Gadżety erotyczne

Bakłażan, cukinia, czy ogórek? Lepiej postaw na szkło, silikon bądź metal!

Bakłażan, cukinia, czy ogórek, czyli z czego jest dildo

Nie wszystkie kobiety lubią szpilki. Tak samo nie wszystkie z nas lubią wibracje. Czy to oznacza, że Paniom, którym nie odpowiada wibrator wystarczą warzywa z domowego ogródka? Absolutnie nie! Jeśli nie przepadacie za wibracjami, to może dildo Was zachwyci?

LELO Ella dildo silikonowe
LELO Ella dildo silikonowe

Silikonowa rozkosz

Silikon to materiał zdecydowanie najczęściej występujący w gadżetach erotycznych. Jest on miękki, gładki i przyjemny w dotyku. Podczas wyboru dilda silikonowego ważne jest, by wybrać to, wykonane z silikonu medycznego. Jedynie one są w stanie zagwarantować bezpieczną zabawę. Należy także pamiętać, że nie można łączyć takich gadżetów z lubrykantami innymi niż wodne, które mogą uszkodzić strukturę silikonu.

Icicles no 55 szklane dildo
Icicles no 55 szklane dildo

Szkło nie tylko do picia

Zabawki wykonane ze szkła charakteryzują się dużą trwałością. Absolutnie nie musicie się martwić o ich stłuczenie, jeśli posiadacie dildo wykonane ze szkła boro-krzemowego. Jest to materiał trwały, odporny na temperatury oraz nie wchodzący w interakcje z innymi substancjami. Dzięki temu możecie używać do nawilżania każdego rodzaju lubrykantu. Ponadto gadżety te idealnie nadają się do zabaw z temperaturą, gdyż można je szybko schłodzić bądź ogrzać. Nadmienić należy, że są to dilda lekkie, a co za tym idzie łatwo jest nimi operować samodzielnie. Często też posiadają wymyślne struktury, na które składają się różnego rodzaju wypustki czy wyżłobienia.

Heavy metal

Dilda wykonane z metalu (podobnie jak dilda szklane) są odporne na temperatury oraz nie wchodzą w interakcje z innymi substancjami. W związku z tym można ich używać do zabaw z ciepłem bądź zimnem. Współpracują one z każdym rodzajem lubrykantu. Struktura dild metalowych jest gładka, bądź ogranicza się do delikatnych żebrowań. Wadą zabawek wykonanych z metalu jest to, że są one ciężkie, w związku z czym samodzielna stymulacja nimi może stanowić problem.

MyStim Glossy Glen dildo metalowe
MyStim Glossy Glen dildo metalowe

Cyberskóra bliska ciału

Cyberskóra to najprzyjemniejszy materiał dla osób ceniących sobie naturalne doznania. Nazwa tego materiału nie wzięła się znikąd – jest to materiał najbardziej przypominający w dotyku ludzką skórę. Szybko się także nagrzewa do temperatury ciała. Trzeba jednak pamiętać, że z dildami wykonanymi z cyberskóry można używać tylko lubrykantów wodnych.

Dildo winylowe

Dilda wykonane z winylu charakteryzują się wysoką masą i ciemnym kolorem. Czyni je to idealnymi gadżetami analnymi, gdyż po pierwsze po ich wyciągnięciu nieczystości na nim pozostawione nie są aż tak widoczne, a po drugie można na nich wygodnie usiąść. Można je łączyć z każdym rodzajem lubrykantu. Mimo że nie przewodzą ciepła, to są odporne na wysokie temperatury. Można je więc bez obaw myć w zmywarkach.

Pomysłowość ludzka nie zna granic. My jednak stanowczo odradzamy stosowania warzyw, bądź przedmiotów użytku domowego jako narzędzi do stymulacji wewnętrznej. Zdecydowanie zalecamy użycia produktów bezpiecznych dla ciała i do tego przeznaczonych.

Zapoznaj się z szeroką ofertą dild.