Poradniki Gadżety erotyczne

(nie)pogrywaj ze mną, czyli gry erotyczne

Gra erotyczna Mistrz
Gra erotyczna Mistrz

Brak pomysłu na prezent dla ukochanej osoby lub urozmaicenie gry wstępnej? Z pomocą przychodzą gry erotyczne, które podniosą ciśnienie i rozbudzą zmysły. Szeroka oferta pozwoli na wybór idealny dla Was. Niech Was nie zwiedzie forma, w jakiej przedstawiona jest zabawa! Wbrew pozorom niewiele ma ona wspólnego z tradycyjną grą w chińczyka, jaką pamiętacie z dziecięcych lat.

Dla kogo skierowane są tego typu zabawy? Dla wszystkich tych, którym znudziła się standardowa gra wstępna oraz dla osób, które wciąż szukają nowych wrażeń. Główną zaletą gier erotycznych jest nieprzewidywalność – nie możesz się przygotować, nie wiesz, jaką kartę wylosujesz lub jaką liczbę oczek wyrzucisz.

Producenci starają się jak mogą, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego są gry, które składają się z samych kart, dzięki czemu możesz zabrać je w podróż nie martwiąc się o gabaryty. Ale są również bardziej rozbudowane, zawierające wiele pobudzających wyobraźnię gadżetów i opcji użytkowania.

Gry erotyczne – krótki przegląd

Gra erotyczna „Sekrety Nocy” dzieli się na dwa etapy. Pierwszy: „flirt i podniecenie” pozwala się zrelaksować i wprawić w odpowiedni nastrój oraz pobudza wyobraźnię. Drugi etap to: „ekstaza i spełnienie”, która ma na celu rozpalić i podniecić. Najważniejszą zasadą jest jednak zachowanie wstrzemięźliwości do samego ukończenia gry, dzięki czemu narodzi się w Was rządza i napięcie. Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych pól planszy, w trakcie czego wykonuje się polecenia przypisane do pola lub karty. Do zestawu dołączone są kajdanki, wibrator, opaska na oczy, plansza, karty rozkoszy, pionki, kostka i instrukcja. Możecie również zmienić reguły według własnych upodobań. Gra cieszy niesamowitą popularnością, dzięki czemu doczekała się młodszej siostry. „Sekrety Nocy Elite” została rozszerzona i urozmaicona, a gadżety są jeszcze piękniejsze i bardziej ekskluzywne.

Gra erotyczna Sekrety Nocy Elite
Gra erotyczna Sekrety Nocy Elite

Kolejną propozycją jest „Tabou” od Jou Jou. Gra zawiera 7 erotycznych scenariuszy, które dostarczą wielu godzin niezapomnianych zabaw. W zestawie znaleźć można również wibrator stymulujący punkt G, eleganckie kajdanki na łańcuszku, piórko oraz lubrykant.

Gra erotyczna „Mistrz” jest z kolei skierowana dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie BDSM lub chcących poznać świat tego rodzaju przyjemności. Wśród wielu gadżetów standardowo pojawiających się w grach erotycznych, w tym zestawie znajduję się dodatkowo pejcz. Jeśli więc marzy Ci się zaznanie świata BDSM, ale nie wiesz jak o tym poinformować swojego partnera/partnerkę, ta propozycja jest dla Ciebie! Obdaruj ukochaną osobę grą „Mistrz”, a ona poprowadzi Was dalej.

Marzy Ci się romantyczna kąpiel? Postaw na grę „Delices”. Podaruj niesamowite doznania ukochanej osobie! W zestawie znajdziesz pływającą święcę, musującą kulę do kąpieli, opaskę na oczy, termofor oraz piórko. Zasłoń oczy partnera i zaskocz go jeszcze bardziej!

A co dla chcących zaznać odrobiny ekscytacji poza domem? Kolejne dwie propozycje są niewielkich rozmiarów, więc z powodzeniem możesz zabrać je ze sobą w podróż. Pierwsza z pozycji to gra „L’amour”, w zestawie której znajdziesz 54 karty do gry w kształcie serc oraz dwie kostki i instrukcję. Na specjalnym serduszku każde z Was pisze swoje życzenie, które chciałoby, aby spełnił je partner. Osoba, która wygra grę otrzyma możliwość zrealizowania zapisanego pragnienia. Gra jest dedykowana osobom romantycznym, marzącym o wieczorze pełnym miłości. Druga pozycja – Bi Lucky Love Dice to gra dla dwojga, w skład której wchodzą trzy kości oraz 27 naklejek, które należy na nie nalepić. Dzielą się one na trzy grupy: 9 naklejek określających lokalizację wykonywanego zadania, 9 określających czynność do wykonania oraz 9 określających miejsce na ciele. Los zadecyduje co, gdzie i jak przyjdzie Wam robić. Gra nadaje się również jako prezent dla ukochanej osoby, przyjaciół, czy podarunek z okazji wieczoru kawalerskiego/panieńskiego. Przełam rutynę i podgrzej atmosferę w dowolnym miejscu na świecie, dzięki niewielkich rozmiarów grom erotycznym!

Zabijcie rutynę zanim zdąży się pojawić w Waszej sypialni! Spędźcie miłe chwile wspólnie odkrywając z grą erotyczną swoją intymność na nowo.