Gadżety erotyczne

LELO w “50 Shades of Grey”

LELO to szwedzka marka i lider na rynku luksusowych gadżetów do sypialni. Bicze, szpicruty, pasy do wiązań, opaski na oczy i oczywiście zabawki erotyczne – to prawdziwe gwiazdy filmu „50 Shades of Grey” i książkowej trylogii pikantnego erotyzmu EL James. Jeżeli tak jak Christian pragniesz urządzić swój własny „pokój zabaw”, lub po prostu szukasz pomysłów na podkręcenie atmosfery w czasie wolnym, książki z serii „50 Shades of Grey” (i produkty LELO) mogą Ci podrzucić parę świetnych inspiracji.

LELO w „50 Shades of Grey”

opaska 50 shades

Opaski na oczy

LELO - INTIMA
LELO – INTIMA

Czasami wystarczy zamknąć oczy, by wskoczyć obiema nogami na zupełnie nowy grunt. Zakładając luksusowe, jedwabne opaski na oczy, stracisz możliwość widzenia, ale w zamian wyostrzysz pozostałe zmysły i zbudujesz napięcie. Partner z zasłoniętymi oczami nie będzie mógł odgadnąć, gdzie i kiedy poczuje następny dotyk Twojej dłoni (lub pejcza!).

Oto opaska na oczy, użyta przez Christiana Greya i Anastazję Steel w „50 Shadese of Grey”. Wcześniej mogłeś ją znaleźć w ofercie LELO!

Opaski na nadgarstki

boa
LELO – BOA

Jest ich całe mnóstwo, mają różne kształty i są wykonane z różnych materiałów. Wiele osób stawiających pierwsze kroki w BDSM myśli, że kajdanki to najbardziej klasyczne akcesorium, jednak jeśli miałyście do czynienia z tanimi podróbkami podczas wieczoru panieńskiego, wiecie, że noszenie takiego gadżetu może być dość nieprzyjemne, a do tego może zostawiać ślady (co nie jest pożądane, jeżeli pragniesz eksplorować swoją seksualność, ale nie chcesz mieć zniszczonych nadgarstków).

Używając delikatnych opasek, takich jak LELO BOA Pleasure Ties, doświadczenie będzie dużo bardziej komfortowe dla poczatkujących. W dodatku bez trudu przewiążesz je przez łóżko. Z kolei jedwabne kajdanki ETHEREA mogą być używane zarówno na nadgarstkach, jak i kostkach, ale zapewniają też dodatkową amortyzację. Jeśli masz ochotę na coś ostrzejszego, sięgnij po SUTRA – opaski do krępowania na łańcuszku. Pamiętaj, że bez względu na temperaturę w sypialni, krępując ciało powinniście mieć możliwość włożenia dwóch palców pomiędzy opaskę a ciało.

Pejcze

LELO - SENSUA
LELO – SENSUA

Jeśli Twój partner jest całkowicie związany, prawdopodobnie nie ma lepszego sposoby by kusić jego zmysły, niż ekskluzywny, zamszowy flogger, czyli pejcz. Z krótkim uchwytem i elastycznymi frędzlami, to idealne narzędzie do rozpalania zmysłów – delikatnymi ruchami smagaj skórę, a nieco mocniejszych ruchów używaj na napiętych mięśniach na ciele. Gruby zamsz oferuje dużo bardziej rozgrzewające i „puchowe” doświadczenie, niż szorstkość tańszych produktów gorszej jakości. To raczej drobny pejczyk, jednak łatwo nim kontrolować, a do tego pozwala na wymierzenie razów o pokaźnej sile.

Kulki rozkoszy

LELO - LUNA BEADS
LELO – LUNA BEADS

Znane także jako kulki Ben Wa, te specjalnie wyważone kuleczki doskonale nadają się do połączenia pracy zawodowej z erotyczną rozkoszą. Po włożeniu, ich ciężar wywiera wpływ na mięśnie pochwy, zmuszając je do skurczu. W ten sposób zapewnisz sobie mini-trening mięśni dna miednicy (co jest związane z silniejszym, bardziej intensywnym odczuwaniem orgazmu), a małe, cięższe kuleczki umieszczone w ich wnętrzu będą się poruszać razem z Twoimi ruchami, zapewniając Ci nieziemską przyjemność. Co najlepsze, w tym samym czasie możesz poświęcić się domowym obowiązkom.

LELO - Smart Wand
LELO – Smart Wand

Wibrator „różdżka”

W jednej z najbardziej pikantnych scen z “50 shades…”, Christian wraz z Aną praktykują aktywność zwaną „odmową orgazmu”. O ile może ona przybrać wiele różnych form, w filmie Christian stymuluje Anastazję przy użyciu wibratora w kształcie magicznej różdżki. To bardzo dobrze znany typ „masażera” – poważnie, świetnie nadaje się do masowania dosłownie każdej części ciała, a do tego oferuje bardzo mocne wibracje. Po doprowadzeniu jej do granic orgazmu, Christian gwałtownie usuwał różdżkę z ciała Any, nie pozwalając jej na jego osiągnięcie. Następnie, Christian powtarzał tą czynność raz za razem. Podczas praktyk BDSM, możesz stworzyć uczucie frustracji i bezradności u uległego partnera, aż do czasu gdy postanowisz go wynagrodzić (o ile się na to zdecydujesz).

Wniosek…

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób odnowić swoje pudełko z zabawkami, lub chcesz się głębiej zanurzyć w tajemnicach zabaw w stylu BDSM, każdy z wyżej wymienionych produktów może dodać mnóstwo nowych doświadczeń podczas dzielenia się nimi z partnerem. Pamiętaj, że na cokolwiek się zdecydujecie, powinniście pamiętać o trosce o zachowanie bezpieczeństwa. No, i oczywiście o dobrej zabawie!


Na podstawie: Donna Turner dla LELO