Salon Zmysłów Chwila zapomnienia

Bezpieczne lanie na Andrzejki

Lanie w Andrzejki

Ostatniego dnia listopada świętujemy imieniny Andrzeja. Jednym z powodów, dla których warto jest być Andrzejem jest to, że jego imieniny obchodzą wszyscy. Tradycyjnie w naszej kulturze organizowane są zabawy andrzejkowe, podczas których wykonywane są różnego rodzaju wróżby. Znane są powszechnie zabawy w układanie butów, rzucanie obierków od jabłek czy lanie woskiem. Ale czy polewaliście kiedyś kogoś woskiem przez dziurkę od klucza bezpośrednio na nagie ciało?

Lanie woskiem nie takie straszne

Świetną propozycją na romantyczne Andrzejki we dwoje jest lanie woskiem. Nie musi się ono jednak odbywać za pomocą tradycyjnego klucza, przez który leje się wosk wprost do miski z wodą. Równie dobrze możecie użyć świeczek do masażu. Po ich zapaleniu wosk zamienia się w odżywczy olejek, którym można wykonać sensualny masaż. Temperatura topnienia tego cuda oscyluje w granicach temperatury ciała gwarantując bezpieczeństwo. Może i za wiele nie wywróżycie w ten sposób, ale wieczór na pewno będzie udany!

Lanie na kolanie

Entuzjaści mocniejszych wrażeń mogą świętować w bardziej nietypowy sposób. Wszak dobre lanie na kolanie nie jest złe! Chłostać możemy różne części ciała począwszy od tych najbardziej klasycznych jak pośladki czy uda, przechodząc przez spanking pleców, kończąc na najbardziej nietypowych miejscach takich jak stopy, dłonie, piersi czy miejsca intymne. Należy tylko pamiętać o trzech podstawowych zasadach. Dobry lanie powinno być bezpieczne, świadome oraz konsensualne. W ramach bezpieczeństwa warto pamiętać o tym, by bić odpowiedzialnie omijając okolice stawów, szyi, czy brzucha. Warto też pamiętać, że nie każde narzędzie tortur nadaje się do bicia każdej części ciała. Do razów zadawanych na plecy bardziej nada się z pewnością pejcz niż palcat. Jeśli chodzi zaś o miejsca intymne, to tam idealnie sprawdzą się szpicruty czy pejcze. Świadomość natomiast oznacza nie mniej, nie więcej jak to, by nie bawić się będąc pod wpływem alkoholu czy innych środków psychoaktywnych. Konsensualność natomiast sprowadza się do tego, że każda ze stron powinna wyrazić zgodę na takie zabawy.

Jesień pełna aromatów w Secret Place!

Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani do zakupu, to mamy nadzieję, że zachęci Was nasza akcja promocyjna. Przez cały listopad trwa w naszych Salonach stacjonarnych oraz sklepie internetowym  „Jesień pełna aromatów” podczas której możecie zakupić wszystkie produkty marki Shunga z 20% rabatem. Spieszcie się, promocja trwa tylko do końca listopada!