Seksualność w sztuce

Look at this pussy! Instagram, na którym są same waginy

Look at this pussy to konto na Instagramie, które zdecydowanie polecamy obserwować. Jego autorki, Eva Sealove i Chelsea Jones to dziewczyny, które wpadły na nietypowy, ale jakże ciekawy pomysł – postanowiły umieszczać na Instagramie tylko i wyłącznie zdjęcia, które przedstawiają rzeczy przypominające… waginy. Czyżby ktoś miał nieczyste myśli? Widocznie my je musimy mieć non stop, bo dostrzegamy w tych zdjęciach dużo więcej, niż to, co w rzeczywistości przedstawiają

Jesteśmy pod wrażeniem tego zbioru zdjęć, bo to doskonały dowód na to, że erotyzm może tkwić niemal we wszystkim – sztuką jest umiejętność dostrzegania takich erotycznych niuansów w codziennym życiu. Muszę przyznać, że przeglądając te zdjęcia niejednokrotnie byłam zaskoczona pomysłowością autorek, bo nawet mi (a umysł mam, jak sądzę, całkiem otwarty) na pierwszy rzut oka nie przyszły do głowy żadne intymne skojarzenia. Jak widzicie, jeśli pozwolicie erotyzmowi trochę przejąć władzę (oczywiście nie dosłownie) nad swoim życiem, staje się ono ciekawsze.

Look at this pussy! Instagram, na którym są same waginy

Look at this pussy

Inspiracją do stworzenia takiego zbioru zdjęć była dla dziewczyn znana nam wszystkim z dzieciństwa gra „Gdzie jest Wally?”. Pamiętacie te wszystkie kolorowe plansze z milionami drobnych elementów, na których ukrywał się szczupły chłopiec w pasiastej koszuli? Kolorowe rysunki zastąpiła rzeczywistość, a Wally’ego – wszystko, co przypomina waginę.

Look at this pussy

Nazwa „look at this pussy” również została wybrana nieprzypadkowo. Jak wiele ciekawych pomysłów, ten również narodził się poniekąd z przypadku. Początkowo dziewczyny robiły zdjęcia tylko dla siebie, wysyłały je sobie nawzajem, dodając dopisek „look at this pussy!”.

  • Look at this pussy znajdziecie na Instagramie klikając tutaj: link.

Zdjęcie główne: Pixabay

Dodaj komentarz

Kliknij, aby dodać komentarz