Gadżety erotyczne

Dyskretny seks w miejscach publicznych? Teraz to możliwe!

We-Vibe Jive jajeczko wibrujące
We-Vibe Jive jajeczko wibrujące

Z pewnością nie raz, nie dwa fantazjowaliście o zabawach w miejscach publicznych. Któż nie lubi tego dreszczyku emocji? I tylko jedno pytanie pojawia się w głowie: czy ktoś zobaczy, czy nie? Odpowiedzią na te pytanie są masażery sterowane za pomocą aplikacji bądź pilota, dzięki którym zmniejsza się prawdopodobieństwo przyłapania przez postronnych gapiów.  Jedyne, co Wam zagraża to zdziwione spojrzenie, gdy orgazm przyjdzie zbyt szybko.

We-Vibe Ditto wibrujący korek analny
We-Vibe Ditto wibrujący korek analny

Wibrator sterowany telefonem. Czy to możliwe?

Jedną z marek szczycących się tworzeniem wysokiej jakości gadżetów erotycznych jest firma We-Vibe, która specjalizuje się w produkcji gadżetów przyszłości sterowanych za pomocą aplikacji.  W ofercie tej marki znajdziecie wibratory zdalnie sterowane. Niezależnie, czy wybierzecie jajeczko wibrujące Jive, korek analny Ditto, czy pierścień erekcyjny Verge, to zabawa na pewno będzie przednia. Wyobraźcie sobie tylko taki scenariusz: jesteście na obiedzie u rodziców, a Wasz partner siedzący obok udając, że coś sprawdza w telefonie włącza wibracje w jajeczku. Macie już wypieki na twarzy? Oczywiście scenariusz może być też zgoła odwrotny! Wystarczy tylko, że Wasz partner założy pierścień erekcyjny na swojego penisa i voila! Cała władza po Waszej stronie! Niech jego penis drży z rozkoszy pod stołem…

A może wibrator na pilota?

Jeśli jednak nie jesteście amatorami nowoczesnych technologii i sterowanie wibratorami za pomocą telefonu do Was nie przemawia, to i w tym wypadku mamy rozwiązanie. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się gadżety sterowane za pomocą pilota. Wiodącą marką tworzącą wibratory na pilota jest szwedzka firma LELO. W jej ofercie znajdziecie gadżety takie jak jajeczko wibrujące Hula, masażer prostaty Hugo, czy wibrator dla par Ida. Sam pilot jest elegancki i niepozorny. Ponadto wibruje w ten sam rytm co zabawka, dzięki czemu na Waszej dłoni możecie poczuć to, co czuje aktualnie partner bądź partnerka. Jakby tego było jeszcze mało, to sama zabawka jest wyposażona w innowacyjny system SenseMotion. Dzięki niemu możecie regulować moc wibracji poprzez poziome ruchy pilotem. Wibratory sterowane za pomocą pilota sprawdzą się także w przypadku zabawy w miejscach, w których niemile widziane jest używanie telefonów, jak na przykład kino. Wyobraźcie sobie tylko ten dreszcz podniecenia, gdy jesteście na romantycznym seansie, a druga osoba uruchamia zabawkę w najmniej spodziewanym momencie… Niewątpliwą zaletą takiego scenariusza jest też to, że nikt nie zauważy ani rumieńców na twarzy, ani rosnącego podniecenia.

LELO Ida wibrator dla par
LELO Ida wibrator dla par

Zabawy w miejscach publicznych nie tylko dla wybranych

Pogoda coraz bardziej sprzyja spacerom oraz wszelkiego rodzaju aktywności na łonie natury. Mamy nadzieję, że dyskretna zabawa w miejscach publicznych da Wam satysfakcję i nada Waszemu życiu seksualnemu nowych kolorów. Wszystkie wyżej wymienione produkty (i wiele więcej) są dostępne w naszych Salonach stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie oraz w naszym sklepie internetowym.