Gadżety erotyczne

MAZE od Bijoux Indiscrets już w Secret Place!

MAZE to kolekcja składająca się z pięknych akcesoriów, które mogą być stosowane jako uzupełnienie seksownej bielizny w sypialni, lub też noszone w połączeniu z codziennym ubiorem, podkreślą drapieżny i seksowny charakter noszącej ją osoby.

MAZE od Bijoux Indiscrets już w Secret Place!

Wszystkie akcesoria z kolekcji MAZE wykonane zostały z troską o środowisko naturalne, dlatego Bijoux Indiscrets zdecydowało się zrezygnować z użycia naturalnej skóry na rzecz ekologicznej, co rzecz jasna skutkuje niższą ceną, ale także sprawia, że produkt który możecie Państwo kupić powstał nie zadając cierpienia zwierzętom i może być używany przez wegan i wszystkie osoby, które nie chcą napędzać bezwzględnego dla zwierząt przemysłu skórzanego.

Wszystkie produkty z serii MAZE dostępne są w wersji czarnej oraz brązowej.

Sprawdźcie, jak prezentuje się MAZE na oficjalnym teaserze do sesji zdjęciowej promującej kolekcję:

Bijoux Indiscrets, czyli miłość i pasja

Pochodząca z upalnej Barcelony marka Bijoux Indiscrets konsekwentnie podbija świat mody, elektryzując swoim niezwykle zmysłowym i subtelnym podejściem do erotyki i kobiecego piękna.

Na początku tego roku, podczas gali wręczania Oscarów, mieliśmy okazję podziwiać występ Abla Tesfaye, znanego szerzej publiczności pod pseudonimem The Weeknd, który wystąpił w towarzystwie przepięknych tancerek, noszących maski pochodzące właśnie od Bijoux Indiscrets.

Mimo, że występ The Weeknd był krótki, bo zaśpiewał on tylko jedną piosenkę, to jego klasyczny, matowy garnitur kontrastujący z grupą tancerek w seksownej bieliźnie i maskach Bijoux Indiscrets zrobił prawdziwą furorę.

Występ The Weeknd na gali Oscars 2016 możecie zobaczyć tutaj:

The Weeknd – Earned It (Oscars 2016) from Radio Greysessed on Vimeo.

Kim Kardashian Valentine's Day Gift GuideNazwa tej marki jest nieprzypadkowa, pochodzi z języka francuskiego, a konkretniej zaczerpnięta została z tytułu powieści Denisa Diderota, jednego z najsłynniejszych twórców z epoki Oświecenia. W dosłownym tłumaczeniu Bijoux Indiscrets oznacza „niedyskretne klejnoty”.

Bijoux Indiscrets jest marką coraz częściej wybieraną przez największe sławy ze świata mody i popkultury. Wielbicielką ich biżuterii jest choćby Kim Kardashian, która kajdanki z serii Desir Metallique w wersji czarno-złotej wymienia jako jeden ze swoich ulubionych akcesoriów sypialnianych, które chętnie poleciłaby jako prezent na walentynki. Nie mamy wątpliwości, że to świetny wybór.

Wszystkie produkty z kolekcji MAZE dostępne są w Secret Place, zarówno stacjonarnie, jak i na stronie internetowej. Sprawdź tutaj.