Recenzje Gadżety erotyczne

Chanel nr 5? Nie, ICICLES nr 24!

ICICLES nr 24

Szklane gadżety erotyczne to zdecydowanie jedne z najbardziej niedocenianych sex zabawek. Są przepiękne wizualnie i dostarczają tak niesamowitej stymulacji, jakiej nie potrafią żadne inne.

Małe dzieło sztuki

ICICLES nr 24
ICICLES nr 24

ICICLES nr 24 często nazywany jest pieszczotliwie również macką ośmiornicy, co z kolei niemal automatycznie nasuwa skojarzenia z hentai i erotycznymi działami sztuki japońskiej. Najbardziej rozpoznawalny jest chyba „Sen żony rybaka” – drzeworyt, którego autorem jest Katsushiko Hokusai.

Sam ICICLES nr 24 również wygląda jak małe dzieło sztuki. Ma ciekawy kształt i piękną jasnoróżową barwę. Wykonany jest z najwyższą starannością, z bezpiecznego dla ciała szkła borokrzemowego. Uroku dodają rozmaite wypustki, rozsiane na całej powierzchni zabawki.

Czy szklane zabawki są bezpieczne?

Owszem, są. Szkło borokrzemowe to szczególny rodzaj szkła. Jest ono wyjątkowo odporne na nagłe zmiany temperatury. Jest też wyraźnie lżejsze i odporniejsze na stłuczenia niż tradycyjne szkło.

Pod kilkoma względami gadżety erotyczne wykonane ze szkła borokrzemowego są lepsze od np. silikonowych. Ich przewagą jest przede wszystkim to, że można je wygotować (także umyć w zmywarce) lub zdezynfekować za pomocą środków chemicznych, których nie można stosować w przypadku innych zabawek. Szklane akcesoria erotyczne można również łączyć ze wszystkimi rodzajami lubrykantów, w przeciwieństwie np. do silikonowych, których nie można używać z lubrykantem silikonowym.

Co potrafi to szklane dildo?

Wyjątkowy i dość nietypowy kształt ICICLES nr 24 sprawia, że można je używać na wiele sposobów. Ogranicza nas tylko wyobraźnia… Może służyć jako dildo, korek analny, stymulator łechtaczki, ale również jako schłodzony masażer rozpalonej wewnętrznej strony ud, karku i wielu innych miejsc.

ICICLES nr 24
ICICLES nr 24

Wyjątkowa tekstura

Szkło przede wszystkim pozwala bawić się bodźcami termicznymi. Dildo ICICLES można dowolnie schładzać i ogrzewać, włączać do zabawy wosk, olejki do masażu, kostki lodu i inne. Szkło jest też twarde, dzięki czemu każda wypustka, zagłębienie, każda nierówność są wyraźnie odczuwalne, co samo w sobie jest niezwykłą stymulacją. Jeśli więc dodać temperaturę do każdej najmniejszej nawet wypustki na powierzchni tej niepozornej macki, które ocierają się np. o ściany pochwy i łechtaczkę, otrzymujemy naprawdę spektakularną eksplozję wrażeń.

Kształt, który dotrze wszędzie

ICICLES nr 24 można oczywiście używać jak tradycyjne dildo. Zakrzywienie w kształcie pętli na jednym z końców tej zabawki sprawia, że jest ono bezpieczne także w przypadku zabaw analnych. Co więcej – dzięki wygięta górna część precyzyjnie trafia również w punkt G!

Dla kogo ICICLES nr 24?

ICICLES nr 24 jest wyjątkowym gadżetem erotycznym. Z pewnością pokochają go wszystkie te osoby, które lubią zabawy teksturami (wypustki, żłobienia, itd.) i zabawy temperaturą (kostki lodu, ciepłe olejki, gadżety nagrzewające się do temperatury ciała). Zabawka nie przypadnie z kolei do gustu tym, który po prostu nie lubią szklanych zabawek oraz tym, którzy są zdecydowanymi fanami wibrujących sex gadżetów.