Salon Zmysłów Gadżety erotyczne

Ekskluzywne gadżety erotyczne w sypialni

Luksusowe gadżety erotyczne

Dbałość o detal, piękne kolory i najlepszej jakości materiały – tak można opisać współczesne gadżety erotyczne. Najlepsi producenci tworzą zabawki dla dorosłych, które nie tylko sprawiają niesamowitą przyjemność, ale i cieszą oko. Niektóre z nich, takie jak na przykład masażer osobisty Bijoux Indiscrets Diamond będą wyglądać gustownie także jako dekoracja w salonie czy sypialni.

Bijoux Indiscrets Diamond
Masażer Bijoux Indiscrets Diamond

Luksusowe wibratory

Jednak nie tylko w kwestii wyglądu mamy dziś spory wybór. To mnogość kształtów, rozmiarów i mocy działania sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wibratory tradycyjne, „króliczki”, masażery łechtaczki, czy dilda to tylko nieliczne propozycje. W ostatnim czasie absolutnym hitem stały się wibratory dla par, jak na np. Lelo Tiani 3. Szerokie spektrum możliwości, jakie niesie ze sobą używanie tego niepozornego urządzenia podbija serca setek par na całym świecie. Istnieje bowiem wiele różnych opcji jego użycia. W tym przypadku ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

LELO Tiani 3 wibrator dla par
LELO Tiani 3 wibrator dla par

Do głównych atutów wibratorów dla par można zaliczyć fakt, że mogą one dostarczyć różnorodnej stymulacji. Taki niepozorny sex gadżet może służyć zarówno do stymulacji punktu G lub łechtaczki,  jak również częściowo wypełnić pochwę, przez co zapewnić mocniejsze doznania przy penetracji. Drgania wibratora dla par są wówczas wyczuwalne u obojga partnerów. Kolejnym ważnym czynnikiem jest możliwość używania go w wodzie, ponieważ Tiani 3 (tak jak i inne wibratory dla par) jest wodoodporny. Z tym gadżetem każda kąpiel czy prysznic może stać się przyjemną chwilą uniesienia.

Co do stymulacji łechtaczki?

A co dla zwolenniczek pieszczot oralnych? Kolejny bestseller – Lelo Sona, czyli bezdotykowy stymulator soniczny. Produkt ten imituje ssanie, więc z powodzeniem można użyć go do pobudzenia łechtaczki czy sutków. Z racji wielu dostępnych w nim programów oraz stopni intensywności nigdy się nie znudzi i będzie za każdym razem wywoływał inne odczucia. Produkt ten również jest wodoodporny.

Zadbaj o swoje zdrowie

Produkty dla dorosłych to jednak nie tylko orgazm i satysfakcja seksualna, ale również pielęgnacja zdrowia. Służą temu kulki gejszy, takie jak Lelo Luna Pleasure. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach różniących się wielkością. Standardowe są w szczególności dedykowane kobietom po porodzie siłami natury. Natomiast wersja mini przeznaczona jest dla tych Pań, które jeszcze nie rodziły.

Regularny trening z ich udziałem wzmacnia mięśnie dna miednicy (zwane również mięśniami Kegla), przez co jest znakomitą i skuteczną forma profilaktyki nietrzymania moczu. Oprócz tej niewątpliwej korzyści płynącej z użycia kulek jest jeszcze jedna – poprawa jakości życia seksualnego.

Luksusowe gadżety BDSM

Coco de Mer akcesoria BDSM
Coco de Mer akcesoria BDSM

Tym, którzy preferują więcej pikanterii w sypialni polecamy produkty marki Coco de Mer. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości akcesoria, wykonane z delikatnej skóry jagnięcej, przełamanej mosiężnymi uchwytami i dodatkami. Projektanci odpowiedzialni za wykonanie serii zadbali o każdy detal kajdanek, knebli, pacek, pejczy oraz wszystkich pozostałych produktów, tworząc naprawdę ekskluzywną kolekcję akcesoriów do zabaw w klimacie BDSM.