Wydarzenia O co boicie się zapytać...

Dominacja kobieca w BDSM

Warsaw FemDom Party

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy Twój partner mówi Ci o wszystkim, czego chciałby spróbować w łóżku? Nawet jeśli macie bardzo udane życie seksualne, jesteście otwarci na siebie, a on jest bardzo pomysłowy w sypialni i razem nie stronicie od eksperymentów? Tak! Może istnieć taki obszar seksualności, do którego Twój partner nigdy Cię nie zapraszał, a skrycie o tym marzy. Pewnie zastanawiasz się co to za miejsce i dlaczego nigdy tam z nim nie byłaś? Jest to świat Dominacji Kobiecej.

Męskie fantazje o kobiecie dominującej

Być może zdziwisz się, jak wielu mężczyzn marzy o tym, by to kobieta przejęła inicjatywę w sypialni, i to w pełni. Chce poczuć się dosłownie pod stopą swojej Pani, ulegać, słuchać rozkazów, być zabawką w Jej rękach, a nawet znosić dla Niej ból. Jednak zdobyć się na odwagę i poprosić o dominację – to jest bardzo trudny krok, ponieważ w oczach mężczyzny chęć ulegania odbiera mu sporą część jego męskiej dumy, a ponadto grozi odrzuceniem lub nawet wyśmianiem ze strony kobiety. W istocie nic bardziej mylnego!

Kobieca dominacja w BDSMMęska uległość w BDSM

Uległości wobec kobiety o wiele bliżej jest do rycerskiego służenia Jej i oddawania czci, niż do bycia tzw. pantoflarzem. A kobiety niepotrzebnie obawiają się dominacji, bo myślą, że ich parter wyda im się mniej męski, zaś same stracą na kobiecości, wydając mu rozkazy. W rzeczywistości już wyartykułowanie potrzeby dominacji i uległości jest przejawem niezwykłego wzajemnego zaufania partnerów. Natomiast szacunek do wzajemnych potrzeb, uważne słuchanie ich i kreatywne spełnianie będzie jedynie umacniać łączącą Was więź. I możecie czerpać z tego mnóstwo radości!

Pierwsze kroki z świecie Femdom

Być może Twój partner dawał Ci kiedyś subtelne do zrozumienia, co go kręci, ale nie byłaś wtedy na to gotowa… a teraz nie masz nic przeciwko temu, by poczuć się piękną Władczynią, Królową, otoczoną uwielbieniem i obsypywaną znakami oddania. Masz wyjątkową szansę przyjrzeć się bliżej temu, czym jest świat Dominacji Kobiecej. Poznać ludzi, którzy podzielają tę pasję i swobodnie, świadomie i za obopólną zgodą realizują swoje potrzeby D/S (Dominantion/Submission). Bez obawy poznać, czym jest BDSM, w bezpiecznym, eleganckim miejscu, w wyjątkowym towarzystwie. Zobaczyć śmietankę towarzyską – piękne, dostojne Dominy i ich uległych podwładnych, którzy z całej Polski i zagranicy zjadą się w listopadzie do Warszawy do eleganckiego klubu o przewrotnej nazwie „Skandal” na wyjątkową imprezę – Warsaw Femdom Party.

Wybierz się na Warsaw Femdom Party

Nowicjuszki i nowicjusze są mile widziani na tej imprezie – organizatorzy zadbali o ich komfort poprzez wprowadzenie ścisłych oznaczeń dla uczestników imprezy. Np. biały kolor bransoletki, którą możesz wybrać na wejściu, oznacza „jestem nowa/nowy, porozmawiaj ze mną”. Inne kolory – niebieski i czerwony, zarezerwowane są dla bardziej doświadczonych i odważnych.

Organizatorzy przygotowali również mnóstwo atrakcji z zakresu Dominacji Kobiecej – pokazy burleski, shibari – japońskiej sztuki wiązania erotycznego, wax-play – zabaw z gorącym woskiem, etc. Będzie też miejsce do poznawania się i integrowania uczestników imprezy. Możesz więc założyć elegancki strój, przyjść sama lub ze swoim partnerem, jeśli pociąga go uległość wobec kobiet.

Pamiętaj – na imprezie nic nie musisz (poza przestrzeganiem zasad imprezy). Możesz obserwować, zagadywać, poszaleć na parkiecie – lub wcielić się w prawdziwą Mistress i pójść na całość ze swoim partnerem…

Po więcej informacji zapraszamy na stronę imprezy Warsaw Femdom Party.