Gadżety erotyczne

Zmysłowe inspiracje na Dzień Kobiet

Zmysłowe inspiracje na dzień kobiet

Drogie i drodzy! 8 marca, czyli dzień kobiet, już za parę dni – to świetna okazja do tego, by sprawić romantyczny prezent tej, na której nam zależy najbardziej. To świetna okazja do tego, aby zwrócić uwagę na płomienne uczucie, wzniecić ogień namiętności jeśli go zabrakło, lub też zdążył nieco przygasnąć… Poznajcie nasze zmysłowe inspiracje na dzień kobiet! Z pewnością sprawią one niezapomnianą radość obdarowanej, jak również zapewnią moc doznań i rozrywek, do których adresatka prezentu będzie wracać często i niekoniecznie sama…

Zmysłowe inspiracje na Dzień Kobiet

Dzień kobiet

Je Joue  – Rabbit Bullet

Pierwszą propozycję, jaką chcielibyśmy Państwu zaoferować, to „Rabbit Bullet” – w wolnym tłumaczeniu „króliczy pocisk”, czyli bardzo nietypowy mały wibrator, przeznaczony do stymulacji łechtaczki.

Łechtaczka to najbardziej wrażliwe miejsce erogenne na ciele kobiety. Pieszczoty łechtaczki można nazwać prawdziwą „autostradą do nieba”, bo to świetny sposób na to, aby szybko osiągnąć orgazm, nawet wielokrotnie podczas jednego seansu….

Ten dyskretny, niewielki wibrator nazwę zawdzięcza swoim „króliczym uszom”, które są bardzo elastyczne i pozwalają przenieść przyjemne wibracje na przestrzeń w okolicach łechtaczki, a nie na samą łechtaczkę bezpośrednio. Dzięki temu zabawa jest dużo przyjemniejsza, a w dodatku trudniej przesadzić z przypływem wrażeń. Każda z Was z pewnością wie, że łechtaczka nie lubi zbyt mocnych doznań. Ten króliczek pozwoli Wam osiągnąć pełnię zmysłowych doznań, nie wydając przy tym wszystkich pieniędzy z portfela…

Rianne S. – Ana’s Trilogy I

Jeżeli szukacie czegoś, co zaspokoi wszystkie zmysły jednocześnie, proponujemy zestaw marki Rianne S., w skład którego wchodzi nie jeden, ale aż cztery przedmioty, które łącznie składają się na kompletne akcesorium, które możecie wykorzystać do zaaranżowania intymnej sytuacji.

W skład zestawu wchodzi opaska na oczy, piórko do łaskotania, klamerki na sutki oraz mały wibrator w kształcie szminki. Opaska pozbawi zmysłu wzroku, ale wyostrzy wszystkie pozostałe. Możemy się nimi bawić subtelnie, delikatnie muskając nagie ciało za pomocą piórka, ale zabawa może być też dużo bardziej dynamiczna, a to dzięki niewielkiemu, acz bardzo intensywnemu wibratorowi i klamerkach na sutki. To wszystko dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a do tego dzięki przepięknemu opakowaniu nie musimy dodatkowo inwestować w ozdobny papier czy pudełeczko – wystarczy, że przewiążemy oryginalne pudełko grubszą wstążką, a będzie się ono fantastycznie prezentować w chwili obdarowywania.

Szukacie czegoś bardziej szalonego? W takim razie nie możecie przejść obojętnie obok naszego bestsellerowego wibratora dla par – We-Vibe Sync. To gadżet stworzony z myślą zarówno o mężczyźnie, jak i o kobiecie. Jego niepozorny wygląd może być złudny, bo w rzeczywistości jest to gadżet który służy obojgu partnerom podczas stosunku. Kobieta wkłada jedną część wibratora do pochwy, a druga pozostaje na zewnątrz, przenosząc wibracje bezpośrednio na łechtaczkę. W tym samym czasie partner może wejść do środka i on również będzie odczuwał przyjemne wibracje w trakcie stosunku. Mało tego! Wibracje silnie rezonują, a więc penis partnera podczas korzystania z We-Vibe zamienia się w żywy wibrator! Sync pozwala zablokować kąt rozszerzenia urządzenia, tak, aby idealnie dopasować się do kobiecych potrzeb.

We-Vibe Sync

Sync może być sterowany za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Pozwala to tworzyć swoje własne tryby wibracji, programując każdy z dwóch silników niezależnie, a jeśli mamy takie życzenie, możemy nawet oddać kontrolę nad zabawką partnerowi lub partnerce, niezależnie od tego, gdzie się znajduje!

Możliwości wykorzystania We-Vibe są nie do zliczenia! Jeżeli rozszerzymy jego kąt szeroko, możemy go nawet przyłożyć do szyi i wykorzystywać podczas aktywnego uprawiania seksu oralnego, dzięki czemu również mężczyzna może czerpać ogromną radość z korzystania z zabawki.

Artykuł został opracowany na bazie doświadczeń profesjonalnych doradczyń klienta w Salonie Zmysłów. Wybierając któryś z wyżej wymienionych produktów, dokonujesz zakupu rekomendowanego przez największe ekspertki w zakresie gadżetów erotycznych w Polsce.