Gadżety erotyczne

Jajeczko Lush podbija świat umożliwiając seks szerokopasmowy

jajeczko Lush Lovense

Dalekie podróże coraz częściej leżą w zasięgu naszej ręki. Podróżujemy z różnych względów, ekonomicznych, biznesowych bądź czysto relaksacyjnych. Za sprawą nowoczesnych technologii zmienia się także podejście do zawierania nowych znajomości. Rewolucja technologiczna umożliwia zawieranie kontaktów poprzez różne fora internetowe czy też portale społecznościowe. Coraz częściej znajdujemy także miłość w Internecie setki kilometrów od nas.

Miłość, miłość w Internecie

Obecnie coraz częściej żyjemy w związkach na odległość. O ile więź emocjonalną można pielęgnować za pomocą różnych komunikatorów internetowych, to z poczuciem bliskości i intymności nie jest to takie proste, co nie znaczy, że niemożliwe. Idąc z duchem czasu i odpowiadając na nasze potrzeby powstała cała gama gadżetów erotycznych sterowanych zdalnie. Z inicjatywą wyszła marka Lovense tworząc pierwsze na rynku gadżety erotyczne sterowane z poziomu aplikacji w telefonie. Flagowym produktem tej marki jest jajeczko Lush, które podbiło serca milionów osób na całym świecie.

Jajeczko Lush to prawdziwy król orgazmów!

wibrujące jajeczko Lush Lovense
wibrujące jajeczko Lush Lovense

Można śmiało stwierdzić, że jajeczko Lush zrewolucjonizowało świat zabawek erotycznych. Gadżet ten doda pikanterii każdej grze wstępnej. Ze względu na to, że można nim sterować zarówno z krótkiego, jak i długiego dystansu, to wibrujące jajeczko doskonale się sprawdzi do zabaw w miejscach publicznych. Czujecie ten dreszcz podniecenia? Pobierzcie aplikację Lovense na swoje telefony i zacznijcie zabawę! Ponadto to różowe jajeczko może wibrować w rytm muzyki, którą lubicie. Bawcie się w rytmie swoich ulubionych kawałków. Jajeczko Lush posiada także funkcję reagowania na dźwięki z otoczenia. Jakby tego było jeszcze mało, możesz zaprogramować to różowe cudo, by wibrowało o wybranej przez Ciebie godzinie. Poranne wstawanie już nie będzie koszmarem, a stanie się czystą przyjemnością! Jajeczko Lush sprawi, że rozłąka będzie dużo przyjemniejsza!

Rodzina Lovense w komplecie

Jajeczko Lush odniosło ogromy sukces na rynku zabawek erotycznych. W związku z tym firma Lovense postanowiła pójść o krok dalej i stworzyła całą linię gadżetów, którymi można sterować za pomocą aplikacji. Dziś w ich ofercie znajdziecie korek wibrujący Hush, masażer prostaty Edge, stymulator punktu G Osci, mały wibrator łechtaczkowy Ambi, różdżkę do masażu Domi oraz nowość, unowocześnione jajeczko Lush 2, które działa jeszcze lepiej niż jego poprzednik! Jak widać rozłąka oraz związki na odległość nie muszą już się wiązać z nudą i tęsknotą, a mogą być całkiem ekscytujące. Jajeczko Lush oraz inne produkty marki Lovense możecie zobaczyć w naszych Salonach w Poznaniu oraz Warszawie.