O co boicie się zapytać...

Idealny penis – czy taki istnieje? Jaki powinien być?

idealny penis

Idealny penis – czyli jaki? O idealnych proporcjach pod męską bielizną od niepamiętnych czasów krążą legendy. Czy w ogóle można mówić o istnieniu czegoś takiego jak „członek idealny”? Jeśli tak, to jaki powinien być idealny penis? Już w starożytności utożsamiano duży członek z większą płodnością i ogólnie: zdolnościami mężczyzny w zakresie prokreacji. W mitologii greckiej i rzymskiej Priap, bóg płodności i urodzaju ukazywany był jako mężczyzna w zbroi z wielkim, wyeksponowanym członkiem w stanie erekcji. Mimo tego zdaje się, że sztuka raczej nie przyjmowała aż tak dużej wagi do „wyolbrzymiania” męskiego przyrodzenia, czego przykładem może być rzeźba Dawida autorstwa Michała Anioła.

 

Jak jest dziś, czy raczej: jak jest w rzeczywistości? Cóż, prawdopodobnie nie ma na to wyłącznie jednej dobrej odpowiedzi. Chciałoby się powiedzieć „Ile mężczyzn, tyle penisów”, a idąc o krok dalej, można by dodać także: „ile kobiet, tyle ideałów”.

„Idealny penis” znaczy ogromny? Jak to właściwie jest z tą wielkością?

Badań, wg których starano się ustalić średnią długość penisa w różnych częściach świata powstało już całe mnóstwo. Większość z nich zakłada, że średnia wielkość penisa dla mężczyzny rasy kaukaskiej to ok. 13 cm i Polacy się w tym przedziale mieszczą. Brzmi zaskakująco? Pamiętajmy, że wynik jest średnią powstałą z sumy długości podzielonej przez liczbę „mierzonych” penisów, a nie najczęściej występującą długością członka. Odstawmy jednak te badania na bok i skupmy się tym zagadnieniu z nieco innej perspektywy. „Badania z 2005 roku pokazują, że jedynie 50 procent mężczyzn jest zadowolonych z wielkości swojego prącia, podczas gdy 70 procent kobiet jest „bardzo zadowolonych” z wielkości narządów płciowych swoich partnerów; tylko 6 procent uważa, że mogłyby być one większe.” (źródło: Wikipedia)

Biorąc pod uwagę te dane łatwo możemy dojść do wniosku, że największą frustrację i niezadowolenie z długości członków odczuwają ich posiadacze… Czy słusznie?

Idealny penis okiem mężczyzn i kobiet

Delfina Dellert z portalu Foch.pl przeprowadziła ankietę wśród mężczyzn i kobiet, prosząc ich, by narysowali jak wg nich powinien wyglądać idealny penis. Jaki był wynik tego eksperymentu? Przede wszystkim niezwykle zabawny!

Jak mówi jedna z uczestniczek ankiety, „nie spodziewamy się kaloryfera i TAAAKIEGO penisa, tylko namiętności i umiejętności”. Panowie, naprawdę warto wziąć te słowa do serca! Jeśli w rzeczywistości jest tak, jak mówią uczestniczki ankiety i większość panów chciałaby „mieć większego”, niech te słowa będą jak wiadro zimnej wody. Jeśli idealny penis wcale nie musi być ogromny, to jaki powinien być? Odpowiedź wbrew pozorom jest bardzo prosta! Idealny penis to taki, który jest przede wszystkim: czysty, zadbany, dyspozycyjny i w dobrej kondycji!

Nie wielkość, nie grubość, to może… styl?

Mieszkająca w Nowym Jorku Soraya Doolbaz wpadła na wyjątkowy pomysł na biznes. Ponieważ zarówno jej, jak i jej koleżankom zdarzało się otrzymywać od panów zdjęcia penisów w ramach sextingu, dziewczynie w pewnym momencie narodził się w głowie pomysł, by samemu zająć się profesjonalnym fotografowaniem penisów. Żeby było ciekawiej, sięgnęła po ubranka dla lalek – z jakim efektem? Sami zobaczcie!

Więcej informacji na temat Sorai Doolbaz, jak również próbkę prac artystki znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej. Cena niektórych limitowanych fotografii jej autorstwa sięga nawet 10 tysięcy dolarów!

 

Na koniec niespodzianka od szwedzkiej marki LELO: TUX, czyli smoking dla prawdziwego gentlemena!

Lelo TUX - idealny smoking na idealny penis!


Zdjęcie główne: Graham Campbell / Flickr.com