Recenzje Gadżety erotyczne

Pani Gadżet w akcji!

Pani Gadżet erotycznie
fot. TVN Style

Wraz ze zmianami technologicznymi, które zaszły na przełomie XX i XXI wieku zmieniły się nasze potrzeby konsumpcyjne. Prężny rozwój technologii sprawia, że z roku na rok wypuszczane na rynek są nowe gadżety, których zadaniem jest ułatwienie nam życia. Żyjemy coraz szybciej, a co za tym idzie potrzebujemy jak najwięcej udogodnień, które pozwolą nam zdobyć to, co jest w dzisiejszych czasach tak cenne – czas. W obliczu wielu różnorodnych marek, producentów, gadżetów pojawia się jednak jedno pytanie. Jaki gadżet będzie dla nas przydatny?

Wielki test gadżetów

Na pomoc w wyborze nowinek technologicznych przybywa Pani Gadżet, która nieprzerwanie od 2011 roku testuje różnego rodzaju gadżety. To dzięki niej my, konsumenci możemy łatwiej podjąć decyzję, które nowinki są warte uwagi, a które nie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i pozwalając zaoszczędzić tak cenny dla nas czas recenzuje ona ciekawostki technologiczne, by ułatwić decyzję zakupową. To dzięki niej nie marnujemy pieniędzy na niepotrzebne artykuły, które nie znajdą zastosowania w naszym gospodarstwie domowym, a inwestujemy w produkty sprawdzone i funkcjonalne.

Zabawki erotyczne pod lupą ekspertki

Po wypróbowaniu i zrecenzowaniu wielu artykułów gospodarstwa domowego Pani Gadżet, czyli Anna Nowak-Ibisz poszła o krok dalej i zabrała się za ocenianie różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Już na jesieni startuje nowy cykl „Pani Gadżet erotycznie”, w którym to nasza specjalistka weźmie na warsztat wibratory nowej generacji, eleganckie masażery intymne, kulki gejszy czy piórka do łaskotania.

Pani Gadżet erotycznie

Ten program to „must see” dla osób, które świadomie podchodzą do tematu życia seksualnego. W programie będą poruszane zarówno kwestie poważne, jak i te lżejsze. Cykl ten oferuje swoim odbiorcom rozmowy ze specjalistami, takimi jak ginekolodzy, seksuolodzy czy psycholodzy. Połączone zostanie przyjemne – recenzje gadżetów oraz pożyteczne – rozmowy o antykoncepcji nowej generacji czy o skuteczności afrodyzjaków. Jeśli jednak nadal macie wątpliwości, jaki gadżet wybrać to mamy nadzieję, że doradczynie w naszych Salonach rozwieją wszystkie Wasze wątpliwości. Zapraszamy do naszych Salonów stacjonarnych w Poznaniu i Warszawie, gdzie spotkacie się z wykwalifikowanym personelem oferującym profesjonalne doradztwo.