Gadżety erotyczne

LELO HEX: prezerwatywy nowej generacji już dostępne w Salonie Zmysłów!

LELO HEX - prezerwatywa nowej generacji

Choć technologia gna do przodu i ma wpływ na wszystko, co nas otacza, niektóre rzeczy nie uległy wielkim zmianom. Komputery zdążyły zmniejszyć swoje gabaryty wielokrotnie, tak samo jak zmieniła się ich funkcjonalność. Telefony, niegdyś jedynie stacjonarne, później komórkowe, zostały obecnie niemal całkowicie wyparte przez smartfony, które już nie tylko pozwalają nam wykonywać rozmowy telefoniczne, ale służą nam niemal w każdej dziedzinie naszego życia. Motoryzacja, architektura, rozrywka, a nawet sztuka, wszystkie te dziedziny ciągle się zmieniają pod wpływem zmieniających się technologii. Mimo tego, niektóre z rzeczy, których używamy na co dzień nie zmieniły się tak istotnie. LELO HEX to pierwsza innowacja wśród prezerwatyw od 70 lat.

LELO HEX: prezerwatywy nowej generacji już dostępne w Salonie Zmysłów!

W ciągu tego czasu pojawiło się wiele niebezpiecznych zagrożeń związanych z infekcjami dróg płciowych i niestety, istniejące dotychczas prezerwatywy nie nadążają za zmieniającymi się wymaganiami ze strony konsumentów. Kupując paczkę prezerwatyw oczekujemy, że w pełni uchroni nas ona od zagrożeń, jednocześnie nie mając wpływu na przyjemność i jakość doświadczenia. Już niebawem, dzięki szwedzkiej marce LELO, będziemy mieć dostęp do produktu, który nam to umożliwi.

Grafen to innowacyjny wynalazek, do odkrycia którego przyczynili się polscy naukowcy

To, co odróżnia LELO HEX od jakiejkolwiek istniejącej dotychczas prezerwatywy, to jej struktura. Inspiracją do jej powstania był grafen, niedawno odkryte tworzywo o niezwykłych właściwościach. Grafen jest materiałem bardzo elastycznym, ale przede wszystkim: niezwykle wytrzymałym. LELO HEX całkowicie pokryte są wzorem w kształcie połączonych ze sobą heksagonów (sześciokątów), przypominającym plaster miodu. Każda prezerwatywa LELO HEX składa się z 350 takich plastrów. Dzięki takiej strukturze, prezerwatywa z łatwością dopasowuje się do kształtu członka, obejmując go, a nie uciskając, co zapewnia wygodę, a także zabezpiecza przed ewentualnym, przypadkowym ssunięciem się prezerwatywy w trakcie stosunku. Przede wszystkim jednak taka struktura zapewnia nieosiągalną dotychczas wytrzymałość prezerwatywy. Zresztą, przekonajcie się sami – na poniższej grafice widać porównanie pomiędzy LELO HEX, a klasyczną prezerwatywą jednej z najchętniej wybieranych marek. Różnice widać na pierwszy rzut oka.

LELO HEX
Animacja: materiały prasowe

Niektórzy rezygnują z zakładania prezerwatywy twierdząc, że „i tak może pęknąć”. Po to powstało LELO HEX, aby pozbawić właśnie takich ludzi ich wymówek.

Charlie Sheen, popularny aktor, znany z wielu głośnych ról w filmach i serialach, ale także ze swojego barwnego życia prywatnego, jest ambasadorem LELO HEX. Sheen, sam będąc nosicielem wirusa HIV, angażuje się w promocję powstającego produktu. Chce w ten sposób zwiększyć społeczną świadomość tego, jak tragiczne w skutkach mogą być te krótkie chwile, w których wybieramy przyjemność kosztem bezpieczeństwa. Przypomnijmy, że zgodnie z informacjami podawanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), skuteczność prezerwatywy w zapobieganiu zakażeniu wirusem HIV to 80-95%. Oznacza to, że stosunek z prezerwatywą jest niemal całkowicie bezpieczny.

Więcej na temat tego rewolucyjnego projektu dowiecie się odwiedzając oficjalną stronę internetową LELO HEX.


A teraz zapraszamy na #11 odcinek z cyklu Salon Zmysłów: