Women's Club Wydarzenia

Czwarte spotkanie z serii Women’s Club w Secret Place w Poznaniu!

Women's Club w Secret Place w Poznaniu

Dnia 16 marca miało miejsce czwarte spotkanie pod szyldem Women’s Club w Secret Place w Poznaniu. Są to warsztaty organizowane we współpracy Secret Place i Centrum Zdrowia Psychoseksualnego „Harmonia Art”. Na warsztatach poruszamy tematy zarówno lekkie, jak i te cięższe. Dla nas nie ma tematów tabu!

Co się działo ostatnio?

Tematem ostatniego spotkania były tajniki masażu oraz utrzymywania prawidłowej postawy ciała. Warsztaty prowadził dyplomowany masażysta p. Marek Żywica. Opowiedział nam o tym, jak dobrze „trzymać się w pionie” oraz jak radzić sobie z bólami menstruacyjnymi.

Czym są warsztaty Women’s Club w Secret Place w Poznaniu?

Women's Club w Secret Place w PoznaniuSpotkania pod szyldem Women’s Club są organizowane cyklicznie, co miesiąc w Secret Place w Poznaniu, począwszy od listopada ubiegłego roku. Stworzone one zostały po to, by kobiety mogły w swobodnej i przyjaznej atmosferze porozmawiać o swojej seksualności i nie tylko. „Women’s Club” stworzony został z myślą o kobietach. Jest to miejsce, w którym bez skrępowania, z otwartością w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania poruszamy zarówno trudne, jak i bardziej przyziemne tematy.

Co zyskasz biorąc udział w warsztatach Women’s Club?

Niezbędne do przyłączenia się do klubu są: dobry humor, wygodny strój, otwarty umysł.
Oferujemy: przyjazną atmosferę przy kawie/herbacie, znakomite towarzystwo, profesjonalnych prelegentów, mnóstwo praktycznej wiedzy.

Co dalej?

Następne spotkanie z cyklu Women’s Club już 13 kwietnia! O szczegółach będziemy informowali już wkrótce na naszych mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszamy do Secret Place przy ulicy Szkolnej 17 w Poznaniu! Niesamowita atmosfera gwarantowana!