jeszcze inni nawet celowo zapominają – może przez zawstydzenie? Jeśli zależy Wam na tym, by mieć lepszy seks, koniecznie musicie wyrzucić wstyd z Waszego łóżka! Sprawdźcie naszych 5 niezawodnych porad, dzięki którym dzisiejszej nocy będziecie się bawić dużo lepiej, niż wczoraj!

5 sposobów na lepszy seks, które sprawdzą się już dziś!

1. Krok pierwszy: komunikacja

Jeśli zależy Wam na podkręceniu atmosfery w sypialni, to konieczne jest zadbanie o Waszą wzajemną komunikację. Jasne, szczególnie jeśli jesteście małżeństwem, na pewno świetnie się ze sobą dogadujecie, ale czy aby na pewno potraficie szczerze i otwarcie rozmawiać o seksie? No właśnie – i to jest właśnie problem tak wielu par w dzisiejszych czasach. Wszyscy marzymy o dobrym seksie, mamy przeróżne fantazje erotyczne, dlaczego więc tak rzadko opowiadamy sobie o nich? Piszę te słowa w pierwszej osobie liczby mnogiej, bo choć ja nie mam żadnego problemu, aby o seksie rozmawiać (i bardzo to lubię!), ale zdaję sobie sprawę, że jednak ten problem dotyczy ogromnej liczby osób. Kochani, nie obawiajcie się szczerości – ona na pewno Wam się opłaci!

2. Masturbacja we dwoje? Czemu nie!

Wspólna masturbacja może być bardzo nakręcająca. Próbowaliście? Pewnie nie wszyscy, a i na pewno są wśród Was tacy, których zawstydza sama myśl o dotykaniu się na oczach partnera lub parnerki. Błąd! Seks to nie tylko penetracja! Wspólna masturbacja to świetny sposób, aby wzajemnie nauczyć się swoich ciał, i tym samym zwiększyć przyjemnośc z seksu.

3. Afrodyzjaki

Jeśli jeszcze o tym nie wiedzieliście, to stoicie przed wielką, fascynującą kulinarną przygodą, w trakcie której odkryjecie nie tylko mnóstwo egzotycznych smaków, ale także poczujecie przypływ witalności, która wpłynie także na Wasze życie łóżkowe. Co to są afrodyzjaki? Są to takie produkty spożywcze, które posiadają właściwości korzystnie wpływające na nasze libido. Truskawki, ciemna czekolada – o tym wszyscy słyszeli, ale czy wiedzieliście na przykład, że cudowny wpływ na pożądanie może mieć zjedzenie arbuza? Afrodyzjaki to temat-rzeka i z całą pewnością poświęcimy im więcej, niż jeden osobny wpis!

4. Dorośli też mają swoje zabawki…

Wibrator - świetny sposób na lepszy seks.
We-Vibe Unite, wibrator do kupienia w Salonie Zmysłowej Erotyki Secret Place

Pewnie, że mają, a w dodatku coraz chętniej o nich rozmawiają i wprowadzają do swojej alkowy. Dzisiejsze zabawki erotyczne różnią się od tych, które możecie pamiętać sprzed lat. Dzisiejsze wibratory to już nie „potwory”, które swoim wyglądem i hałasem mogłyby wystraszyć wilka z lasu, tylko bardzo eleganckie, designerskie gadżety, dzięki którym seks staje się po prostu lepszy. I to nie tak, że zabawki muszą coś „zastępować”, nie – one tylko dodają dodatkowych wrażeń! Dla niektórych takie wrażenia są zbyt intensywne, no i ok, ale jednak dla zdecydowanej większości osób, które ich używają (włącznie z nami), takie atrakcje są po prostu fantastyczne! Na zdjęciu po prawej nasz ostatni faworyt: We-Vibe UniteDO WYGRANIA w Salonie Zmysłów!

5. Seks nie tylko w  sypialni!

Łatwo się znudzić, gdy uprawiacie seks zawsze w tym samym miejscu. Sypialnia może i faktycznie, świetnie się nadaje do uprawiania miłości, jest bardzo wygodna i przyzwyczailiście się, że zapewnia Wam intymność… ale! Jeśli zależy Wam na pikanterii, warto wypróbować inne miejsca. podłogę w salonie, kabinę prysznicową, samochód, lub kuchnię. Co Wam szkodzi?

Kochani, raz jeszcze – nie bójcie się fantazjować, eksperymentować i rozmawiać o seksie z partnerem czy partnerką. Wystarczy odrobina starań, aby Wasz seks był lepszy nawet dziś. Koniecznie spróbujcie – z pewnością się Wam to opłaci!

1 Comment

Kliknij, aby dodać komentarz

  • Bardzo ciekawe pomysły, na pewno wypróbuję! Fajnie, że tak rzeczowo poruszasz takie kwestie, może dzięki Tobie życie erotyczne Polaków stanie się nieco bardziej urozmaicone.
    Ja za to ostatnio czytając ten artykuł, zainspirowałam się do wypróbowania sextingu. Próbowałyście? Lubicie? 🙂