Women's Club Wydarzenia

6 spotkanie Women’s Club

Women's Club Poznań

Dnia 18 maja po raz szósty spotkałyśmy się wspólnie na warsztatach z cyklu Women’s Club w poznańskim salonie Secret Place przy ulicy Szkolnej 17. Warsztaty są organizowane przez nas we współpracy  z Centrum Zdrowia Psychoseksualnego „Harmonia Art”. Na warsztatach poruszamy tematy zarówno lekkie, jak i te cięższe. Dla nas nie ma tematów tabu!

Co działo się ostatnio?

Women's Club Secret PlaceNa ostatnim spotkaniu gościłyśmy Pana Romana Kozłowskiego Roman Kozłowski Fizjoterapia Terapia manualna. Podczas warsztatów dowidziałyśmy się jak radzić sobie z bólami kręgosłupa i rozładowywać napięcia mięśniowe za pomocą prostych ćwiczeń, które każda z nas może wykonywać w domu. Podczas zajęć w parach zgłębiałyśmy tajniki dotyku i ich rodzaje: zmysłowy, czuły, opiekuńczy, przyjacielski, towarzyski.       

Czym są warsztaty Women’s Club w Secret Place w Poznaniu?

Spotkania pod szyldem Women’s Club są organizowane cyklicznie, co miesiąc w Secret Place w Poznaniu, począwszy od listopada ubiegłego roku. Stworzone one zostały po to, by kobiety mogły w swobodnej konwencji porozmawiać o swojej seksualności i nie tylko. Women’s Club stworzony został z myślą o kobietach. Jest to miejsce, które ma nastrajać do rozmów na te „trudne” tematy, ale również te całkiem przyziemne.

Women's Club Secret Place PoznańCo zyskasz biorąc udział w warsztatach Women’s Club?

Niezbędne do przyłączenia się do klubu są: dobry humor, wygodny strój, otwarty umysł.
Oferujemy: przyjazną atmosferę przy kawie/herbacie, znakomite towarzystwo, profesjonalnych prelegentów, mnóstwo praktycznej wiedzy.

Co dalej?

Następne spotkanie z cyklu Women’s Club w czerwcu! O szczegółach będziemy informowali już wkrótce na naszych mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy do Secret Place przy ulicy Szkolnej 17 w Poznaniu! Niesamowita atmosfera gwarantowana!