Salon Zmysłów Gadżety erotyczne

Coco de Mer – luksusowe akcesoria BDSM w zasięgu ręki

Akcesoria BDSM Coco de Mer
Akcesoria BDSM Coco de Mer
Kokos morski Coco de Mer
Kokos morski Coco de Mer

Zainspirowani mglistym i mistycznym klimatem Londynu mamy zaszczyt przedstawić Wam nową markę dostępną w Secret Place. Coco de Mer to jedna z wiodących marek branży erotycznej. Ta powstała w 2001 roku marka to synonim luksusu, wyszukanego stylu oraz wysublimowanej erotyki. Inspiracją dla nadania takiej nazwy marce tych niezwykłych akcesoriów był kokos morski, który zwany jest właśnie „coco de mer”. Jego nasiona charakteryzuje uderzające podobieństwo do damskich stref intymnych. Erotyka tego zmysłowego owocu doskonale odzwierciedla wolnomyślicielską ideologię marki oraz inspiruje do zmysłowości oraz eksploracji nowych doświadczeń.

Coco de Mer – dekadencki salon BDSM

Filozofią marki jest pomoc w odkrywaniu najgłębszych pragnień. Coco de Mer to miejsce, w którym wyśmienite połączenie zmysłowości, mody i erotyki tworzą dekadencką mieszankę. Marka ta wierzy, że seks jest pięknym doświadczeniem i jest dumna z tego, że może pośredniczyć w dostarczaniu ludziom tej przyjemności. Poddaj się swoim pragnieniom i pozwól by Coco de Mer poprowadziło Cię do krainy rozkoszy.

Kajdanki Coco de Mer
Kajdanki Coco de Mer

Zabawy BDSM w najlepszym wydaniu

Ekskluzywny butik Coco de Mer, mieszczący się niedaleko Soho, najgorętszej dzielnicy Londynu, oferuje swoim klientom między innymi kolekcję skórzanych gadżetów przeznaczonych do zabaw BDSM. Cała seria została ręcznie wykonana z najwyższej jakości delikatnej jagnięcej i bydlęcej skóry oraz wykończona mosiądzem. Swoim klimatem nawiązuje do mrocznych lochów zamkowych. Niech Was to jednak nie zwiedzie! Solidne, ręczne wykonanie zapewnia wygodę i komfort użytkowania.

Idealny zestaw do seksu w klimacie Kinky

Cała kolekcja to idealny zestaw dla każdego kinkstera. Ergonomiczne wykonanie sprawia, że gadżety są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Wysoka jakość użytych materiałów oraz ręczne wykonanie gwarantują natomiast, że zabawki te będą Wam służyć przez lata. Poddajcie się swoim pragnieniom i pozwólcie, by Coco de Mer poprowadziło Was do krainy rozkoszy!