Wydarzenia

Lust Supper – klubowa impreza dla fetyszystów

Lust Supper
fot. Lust Supper

Lust Supper to prawdziwa wisienka na torcie dla uwielbiających techno fetyszystów. Pierzu dodaje fakt, że wejść na imprezę mogą tylko wybrani…

Czym jest Lust Supper?

Lust Supper przede wszystkim jest imprezą klubową. Odbywa się w klubie odpowiednio zaadoptowanym do fetyszowego klimatu imprez. Są więc playroomy z meblami BDSM, szatnia i przebieralnia, ale także profesjonalne nagłośnienie i świetnie wyposażony bar.

Muzyka? Oczywiście techno, minimal, elektro, machine body music, kilku DJów i pełen dancefloor!

Kto przychodzi na imprezy?

Organizatorzy bardzo dbają o dokładną selekcję gości. Na Lust Supper przychodzą więc sami uśmiechnięci i roztańczeni ludzie, ubrani w latex, skórę, fetyszową bieliznę lub…. nie ubrani wcale.

Jakie obowiązują zasady?

Naczelną zasadą jest dobra zabawa w atmosferze otwartości, akceptacji i pozytywnego nastawienia. Podczas każdej imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania i filmowania. Nie ma też absolutnie żadnej tolerancji dla nachalności ani agresywności. Wstęp na imprezę mają tylko i wyłącznie osoby posiadające karty klubowe. Nie ma od tego wyjątków. Dzięki temu na Lust Supper trafiają osoby zweryfikowane przez organizatorów, lubiące techno, fetyszowe i oczywiście ubrane zgodnie z dress-code.

Czym Lust Supper różni się od klubowej imprezy?

Priorytetem dla organizatorów jest dobra atmosfera. Każdy gość czuje się bezpiecznie i swobodnie. Na tej imprezie NIE znaczy NIE i nie ma od tego żadnych odstępstw. Można ubrać się w tak odważny strój, na jaki się ma ochotę i świetnie się bawić. Nie ma osób narzucających się. Wręcz przeciwnie – ścisła selekcja gości zapewnia każdemu poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Chcesz spróbować?

Jeśli chcesz pójść na Lust Supper, a nie masz jeszcze karty klubowej, koniecznie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Więcej informacji na temat imprez znajdziesz na stronie Lust Supper.